StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 07. črc 2024 12:35:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 273 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 28  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: stř 16. úno 2011 17:19:17 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 15. srp 2010 19:27:12
Příspěvky: 61
Z pohledu zerga storm na roache není zas takový problém.
Horší je, že potom přijdou archoni

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: stř 16. úno 2011 17:25:26 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Ecco: Nevím, jestli jsi tu diskusi četl celou (asi je to dost záhul si tolik stran přečíst), ale ten flame jsme nespustili my, nýbrž Aklain sám. Celé první dvě stránky byly naprosto klidně psané konstruktivní připomínky. Když se podíváš třeba na můj blog a komentáře článků, taky tam vždycky čtenáři se vším, co píšu, nemusí souhlasit a flame se tam spustil všehovšudy jednou za celou dobu, co blog existuje (uznávám ale, že tam chodí mnohonásobně méně lidí než sem). Co tím chci říct? Člověk, když napíše nějaký takový text, by měl umět přijmout kritiku, notabene když je ta kritika konstruktivní a věcná, nebyly v ní žádné osobní útoky.

Jinak tabulkové country asi neexistují, je to hodně věc názoru, ale třeba Blizzard sám uvádí Roache jako counter na HT, viz http://eu.battle.net/sc2/en/game/unit/high-templar.

Blink Stalkery bych bez problémů bral jako counter na Colossi i bez Axslavova micra :) (ano, byl to hodně dobrý top hráč W3)

Thanatos: Zrovna ti Roachové Archony docela dávají imho :)

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: stř 16. úno 2011 17:55:36 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
Skor si myslimz e to myslel tak, ze rochove oslabeny po stormoch dostavaju od archovon ranu z milosti ;)

Ono to bude tak ako vo vsetkom, ak to co robis robis fakt dobre, tak sa proti tomu bude velmi tazke branit a to aj ked budes mat hard counter. Mozno pouzijem zly priklad, ale v ZvZ countrujem roachov zerglingami. Uspesne.

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: stř 16. úno 2011 20:25:32 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 10:47:46
Příspěvky: 50
Bydliště: Belgie
2 Pralev : tak s prijimanim kritiky samo souhlas...je fakt, ze treba prijimani nazoru druhych by melo byt auto, ale tim ze se z nazoru stane doporuceni (rada, navod), uz to muze vyvolat silnejsi reakce a i stani si za svym.
Pocet jsem jeste pocatky tyhle diskuze a urcite Aklain potom co dostal par impulsu ztratil klid jako prvni :) .Ale drzel se dlouho na jeho pomery a minimalne 6x jsem mel pocit, ze se vzdava ( ¨tak to hrajte jak chcete, delejte imo, kolose, byl to muj tip co me funguje atd....¨) :D ...sice s ironii, ale podle me to je maximum toho co Aklain skousne jako master protoss 1v1...ikdyz ho neznam...pak bylo jeste par loupacku za usi a uz se to hrotilo samo

Jinak tabulkovej counter roach contre HT je prisnej argument, to jo ...ale dle myho se to nevylucuje navzajem, taky se k nim ten roach musi dostat pobliz, nebo podharabat...takze minimalne podobne lozeny jako blink st vs broodlordi, coz tu jinej mistni manek trosku zpochybnil jako moznej counter.
Nakonec ty archony o ktery jsem skrtnul...jak je videt tak Z je maj v mysli a vi, ze ze dvou vycuclejch HT slepi P archona, kterej dal kosi ..coz celkove imho vylepsuje nahled na investici do HT vs Z resp.roach army

Mozna az odehraju dalsich 1000 her, budu mit treba uz jinej pohled na vec a uz budou na svete dalsi netuseny moznosti counteru ( jako treba ultimate archoni ve vortexu, ktery zkosi behem 2 vterin 30 mutalisku ...to jsem do dneska nepobral :lol: , stejne jako ¨harras¨ s celou army a pak mass recall hezky do mainu :D ) a mixu armad...zatim tech 1000 her odehranejch ( rozlozeno ve vsech ligach a customech (a ve vsem prokousavacka z bronzu do goldu )) je pro me malo, abych mel jasno ve vsem ( nehral jsem ani BW ani W3 ).

offtopic sry : Praleve, vim ze sledujes GosuGamers replaye...taky se ti zda ze pomalu ale jiste kvalita stoupa nebo nikoliv ?

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: stř 16. úno 2011 22:04:53 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Ecco píše:
Mozna az odehraju dalsich 1000 her, budu mit treba uz jinej pohled na vec a uz budou na svete dalsi netuseny moznosti counteru ( jako treba ultimate archoni ve vortexu, ktery zkosi behem 2 vterin 30 mutalisku ...to jsem do dneska nepobral :lol: , stejne jako ¨harras¨ s celou army a pak mass recall hezky do mainu :D ) a mixu armad...zatim tech 1000 her odehranejch ( rozlozeno ve vsech ligach a customech (a ve vsem prokousavacka z bronzu do goldu )) je pro me malo, abych mel jasno ve vsem ( nehral jsem ani BW ani W3 ).

offtopic sry : Praleve, vim ze sledujes GosuGamers replaye...taky se ti zda ze pomalu ale jiste kvalita stoupa nebo nikoliv ?


Jsi koukal hodně na Kiwiho replaye, ne? :D

Jinak já měl teď zkouškový a státnici z vedlejšky, takže jsem na replaye moc nekoukal, hodně mi to uteklo, předtím jsem sledoval z gosugamers prakticky vše, teď jsem na nějaké sedmé straně a už to beru trochu šupem, což znamená, že koukám jen na replaye s hodnocením 8 a vyšší. Tím pádem mi samozřejmě přijde, že kvalita stoupla :D

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: stř 16. úno 2011 22:33:38 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 18. pro 2010 11:47:25
Příspěvky: 141
Praleve hoď link na to kde to stahuješ prosím


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: stř 16. úno 2011 22:50:27 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
GosuGamers?

http://gosugamers.net/starcraft2/replays/

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: čtv 17. úno 2011 0:09:30 
Offline
 Profil

Registrován: úte 07. pro 2010 21:54:41
Příspěvky: 139
dneska dohrával devil s tim arew(???) no ten odloženej zápas repre s litvou myslím.. a tam bylo přesně vidět mass roach a jak si to dalo cca 6-8 imortalu+GW jednotky.. a vyhrál bez problémů..

další hru hrál devil one base roach push(přišel v 6té minutě, bylo to na scrapu, takže cesta dalko delší než na jinejch 1v1 mapách, navíc to původně asi ani hrát nechtěl) a krásně tam bylo vidět jak se vám "hodí" phoenixové, a jak si hodíte FF a ubráníte to stálkerama jak nějakej chytrej člověk psal buď tady a nebo v jiném flame topicku :D takže srovnáno a devil nepřišel snad o jediného roache.. :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: čtv 17. úno 2011 12:31:49 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 21:14:31
Příspěvky: 286
Bydliště: Tábor
Tady de krasne videt jak je bourka spatna proti roachum nejdriv sem znich utikal ale kdyz sme videl kolik ma ht tak sme se na to vysral :)

Taky de videt jak spatne hraju xD

http://www.uloz.to/7902836/stormy-vs-roachove-sc2replay

_________________
Aklain:stfu... add to ignore list


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: čtv 17. úno 2011 20:59:31 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 23. pro 2010 19:35:14
Příspěvky: 62
Vcera se mi povedlo zahrat proti tossovi ja jel roache on HT

http://www.uloz.to/7910319/zvp-win-ht-vs-roach-sc2replay

hazel je dobre na hydry celkem se mi podarilo unikat proti pouze roachum moc nevysli.

On je silver ja sem bronz, ladder hra

ale uznavam ze kdyby tam mel colossi s HT pripadne void ray tak bych prohral, ale to nemuze utahnout ne?


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 273 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 28  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz