StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 05. říj 2024 20:58:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 273 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 28  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: pát 25. úno 2011 16:08:53 
Offline
 Profil

Registrován: stř 18. srp 2010 12:05:39
Příspěvky: 304
Po resetu zůstane zachován váš MMR, takže nehrát teď nemá moc velký smysl (co se týče posunu v rámci lig.. s posunem v rámci divize je to samozřejmě jinak).


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: pát 25. úno 2011 16:09:09 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
Nechapem, preco je nemotivujuce byt prvy v divizii? Ja prvy som a mam silnu motivaciu prehupnut do vyssej ligy... ze sa mi to uz hodn edlhu dobu nedari je fakt, ale viem ze je to hlavne moja vina. Napr vcera smo analyzoval jednu hru kde som dost dobre zahral. Mal som pocit ze makam ako blazon, ale moj epriemerne APM bolo len 35. Vsetci ostatni mali viac (aj moj partak, aj superi, ktori boli mimochodom favorizovany). 35 mi stacilo na vyhru. Viem ze je to zufalo malo a chapem ze do diamantu sa s takym apm asi nedostanem... som dlhodobo prvy (asi to bude uz par mesiacov) a snazim sa... zatial marne ;) motivaciu ale mam... silnu

noall, aj stratit zakladnu treba vediet ;) V jednej hre ma rushli 2 zergovia, nedalo sa to ustat, neubranil by to asi nikto... ale branil som sa dost dlho nato, aby mal moj parta cas vytechovat a voidraymi zozral superom vsetky zakladne. Dolezite je nevzdat sa a bojovat. O kazdu budovu ;)

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: pát 25. úno 2011 16:20:02 
Offline
 Profil

Registrován: ned 24. říj 2010 17:23:00
Příspěvky: 97
Vy to vubec nechapete. Vy potrebujete posunout vaši hru o level dál abyste dostali promote tzn : Porazet lidi ze stejne ligy-- tim vas system začne testovat na ligu vyssi a tam je aspon z 50 % porazet. Kdyz na to budete mit , zjistite , ze lidi z nissi či stejne ligy sou proste horsi a nebudete s nima mit problem. Kdyz vas z 50 % vaší ligy porazi, tak zadnej promote nedostanete a ani neni zadnej duvod . Zlepsit svoji hru vyzaduje začit chapat herni mechaniku. Timingy a začit hrat vic makro hry. Smula , ze dnesni map pool moc makro hry nepodporuje a tak to i vypada, na ladderu to je samej učinej BO na one base popripade s expou a to je tak vse. I v diamontu potkavam lidi , ktery vic nez 2 base hrat neumi.

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: pát 25. úno 2011 16:21:09 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 20:36:09
Příspěvky: 456
Bydliště: Opava
Sorry hoši, ale vymlouvat se na systém proto, že nejste schopni postoupit výš je minimálně úsměvné :) Systémem to není lidičky, chyba bude mezi židlí a klávesnicí :)
Jediný známý a zdokumentovaný bug je úplně dole v Bronzu, kdy lidi nejsou akorát schopní získat žádné body, ale jinak podle mně systém pracuje úplně v pohodě ( co se 1v1 týče )...
Já jsem začínál dole v Bronzu ( placement matche 0:5 - z toho 4 disconecty ) a během 1-2 měsiců jsem byl v Diamantu. Mám minimálně 2 real life známé, kteří měli podobnou situaci.
Pokud se nemůžete dostat výš tak prostě nehrajete tak dobře abyste se tam dostali...To je celé

Jinak Reset ladderu nikomu nepomůže, protože Vaše MMR ( skrytý rating ) zůstane zachovaný a po 1 zápase budete tam, kde jste byli/kam patříte...

_________________
http://eu.battle.net/sc2/en/profile/1237219/1/MaHi/
http://us.battle.net/sc2/en/profile/2976685/1/DarkHorse/

** UČÍME SE HRÁT ZERGY **
kapitola třetí - poznej nepřítele! ZvT
kapitola čtvrtá - ZvP
kapitola pátá - ZvZ


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: pát 25. úno 2011 16:31:29 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 06. úno 2011 20:12:46
Příspěvky: 42
me se stalo ze jsme vyhral 2v2 kdy nam znicili celou bazi (i allymu) ale zbylo mi dost mineralu a DTcek a asi se 3 DTckama jsem mu vycistil i jeho bazi behem toho co utocil v me :) mel sice observera v te me bazi ale blbec se proste nestahl. pak jsem obnovil tezbu postavil 5 canonu a najednou vidim *bum* prave naletel s observerem do canonu kdy me hledal po mape ... a pak uz mohl napsat jen GG :D

mam takovou utazku co mam jet na T kery si rozlozi svoje tanky kousek od stredu mapy kudy vede jedina pristupova cesta a jako podporu ma vepredu marine+maraudery se tou spomalovaci utilitou? ted jsem failnul jednu 2v2 kvuli tomu a ally zerg jel jen roache...

napadlo me udelat par fenixu na ty tanky pac po zemi mi driv nez jsem se k tankum dostal vetsinou vse rozstrileli. navic hrozna svinarna je EMP od ghosta fakt podpasovka od terrana :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: pát 25. úno 2011 16:44:02 
Offline
 Profil

Registrován: ned 24. říj 2010 17:23:00
Příspěvky: 97
ghostdog: zkus klasickej tosskej ball + s fenixema a tanky pozvedej

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: pát 25. úno 2011 16:49:40 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
Nemyslim ze as niekto vyhovara, vsetci vieme ze nepostupujeme lebo si to nezasluzime ;) To je asi jasne.
Nezna sa mi ale ze reset ladderu nebude resetovat aj skryty rating. Aky by mal ten reset potom vyznam, keby si bol uz po prvej hre tam kde predtym? Jedine vyradenie neaktivnych, ale to je podla mna malo. Moj nazor je ze jedine co ti to neresetne su pocty odohratych hier. Placement matchov bude po resete znova 5.
Reset ladru vzdy znamena ze sa o pozicie bojuje odznova. Inak to nema logiku a zmysel.

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: pát 25. úno 2011 16:51:10 
Offline
 Profil

Registrován: ned 24. říj 2010 17:23:00
Příspěvky: 97
skryty rating se resetovat nebude ! Je to ofic zprava

A je to jedine dobre, resetovat tvuj skill neni dobry . Postradalo by to smysl , prece nezačnu zase hrat s bronzama a bronz by si nezahral pač by lootoval i mastry...

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: pát 25. úno 2011 16:53:54 
Offline
 Profil

Registrován: sob 20. lis 2010 1:00:11
Příspěvky: 189
MaHi píše:
Sorry hoši, ale vymlouvat se na systém proto, že nejste schopni postoupit výš je minimálně úsměvné :) Systémem to není lidičky, chyba bude mezi židlí a klávesnicí :)
Jediný známý a zdokumentovaný bug je úplně dole v Bronzu, kdy lidi nejsou akorát schopní získat žádné body, ale jinak podle mně systém pracuje úplně v pohodě ( co se 1v1 týče )...
Já jsem začínál dole v Bronzu ( placement matche 0:5 - z toho 4 disconecty ) a během 1-2 měsiců jsem byl v Diamantu. Mám minimálně 2 real life známé, kteří měli podobnou situaci.
Pokud se nemůžete dostat výš tak prostě nehrajete tak dobře abyste se tam dostali...To je celé


naprosty souhlas, ja sice v placementech disconnecty nemel, delal sem v nich, co sem mohl, ale stejne to byl bronz...zklamany sem trochu byl, ale rekl sem si, ze niz spadnout nemuzu, a zacal hrat, po dvou dnech uz stribro, za dalsi mesic gold, ted sem v platine a po ocku zacinam pokukovat po diamondu...je to jenom o tom hrat, hrat a hrat...samozrejme nehrat slepe porad to same, kdyz to ocividne nefunguje, ale umet se poucit z chyb, pripadne se zeptat, co zlepsit...spousta lidi tady urcite rado pomuze ;)

jinak ghostdog: spousta moznosti - jestli se nehyba, zaber expu, buduj armadu, zkus chargeloty, HTs, fenixy (nejlepe odzadu, aby ti je nesundala marina), mikruj s colosema, jestli je hodne casu muzes mothership a vortex na MM a rozbit mezi tim tanky :D nebo se neboj to obletet warp prismem, nawarpovat jednotky a vybouchat mu zakladnu...kdo rika, ze musis hlavou proti zdi, nech jeho, at se hybe...:)

btw: MaHi, jaky bug mas na mysli? :)

_________________
Obrázek


Naposledy upravil Noall dne pát 25. úno 2011 17:09:51, celkově upraveno 1

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: pát 25. úno 2011 17:05:17 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
tom, preco by si hral s bronzom? po 5 placementoch by si skoncil v platine a bronzakov by si uz nevidel.
Skor mi vysvetli aky ma vyznam skryty ranting neresetnut a rovno nabehnut +- tam kde si dnes. Nevidim vyznam takeho resetu.

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 273 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 28  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz