StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 04. črc 2024 19:00:08

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 273 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 28  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: stř 16. úno 2011 9:30:40 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 06. dub 2008 19:58:52
Příspěvky: 32
Gappo píše:
omg už to má 13 stránek, tak to je síla :D Předpokládám, že je to čistej fláme, proto to nečtu.

Proč píšu, včera jsem si před spaním pustil ty 3 replaye ... dříve jsem se k tomu nedostal. Musim říct, že jsi mě moc nepřesvědčil, s kým si to prosimtě hrál ? Ze všech tří mám pocit, že jsi hrál s někým, kdo je hodně pod tvojim skillem. Přišlo mi, že ty lidi ani neví, že mají z te stormy utéct, a jen tam v ní stáli dál.
Jsem bronz a vím, že když mě protos mrskne stormu, tak musím uhnout.

Promin Alkaine, ale cekal jsem, že mě ukážeš jak to používáš s rovnoceným soupeřem, ne s někým low. Třeba napsat Master Zergovi, aby na tebe jel mass rouche. Člověk, který dokaze reagovat a hrát na tvé urovni. Ne, s prominutim lama, která je ráda, že má 5 rouchu. To se to pak vyhrava.


Mě přijde, že Alkaina už z principu nemáte rádi proto co dělal dřiv, což se zas tolik nedivim, ale tak když piše "manual" pro nižší ligy a zmíní se, že stormy sou docela úspěšny i proti roachům tak kde ti má dokázat, že to opravdu funguje než v nižší lize. To je snad samozřejmost, že master zerg si se stormama poradí relativně bez problémů.

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: stř 16. úno 2011 9:55:04 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 29. črc 2010 14:37:25
Příspěvky: 194
Bydliště: Kladno
Nijak na něj nautočím, navíc jsem i říkal, že jsem rád za to ze prehodnotil a zacne radit.

Rozhostila jse tu debata HT vs. rouch .. tuhle taktiku jsem v nezkoušel. Abych, když scoutnu rouche, jel tech na HT a stormu. Proto jsem se domluvil s kamarademc o hraje Z a sli jsme na to. On měl zaukol soustředit se hlavně na mass rouche a ja sel tech na HT ... svete div se, nikdy to nevyslo, tak jak bych si představoval ... Rouche storma sice poškodí, ale nezlikviduje všechny ... Z je rychle doplni a ja toho moc uz neudelam ... protoze dalsi storm neni dobitej ... gg ..

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: stř 16. úno 2011 10:18:58 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 07. lis 2010 12:19:51
Příspěvky: 20
Alfons píše:
Mě přijde, že Alkaina už z principu nemáte rádi proto co dělal dřiv, což se zas tolik nedivim, ale tak když piše "manual" pro nižší ligy a zmíní se, že stormy sou docela úspěšny i proti roachům tak kde ti má dokázat, že to opravdu funguje než v nižší lize. To je snad samozřejmost, že master zerg si se stormama poradí relativně bez problémů.


Predpoklad je, ze low hrac se neubrani roachum do te doby, nez ma technute HT se stormem. Vzdicky je to mysleno na dva hrace se stejnym skillem. Kdyz jeden neumi behat ze stormu, tak je druhy neumi pomalu ani hazet. Natoz davat FF a dobre microvat, aby se tomu privalu roachu na rampe ubranil, nez vyleze prvni HT s tim stormem. A pak prijde problem, ktery rika gappo. ;)

Ten replay2 je krasny priklad. Alk to (z meho pohledu) moc pekne branil, nez mel stormu. Ja za sebe muzu rict, ze bych to nedal.

Aneb nemuzes zakladat taktiku na dukazech, kdy hrajou dva skillove naprosto nevyrovnani hraci.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: stř 16. úno 2011 11:53:45 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Přesně.

Navíc radit někomu taktiku, která jakože funguje POUZE v nižších ligách a ve vyšších ne je z principu uhozené. Z tohohle důvodu je naprosto směšné, že Aklain nenahrál ty repy proti Master Zergům. Kdyby HT opravdu měli fungovat na Roache, tak by měli fungovat přece i proti Master Zergům.

Něco jiného je radit hráčům v nižších ligách taktiku s ohledem na to, že se provádí snadno. Něco jiného je ale s ohledem na to, že soupeř je lama (například že ze Stormů nebude utíkat). Taková rada totiž pro toho low hráče není improvement, naučí se tak vlastně něco, co mu později nebude fungovat.

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: stř 16. úno 2011 11:54:29 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
jako mate pravdu ze v ve hre c. 2 a 3 jsem to dal jenom diky tomu ze vim jak davat force fieldy a jak se branit, ale ty situace taky nastaly tim ze sem naslepo jel HT a vubec se nedival co dela souper atd atd... jen jsem proste chtel ukazat ze kdyz hodim storm na low hrace.. tak oni z nej ani neutecou.... proto sem i hned v navodu na strance 1 rikal ze v low ligach bych spise doporucoval storm nez immortaly... to vsak neznamena ze ve 100% her jak si tu nekteri celou dobu mysleli to musite slepe jezdit..... zadna taktika ti neudela win na 100% tak jako nemuzes jet porad to same... ti co to pochopili nepotrebovali flame, ti s omezenym mozkem "pralev" no nepochopi ani za 20 let....
jsem rad ze se nasel treba nekdo jako steelpenguin... ne protoze se me zastava.. ale kdyz ctu jeho prispevek tak plne vidim ze pochopil to co sem tim chtel rict.. stejne jako mahi nekde na strance 6 myslim... mahimu sem asi moc nepomohl kdyz je zerg
ale penguin to treba vyzkousi a sam uvidi... a nekdy mu to taky vyhraje neakou hru...

stejne sem za par hodin prijde neakej pralev ci orin nebo jak ma ten nick a zvrhne se to tu..bouzel jen pro me protoze ja na ty emocialne nevyrovnane blbecky uz reagovat nebudu :)

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: stř 16. úno 2011 12:00:09 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Viz post těsně před tím tvým. Přečti si ho 4x, pak ještě jednou pomalu slabikuj, pak si dej půl hodiny na rozmyšlenou, znova si ho přečti, pak ho dej přečíst kamarádovi, aby ti ho vysvětlil a pak se ti snad rozsvítí.

Jinak urážky od tebe beru jako komplimenty :)

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: stř 16. úno 2011 12:44:41 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
Aklain píše:
ja na ty emocialne nevyrovnane blbecky uz reagovat nebudu :)

Neverim, to nevydrzis ;)

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: stř 16. úno 2011 12:55:12 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 19. srp 2010 13:46:49
Příspěvky: 137
Kurnik asi zase zacnu hrat SC2, a pak si s autorem tohoto prispevku zahraju ;-D Tykoxo takove zajimave hlody :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: stř 16. úno 2011 14:02:30 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 11. zář 2010 19:47:53
Příspěvky: 55
Bydliště: Praha
This is fun, this is super fun :D :D :D

1) lidem, kteří se tu snaží ukončit flame s odůvodněním, že aktéry nikdo nenutí znova a znova reagovat - vás to nikdo nenutí znova a znova číst ;)

2) tenhle flame mi prodloužil život minimálně o deset let, jak se tu nad tím směju :D :D :D jen tak dál :D

3) Aklaine, moc děkuju za krásný dlouhý článek. Proti roachům asi dál pojedu immortaly.

4) někdo tu psal, že HT jsou dobrý proti roachům, protože zerg pak nepřejde na hydry.. Skvělá logika, tzn. proti zealotům pojede zerg lingy, protože protoss pak určitě nepřejde na stalkery, right? :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: stř 16. úno 2011 16:38:16 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 10:47:46
Příspěvky: 50
Bydliště: Belgie
Jeden by se bal neco napsat tady :D ale co od toho jsou fora

Takze postupne :

2 Aklain : diky za druhy dil a nevzdavej to
flame je flame, na foru zadna novinka...ja jsem byl jeden z prvnich kdo chtel ban pro Aklaina, kterej se vyzival ve vysmechu a prudeni, ted uz proto neni duvod...mozna az v budoucnu :lol:

Flame : bicovat mastera, ze spatne radi je mozno, ikdyz jsme ho vyzyvali k sepsani rad, ale tohle je cely hodne na vode, navic kvuli jedne rade z mnoha ....a kdyby existoval universalni postup, resp tabulkove countery byly 100%, tak uz je nekde tutorial jako bible pro vsechny.......ale je to trosku na vazkach.Mahi mel urcite jako Zerg 1000+ match ups diamond myslim docela realistickej pohled na vec a ja bych s tim souhlasil, ikdyz ostatni maji urcite taky kus pravdy.

Vubec srovnavat single target jednotku a splash damage jednotku je z principu celkem nemozne, takze to neni tak cernobily a ja stormy povazuju za ucinny na vsechno "organicke", ikdyz toachove jsou nekde mezi se domnivam.Za mne pak uz jen to, ze kdyz na me pujde 10 roachu a ja bych si mohl vybrat 1 HT s 200 energy + par gate jednotek anebo jenom gate jednotky ( v hodnote toho HT ), zvolim splash dmg ...nehlede na to ze ze dvou HT udelate archona atd....ale dobre to je trochu mimo.
Mozna jsem tupej nebo mam na to naivni pohled, ale podle me to je proste moznost.A to nechavam stranou mikro, kdy napr vcera jsem videl nejakeho Axslava ( udajne z WC3 ), kterej uhybal TT1 Colossovi ( byly tam i dalsi gate jednotky) blinkem ze splash linie, tak ze ho ani nezasah a vubec byl silenej s nima...pak jako counter na Colosse muze byt...ano ...blink stalkers
Je to jenom nazor amatera.

A nakonec snad jen ze flamovat ok, ale zase nadavat si kvuli tomu do dementu, kdyz to nebyl offense thread od Aklaina ...nvm nvm ..porad je to hra a pro 99% lidi zustane

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 273 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 28  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz