StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 16. čer 2024 0:06:16

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Achvivy
PříspěvekNapsal: úte 10. srp 2010 12:28:46 
Offline
 Profil

Registrován: pon 22. úno 2010 15:59:54
Příspěvky: 16
igi taky bych rád kdybys řekl čím to bylo mám stejný problém


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Achvivy
PříspěvekNapsal: čtv 02. zář 2010 11:08:18 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 02. zář 2010 10:57:51
Příspěvky: 1
Romla píše:
Možná by to mohlo být tím, že jsi hrál custom game ze singlu? Custom game jde hrát v singlu i v multi, ale jenom ta z multi se započítává do achievementů...


AHoj,
mám stejnej problém. mel jsem v progress uznanou 1 hru za terrany a pak nic. (spoustel sem to asi vetsinou ze singlu). Když jsem ted custom poprvý spustil z multi, tak se nacetla, dalsi hra uz zase nikoli(pusteno pres multi). navíc mi nejdou nejaky achievementy dosahnout (treba v save heaven - They shell not pass(zachranim vsechny 3 outposty a nic), nebo v custom Medium Blitz - hra skonci do 5 minut a zase prd). tak ja nevim. dost me to stve!! nevite nekdo co s tim??

diky


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Achvivy
PříspěvekNapsal: pát 03. zář 2010 12:55:07 
Offline
 Profil

Registrován: pon 09. srp 2010 13:42:38
Příspěvky: 68
Mě se zase stala podivná věc plnil jsem Achi v MediaBlitcz pod 20min. na hard a udelal jsem to 20:30 takze se nesplinil ale naskocil mi achi na HARD 5x no dobre ale ja to zkusil hned znova a mel jsem to za 20:05 :lol: takze zase nic ale dostal jsem achi Hard 10x rikam si sakra co to no a hraju dal ted uz jsem to mel za 19:00 (nehral jsem to vzdy od zacatku nahraval jsem save cca 5min pred koncem) no a naskocil mi zase ach o dalsich 5+ na hard tedy 15 tak jsem si ten save pred konecem nahral znovu a splnil jsem si achi mise na HARD 25x :lol: proste pokazde kdyz jsem vyhral se mi do achi Hard pricetlo tech 5 misi... dobrej bug ne?


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz