StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je stř 05. čer 2024 4:48:34

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 255 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 26  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: úte 30. srp 2011 13:44:22 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
Až mi sem někdo hodíte 3 replaye, kde Toss ve finále nějakého turnaje porazil 3x Terrana a pokaždé s uplně jiným mixem jednotek (přesně tak jak to ve finále předvedl PredY), tak potom si smažu account z tohoto fóra, slibuju. Do tý doby vám nezbyde než uznat že nikdo nemá tolik efektivních strategií a openingů jako právě Terran.

EDIT: A možná vás pobaví, že proti T mam lepší win/lose ration než proti Zergovi a přesto na Zerga ani neceknu a víte proč ? Protože ten si obvykle tu výhru musí vydřít .. nestačí mu postavit co ho napadne a poslat to na mě se slušnou šancí na výhru jako to má Terran.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: úte 30. srp 2011 14:02:46 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Nechápu, proč mi tady všichni nadáváte jen proto, že se mi něco nelíbí, pokud vám jo, tak buďte rádi. Mně se nelíbí to, že P má prostě k dispozici vše, na co si vzpomene. Všechno protiletecký, bouřku, observery, Blink, chrono boost, Colosse s mega dostřelem, DT, Zealoty s chargem, Warp Prismy, co přenáší jednotky a ještě udělají pole, do kterýho jdou warpovat další jednotky, Pylony všude po mapě, kam se dá reaktivně warpovat kdykoli cokoli, aniž bych si to musel předem scoutnout (třeba drop), Photon cannony jako naprosto univerzální obrana ke každé expě a zároveň i detektor, Force fieldy řešící 90% situací ve hře, Immortala, kterýmu Siege tank v siege módu dá 10 dmg, Feedback jako naprosto univerzální counter na všechny castery ve hře a dokonce i ne-castery (BC, Thor), při nešikovném schytání EMP do HT možnost předělat je na nezpomalitelné Archony, kteří nejsou ani Light ani Armored, takže de facto nemají přímý counter (když Terran chytí na Ghosty Feedbacky, moc s nimi dalšího dělat nemůže), Void Raye, které si nabije o šutry a pak brutálně rychle kosí úplně všechno, včetně teoretických counterů, dokonce útočí za letu, Phoenixe, kterými může zvedat vše možné, dokonce i tanky v Siege módu, a harassovat těžby, a kdyby se vyloženě nudil, tak Mothershipku, co mu cloakuje celou armádu a nutí Terrana bojiště neustále scanovat. Prostě P má ze všech ras nejvíc věcí, co může použít a co mu usnadňují hru. Já jako T toho moc na výběr nemám.

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: úte 30. srp 2011 14:12:49 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
Pralev: Velice zábavné :) ale jakřikam .. dej mi replaye s tim kde to cos jmenoval nějaký Toss využil k vítězství. Přestaňme teoretizovat .. ukaž mi takový replay, kde toss udelá 3 různý mixy jednotek kde se žádná neopakuje a porazí 3x po sobě top Terrana. Prosim .. milerád se na ně podívám. To co ty píšeš zní hezky ale funguje to jen teoreticky, zatimco Terranovo jednotky i v praxi jak PredY krásně předvedl.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: úte 30. srp 2011 14:13:37 
Offline
 Profil

Registrován: sob 20. lis 2010 12:41:04
Příspěvky: 49
Pralev píše:
Nechápu, proč mi tady všichni nadáváte jen proto, že se mi něco nelíbí, pokud vám jo, tak buďte rádi. Mně se nelíbí to, že P má prostě k dispozici vše, na co si vzpomene. Všechno protiletecký, bouřku, observery, Blink, chrono boost, Colosse s mega dostřelem, DT, Zealoty s chargem, Warp Prismy, co přenáší jednotky a ještě udělají pole, do kterýho jdou warpovat další jednotky, Pylony všude po mapě, kam se dá reaktivně warpovat kdykoli cokoli, aniž bych si to musel předem scoutnout (třeba drop), Photon cannony jako naprosto univerzální obrana ke každé expě a zároveň i detektor, Force fieldy řešící 90% situací ve hře, Immortala, kterýmu Siege tank v siege módu dá 10 dmg, Feedback jako naprosto univerzální counter na všechny castery ve hře a dokonce i ne-castery (BC, Thor), při nešikovném schytání EMP do HT možnost předělat je na nezpomalitelné Archony, kteří nejsou ani Light ani Armored, takže de facto nemají přímý counter (když Terran chytí na Ghosty Feedbacky, moc s nimi dalšího dělat nemůže), Void Raye, které si nabije o šutry a pak brutálně rychle kosí úplně všechno, včetně teoretických counterů, dokonce útočí za letu, Phoenixe, kterými může zvedat vše možné, dokonce i tanky v Siege módu, a harassovat těžby, a kdyby se vyloženě nudil, tak Mothershipku, co mu cloakuje celou armádu a nutí Terrana bojiště neustále scanovat. Prostě P má ze všech ras nejvíc věcí, co může použít a co mu usnadňují hru. Já jako T toho moc na výběr nemám.


Presne tak.


To Stealman :

Vidíš, aké jednoduché je totálne zosmiešniť tvoje argumenty? A niečo podobné by sa dalo použiť na všetky tvoje posty. Hodnota tvojich príspevkov je nulová. Vážne si to vyskúšaj zahrať aj za Terrana, či to má také jednoduché.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: úte 30. srp 2011 14:24:12 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
Tak naposled UKAŽTE MI TY REPLAYE kde Toss použije 3 různé strategie (různé složení jednotek) a porazí top hráče T. Vaše trapné posměšky mě opravdu netrápí, to beru jako akt nouze zoufalce který nemá validní argument. Nikdo z vás ale zřejmě na nic lepšího nemá že. To že otočíte vše co řeknu je dětinské .. ale žádný replay nevidím. To sem fakt chodí samý 15 letí puberťáci ?


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: úte 30. srp 2011 14:34:24 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 21:14:31
Příspěvky: 286
Bydliště: Tábor
Stealman píše:
Pralev: Velice zábavné :) ale jakřikam .. dej mi replaye s tim kde to cos jmenoval nějaký Toss využil k vítězství. Přestaňme teoretizovat .. ukaž mi takový replay, kde toss udelá 3 různý mixy jednotek kde se žádná neopakuje a porazí 3x po sobě top Terrana. Prosim .. milerád se na ně podívám. To co ty píšeš zní hezky ale funguje to jen teoreticky, zatimco Terranovo jednotky i v praxi jak PredY krásně předvedl.


chargelot colos/chargelot archon/chargelot stalker ht

_________________
Aklain:stfu... add to ignore list


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: úte 30. srp 2011 14:40:11 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
Chelios: Umíš číst ? Psal jsem mixy kde se neopakují jednotky. PredY jel taky BC + Marina + Raven + SCV , Helion + Mara + Siege, reapers (to poslední uznávam že je tak trochu all in).

A navíc já chci replaye, ne že to jen napíšeš. Napsat můžeme cokoliv ale já chci vidět, že to co píšeš jde reálně zahrát proti Top Terranskému hráči. Když mi ukážeš jak Toss rozsekal top terrana s chargeloty a colosy, nebo chargeloty a archony, nebo chargeloty stalkery a ht jak jsi psal potom ti milerád vyseknu omluvu.

Bez replayů jsou to ale jen prázdná slova a teorie.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: úte 30. srp 2011 14:51:52 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 21:14:31
Příspěvky: 286
Bydliště: Tábor
Stealman píše:
Chelios: Umíš číst ? Psal jsem mixy kde se neopakují jednotky. PredY jel taky BC + Marina + Raven + SCV , Helion + Mara + Siege, reapers (to poslední uznávam že je tak trochu all in).

A navíc já chci replaye, ne že to jen napíšeš. Napsat můžeme cokoliv ale já chci vidět, že to co píšeš jde reálně zahrát proti Top Terranskému hráči. Když mi ukážeš jak Toss rozsekal top terrana s chargeloty a colosy, nebo chargeloty a archony, nebo chargeloty stalkery a ht jak jsi psal potom ti milerád vyseknu omluvu.

Bez replayů jsou to ale jen prázdná slova a teorie.


Ja ti zadny replaye schanet nebudu. Stalker/Chargelot je pater protosky armady teran bud jede mecha nebo Bio a podle toho ma kompizice

_________________
Aklain:stfu... add to ignore list


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: úte 30. srp 2011 14:54:41 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
Ano má na výběr mecha nebo bio .. konečně jsi to uznal. Toss na výber nemá, jak jsi sám napsal, páteř jeho armády je daná, jsem rád že končíme ve znamení shody.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: úte 30. srp 2011 14:55:17 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
No jak vidím tak replay nikdo nehodíte .. proč asi ? Protože nejsou .. vím, pokud náhodou nějaký Toss vyhraje v nějakém finálovém nebo semifinálovém matchi proti Terranovi, tak je to jedině nějakou klasikou samozřejmě, vše ostatní funguje jen v hlavách Terranů neschopných připustit, že jejich rasa toho ke hraní nabízí nejvíc.

Tak se tu mějte jak chcete, zas si dam na pár dnů / týdnů pauzu :p

Argumenty žádné, ale nadávat a teoretizovat vám jde krásně děcka, tak pa:)

Omlouvam se těm z vás, kteří se snažili diskutovat na úrovni dospělých lidí.


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 255 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 26  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz