StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 23. čer 2024 3:38:29

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 60 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Aiur chef , starjeweled a left 2 die - nove achievements
PříspěvekNapsal: sob 09. dub 2011 10:53:43 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 12. srp 2010 9:42:10
Příspěvky: 82
Zdravim , posledni dva dny robim tyto achievy , nejake jsem udelal ale nasel jsem jich par se kterymi si nevim rady.
Aiur chef:
pokud chcete achievy , vsechny achivy krom jednoho se daji ocurat tak , ze si zalozite hru kde budete vy sam
Executor chef - vyhrajte hru aiur chef(easy)
Virtuoso-udelejte vsechny 3druhy jidla v kazdem roundu-ikonka kuchare (normal)
Allez Cuisine!-uvarte jidlo do 30sekund po tom co ste uz jedno udelaly(normal)-ingredience si muzete naschromazdit pred oltar a pak jen sebrat a odevzdat.
Supreme Cuisine-udelejte 2000 bodu ve hre aiur chef(hard)ja to delal tak , ze jsem udelal 2x-3x recept cislo jedna (dokud za nej nebylo malo bodu), potom recept cislo 2 (aby se resetly body za jednicku na stejnou hodnotu jako driv) samozrejme zalezi z ceho budete varit, je mozne ze to nekdo delal jinak , ale takto jsem to udelal na prvni pokus(achi dostanete az u konce hry , ne hned)
The Heat Is On-no , tenhle achi je pro me zahadou (Kill another zealot chef when hit by the Great Equalizer)nevim jestly to mam pochopit tak ze mam zabit zaelota po tom co me zasahne great equalizerem a nebo mam zasahnout ja jeho a potom zabit dalsiho(?)

Starjeweled-v teto hre je velmi obtizne ziskat nektere achievy
Tag Team-vyhrajde 2v2 hru proti hracum bez pouziti AI...ty pc co tam uz jsou ignorujte , v kazdem teamu musi bejt 2hraci (normal-hard)
World of Orecraft-udelejte 6spojeni gemu na jedno kliknuti , obdrzite hlasku "for the swarm"(tohle je podle me ciste u lucku)
Jewel of Denial-nahealujte 3000 zivotu pouzitim healing wave - idealni pouzit na ultralisky , colosi a nebo jine jednotky s hodne hp , napr banshe, vyplati se tuto abilitu pouzivat kdyz bude vic jednotek u sebe , vlna je schopna healnout az 4jednotky!(hard)
a to nejlepsi na konec!
Jewel Crafter-vyhrajte 1v1 proti normal AI
Jewel Star-vyhrajte 1v1 proti hard AI
Jewel Super Star-vyhrajte 1v1 proti very hard AI
Jewel Rock Star-vyhrajte 1v1 proti insane AI
mam dojem ze tyto achievy vymyslel nejakej korejec , protoze ta obtiznost pro normalni lidi je prakticky nemozna , ja osobne uz par dni progresuju normal AI , je to hodne tezke :D takze lidi co maji radi vyzvu enjoy.

Left 2 Die-nektere tyto achivy a mozna i vsechny ( v pripade korejskych hracu) jdou solnout, zalezi jen na tom jake mate silne macro a jak umite hrat terany (trochu prekopane)

Live and Let Die-vyhrajte na normal (normal)
Die another day-vyhrajte na hard (?)
License to Kill-vyhrajte na brutal (?)
Please Hammer, Don´t Hurt ˇEm-zabijte stanka na hard to je myslim nekdy mezi 3-5tou noci a dava hodne dmg do budov , jde to solo tak , ze pred druhou noci postavite ke vchodum planetary fortress za kteryma mate scv , take zmenit stare comand centery u mineralu kvuli tem zergskym reaperum bo co to je a kolem base rozestavet missile turrety , hlavne k tem planetary fortress , a pak jen vyckavat na stanka, zatim jsem to nezkousel , nebyl cas , ale dnes na to pujdu. (?)
Here Comes the Hammer-vyhrajte pred patou noci na brutal (?)
Night of the Living-prezij 5utoku(?)
Night of the Living II-prezij 10utoku(?)
Night of the Living III-prezij 15utoku(?)
tohle je pro me neznama ale je to urcite na mod kde jsou budovy neznicitelne a vy branite do uplneho zniceni


doufam ze to nekomu pomuze , poslete jsem sve hodnoceni , tipy a triky.

k tej obtiznosti , kazdy ji vnima jinak , ja ji v tomto clanku vnimam takto:
easy-mely byste to dat bez problemu na 1. pokus
normal-mely byste to dat na 1. pokus
hard-1-3pokusy
?-jeste jsem to nedelal a nemam s tim zadnou zkusenost
predem se omlouvam za muj pravopis :)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Aiur chef , starjeweled a left 2 die - nove achievements
PříspěvekNapsal: sob 09. dub 2011 10:57:10 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Hraju zatím jen StarJeweled. Ty A.I. achievy jsou fakt docela těžký. Normal ještě šel, s Hard jsem se dost zapotil, s Very Hard bojuju teď... Ty compy umí dost dobře používat countery a hlavně hrají perfektně mechanicky Bejeweled :D To je úplnej základ, člověk to tam prostě musí sypat, zatímco se trojka hýbe, už posouvám jinde další... chce to i trochu štěstí - někdy jede jedno combo za druhým a jindy samé trojky...

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Aiur chef , starjeweled a left 2 die - nove achievements
PříspěvekNapsal: sob 09. dub 2011 11:36:25 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 04. čer 2007 19:40:26
Příspěvky: 239
S tím StarJeweled jsem na tom asi stejně jako Pralev, Hard bylo opravdu Hard a na Very Hard teprve sbírám odvahu. :-) Aiur Chefa jsem si taky zkoušel jenom v singlu a posbíral tím většinu achievementů. A Left 2 Die vypadá taky hodně zajímavě, zatím jsem si to projel jednou sám, abych zjistil jak se to vlastně liší od té mise v kampani a koop může být velká zábava.

Ještě pro velké fandy StarJeweled musím doporučit hru The Treasures Of Montezuma, která je jedna z nejlepších Match3 her (není to ale Tug of War), jakou jsem kdy hrál (Bejeweled je oproti tomu slabota). Zdarma ke stažení.

_________________
RAYNOR to Kerrigan: "It may not be tomorrow, darlin'. It may not even happen with an army at my back. But rest assured: I'm the man who's going to kill you some day. I'll be seein' you."


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Aiur chef , starjeweled a left 2 die - nove achievements
PříspěvekNapsal: sob 09. dub 2011 11:41:00 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
star jeweled sem tutan :D to hraje i mlada lip. .tak to necham udela ji.. jinak ty ve vareni a left 2 die uz mam semizda vsechny :P easy.... jen mi chybi prezit 15 vln v left 2 die na nejtezsi obtiznost.. protoze zatim mi to ally pokazde posral zatimco jak to NP branil...

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Aiur chef , starjeweled a left 2 die - nove achievements
PříspěvekNapsal: sob 09. dub 2011 11:41:41 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 15. srp 2010 19:27:12
Příspěvky: 61
The Heat Is On

Když na Tebe někdo pustí atomovku, tak se drž u jiného kuchaře a zabiješ i jeho.
Problém je , že atomovka padá automaticky na hráče s největším počtem bodů.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Aiur chef , starjeweled a left 2 die - nove achievements
PříspěvekNapsal: sob 09. dub 2011 14:45:04 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 12. srp 2010 9:42:10
Příspěvky: 82
hmm :( a nenasel by se nekdo na the heat is on? ve 2 by se dal lehce a hned


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Aiur chef , starjeweled a left 2 die - nove achievements
PříspěvekNapsal: sob 09. dub 2011 17:35:40 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 06. led 2011 14:50:21
Příspěvky: 12
Ja chledam někoho na left 2 die, na publicu to moc, nejde já dám otížnost(vlastně mod) left 2 die a on normal. :roll:

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Aiur chef , starjeweled a left 2 die - nove achievements
PříspěvekNapsal: sob 09. dub 2011 18:09:37 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
dokie,, sem zde :)

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Aiur chef , starjeweled a left 2 die - nove achievements
PříspěvekNapsal: sob 09. dub 2011 19:24:10 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 06. led 2011 14:50:21
Příspěvky: 12
Aklain píše:
dokie,, sem zde :)


127

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Aiur chef , starjeweled a left 2 die - nove achievements
PříspěvekNapsal: ned 10. dub 2011 11:56:42 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 12:31:27
Příspěvky: 134
left to die ... na harde je to este relativne jednoduche :) ... uplne staci to klasicke kombo marine+medic ... dal som to na prvy krat a to som hral sam, cize army max200 ... pri dvoch hracoch mate raz taku logicky

problem je ale sejnut toho stanka bez toho aby mu naky ten marinacik nevbehol pod zuby(to je achiv za ktory ziskate avatara) :) a este ked sa k vam zenu vlny infested teranov

to som potom riesil tak ze som sejmul vsetky infested budovy okrem jednej ... z oboch stran tej budovy som nehal zo 10 m+m, ktory to v pohode udrzali a uz som len spekuloval ako by sa to dalo :) ... treba davat ale este pozor na tie velke chujoviny (watcher, caboomer, hunterlink, choker), lebo ti sa neliahnu z tych infested budov

nakoniec som vymakol az nakeho 15 stanka :) ... s kopou tankov
.. ti stankovia chodia furt, takze nemusite sejmut tak hned prveho ... a ked to mate takto rozohrane, tak uz je to len otazka casu, lebo surovin je tiez vela

_________________
Obrázek
mtronic Clan page


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 60 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 77 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz