StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pát 21. čer 2024 7:11:06

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Problém s načítáním ikon a obsahu profilu
PříspěvekNapsal: pát 20. srp 2010 14:27:55 
Ahoj,
narazil sem včera na novej problém, přestala se mi zobrazovat ikona na profilu. Po přihlášení se mi nezobrazují profilové ikony nikoho. Není vidět obsah účtu (achievmenty, rewards atd, některá tlačítka zareagují ale zobrazí stránku s prázdným obsahem, nebo nezareagují vůbec).
Hledal sem na netu na zahraničních fórech a nejsem jedinej kdo má tenhle problém (někteří po patchi). Blizzard support prý nic neřiká, prý by to mohlo být x64 sytémy (mám vistu x64). Doporučení je shodit hru na 640 x 480 (na to opravdu kašlu, nedal sem za hru 3K proto abych jí hrál v rozlišení jako jedničku). M8 někdo podobný/stejný problémy a dokáže je řešit?

Tady sou screeny toho jak to vypadá:

Obrázek
Obrázek
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Problém s načítáním ikon a obsahu profilu
PříspěvekNapsal: pát 20. srp 2010 14:33:07 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Nic nedělej, mají to teď tak všichni, chyba je na straně Battle.netu.

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Problém s načítáním ikon a obsahu profilu
PříspěvekNapsal: pát 20. srp 2010 14:38:22 
Offline
 Profil

Registrován: pát 13. srp 2010 16:37:43
Příspěvky: 19
mam to taky stejne... asi ode dneska od rana mi to nejde :( ale co sem cetl na bnet forku tak s tim ma problem mrte lidi :D spise bych rekl ze to bude tim patchem ktery mel "opravit" offline hrani nebo :D tedka mam dojem ze mi to jede off porad :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Problém s načítáním ikon a obsahu profilu
PříspěvekNapsal: pát 20. srp 2010 14:38:51 
Nemá to nějakej vliv na získávání achievmentů? Mám před sebou poslední část misí na brutal a nerad bych to musel opakovat. Díky za odpověď :-)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Problém s načítáním ikon a obsahu profilu
PříspěvekNapsal: pát 20. srp 2010 14:58:29 
Offline
 Profil

Registrován: pon 09. srp 2010 13:42:38
Příspěvky: 68
Mne to taky dela a predtim se obcas nenacetli ikony pri prihlaseni jako host, ale zeptam se jak se ti povedlo splnit ten achi na pocet splnenych misi na Brutal (jak je 5,10, atd.) mne se zapocitala jen 1 /5 a ikdyz jich na brutal mam splnene vic ne a ne se zapocitat...


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Problém s načítáním ikon a obsahu profilu
PříspěvekNapsal: pát 20. srp 2010 17:47:11 
Musíš tu hru hrát v jednom tažení. Tj jedna kampaň (počínaje první misí, konče misí all in) a mezi nima zahrát všechny na tu danou obtížnost. Pokud plníš na brutal, tak se ti automaticky započítávají do tohodle achievmentu i hard a normal. Já to zhrál uplně poprvý na hard a nedal sem všecky mise a zase se mi to vynulovalo. Páč sem začal novou kampaň.
BTW - já nevidim už achievmenty nikoho, natož svoje...


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Problém s načítáním ikon a obsahu profilu
PříspěvekNapsal: pát 20. srp 2010 18:25:04 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 12:38:31
Příspěvky: 314
gp2Fx2 píše:
Musíš tu hru hrát v jednom tažení. Tj jedna kampaň (počínaje první misí, konče misí all in) a mezi nima zahrát všechny na tu danou obtížnost. Pokud plníš na brutal, tak se ti automaticky započítávají do tohodle achievmentu i hard a normal. Já to zhrál uplně poprvý na hard a nedal sem všecky mise a zase se mi to vynulovalo. Páč sem začal novou kampaň.
BTW - já nevidim už achievmenty nikoho, natož svoje...

Imho je to nesmysl. Kdyz si rozkliknes ten achiev s Keriganovou, tak tam mas seznam 29kol ktery se ti odskrtavaj kdyz je na brutal dohrajes. Nezalezi na poradi, kazdopadne musi bejt vsech 29.

_________________
Obrázek
Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Problém s načítáním ikon a obsahu profilu
PříspěvekNapsal: pát 20. srp 2010 18:32:22 
Imho, jakožto brutal completionist bys mohl vědět že sou tam ke každé obtížnosti (normal, hard a brutal achievmenty toho typu jak říkáš, která mají vždy přívlastek completionist a tak další achievmenty která říkají splň 5,10,15,20 a 25 misí wings of liberty na hard a pak brutal. A to musíš udělat jen v jednom tahu, protože když jich splníš jen 24 jako já a začneš novou kampaň, tak se ti to vynuluje.
Ale je to zřejmé z toho co jsme psali nahoře, takže čti trochu pozorněji, nicméně no offense :-)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Problém s načítáním ikon a obsahu profilu
PříspěvekNapsal: stř 25. srp 2010 5:07:44 
Už mě to krká. Už je skoro dva dny co to zase nejde. Hlavně že to stojí takový prachy. Bych blil. Kdyby někde - kdekoli, bylo alespoň napsáno sorry, zrovna teď nejde tohle a tohle, ale pracujeme na tom, tak by se to dalo, ale tohle je už pod ruhý co to dva dny nejde :-(


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Problém s načítáním ikon a obsahu profilu
PříspěvekNapsal: stř 25. srp 2010 5:55:44 
Offline
 Profil

Registrován: pát 13. srp 2010 16:37:43
Příspěvky: 19
sak na forku bnetu napsali sorry hledame reseni problemu :D (ve zkratce napsano) ;) sami asi maji co delat aby to vyresili ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz