StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 29. zář 2024 4:26:50

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 209 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 21  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: pon 03. pro 2012 21:25:28 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
myslel jsem to s nim dobre.. pac uz me ani ten flame nebavi.. viz moje posledni navstevy cze streamu kdy sem i normalne, az na vyjimku s drakanem, kecal s ostatnima.... ale ta jeho odpoved me proste dostala do starych koleji....

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: pon 03. pro 2012 21:27:32 
Offline
 Profil

Registrován: stř 22. čer 2011 22:25:26
Příspěvky: 131
Bydliště: Slovensko
Ja vas teraz nerozumiem, preco tu tak moraluzujete. Ak ti niekto koho nepoznas povie ze si curak, debil, alebo cokolvek ine, tak si onom pomyslis svoje a ides dalej. Koniec debaty. Ak tu niekto niekomu napise ze je curak, pise sracky a cokolvek ine, holt musi stym ratat. To je internet a diskusne forum.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: pon 03. pro 2012 22:49:47 
Offline
 Profil

Registrován: ned 14. říj 2012 18:36:29
Příspěvky: 41
Selendis píše:
Ja vas teraz nerozumiem, preco tu tak moraluzujete. Ak ti niekto koho nepoznas povie ze si curak, debil, alebo cokolvek ine, tak si onom pomyslis svoje a ides dalej. Koniec debaty. Ak tu niekto niekomu napise ze je curak, pise sracky a cokolvek ine, holt musi stym ratat. To je internet a diskusne forum.


Mas v tom trochu gulas, ani nevim kde zacit.

Takze Aklaina nasral Hanzuv prispevek a on ho zavalil sprskou urazek. To je v poradku, protoze je to internet a diskusne forum takze se s tim musi ratat.
Clovek, kteryho nasere, ze se Aklain chova jako dobytek mu nemuze slusne napsat, ze se chova jako dobytek. To je moralizovani, to je na internetu zakazany.
Samozrejme psat prispevky o tom, ze nekdo "moralizuje" se muze, psat prispevky o tom, ze se nekdo chova jako dobytek se nemuze.
Opravdu nevim, jaka je v tom logika, spis si myslim, ze ti dela dobre schvalovat, kdyz se nekdo chova jako dobytek.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: pon 03. pro 2012 23:19:08 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 23. bře 2012 11:11:51
Příspěvky: 54
Selendis píše:
Ja vas teraz nerozumiem, preco tu tak moraluzujete. Ak ti niekto koho nepoznas povie ze si curak, debil, alebo cokolvek ine, tak si onom pomyslis svoje a ides dalej. Koniec debaty. Ak tu niekto niekomu napise ze je curak, pise sracky a cokolvek ine, holt musi stym ratat. To je internet a diskusne forum.


Znám stránky kde se lidi chovaj slušně a nemusí je ani nikdo nějak moc moderovat. I na internetu se dá diskutovat slušně a omyly vysvětlit jinak než poslat lidi tam kam ani slunce nesvítí jen protože nemá pravdu. Tohle by měl být komunitní server kolem hry co nás baví a komunita by se k sobě měla nějakým způsobem chovat. Ať už v reálu nebo na internetu. Takovýmto chováním se komunita jen těžko vytvoří. A najednou máš z komunitního serveru informativní server s informacemi, který si najdu na deseti dalších místech...

_________________
Obrázek
Nejhorší je srážka s trollem... (Ignore list: Aklain)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: úte 04. pro 2012 1:36:28 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 24. pro 2010 21:09:28
Příspěvky: 200
taky tě mám velmi rád Aklaine....
Doufám, že budeš na NSL a LC :mrgreen: Se těším jak si spollu dáme pivko. Jo ty vlastně nepiješ, když ti sebrali občanku, když jsi nesvéprávnej ;)
Jinak k tomu navážení do Hanze, mohl by jsi alespoň reagovat v mezích slušného chování, zda si teda ještě pamatuješ co to je...Což evidentně ne...

_________________
Obrázek
Drakan #783


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: úte 04. pro 2012 17:44:31 
Offline
 Profil

Registrován: stř 22. čer 2011 22:25:26
Příspěvky: 131
Bydliště: Slovensko
To ze sa niekto chova ako dobytok a sa tak vyjadruje je jeho osobna vec. Ani to neschvalujem a ani to nezakazujem, je to kazdeho osobny prejav. Ak niekomu napises ze sa sprava ako dobytok stym aj tak nic nespravis. Toto je internet kde je najvacsia sloboda prejavu a ku tomu este aj urcita anonymita. Cim menej sa nato bude reagovat, tym skor sa to odtialto vytrati.

A preco moralizovanie? Nech hodi kamen ten, kto je bez viny, ale kazdy jeden z nas urcite uz niekoho poslal kade lahsie ci uz osobne alebo na internete a preto si nemyslim ze hrat sa tu na svetca je to spravne.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: stř 05. pro 2012 9:10:41 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: stř 21. dub 2010 21:39:04
Příspěvky: 299
Spinal píše:
Selendis píše:
Ja vas teraz nerozumiem, preco tu tak moraluzujete. Ak ti niekto koho nepoznas povie ze si curak, debil, alebo cokolvek ine, tak si onom pomyslis svoje a ides dalej. Koniec debaty. Ak tu niekto niekomu napise ze je curak, pise sracky a cokolvek ine, holt musi stym ratat. To je internet a diskusne forum.


Znám stránky kde se lidi chovaj slušně a nemusí je ani nikdo nějak moc moderovat. I na internetu se dá diskutovat slušně a omyly vysvětlit jinak než poslat lidi tam kam ani slunce nesvítí jen protože nemá pravdu. Tohle by měl být komunitní server kolem hry co nás baví a komunita by se k sobě měla nějakým způsobem chovat. Ať už v reálu nebo na internetu. Takovýmto chováním se komunita jen těžko vytvoří. A najednou máš z komunitního serveru informativní server s informacemi, který si najdu na deseti dalších místech...

Mnó, ono dost stránek bylo sakra těžce moderovaných, než se na nich usídlila rozumná diskuze. Případně je tam hromada aktivních modů, kteří aktivně promazávají témata a spousta lidí si toho ani nevšimne.
Uznávám, že existují slabě moderované diskuze bez bordelu, off topicu a "Aklainů", an druhou stranu je to dost často úzce profilová diskuze ležící mimo zájem trollů(např. česká květena atp.).
Diskuze o PC hrách bude vždy nutné moderovat čistě jenom proto, jaký je na nich věkový průměr :o)

_________________
deacon


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: stř 05. pro 2012 11:40:25 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 05. led 2012 2:21:31
Příspěvky: 47
Aklain píše:
myslel jsem to s nim dobre.. pac uz me ani ten flame nebavi.. viz moje posledni navstevy cze streamu kdy sem i normalne, az na vyjimku s drakanem, kecal s ostatnima.... ale ta jeho odpoved me proste dostala do starych koleji....



1. clovek ti vycita chyby z replaye a ty zacnes argumentovat vecma ktery jsou vseobecny a ne na danou vec v repleji u ktere sem mel pravdu.. no tyvole ty si vazne dement ze to az mozny neni :D
2. ano od toho forum je, ale kdyz nekdo takovej jako ty: nehorazna lama bez absolutni znalosti hry a vseho stale mele picoviny a neposlechne 1000x zkusenejsi a skilove lepsi hrace, tak pak prichazi prave to, ceho si byl svedkem".
3. oh.. strasne nas mrzi ze uz tu nebudes psat tve lamske picoviny... trha mi to zily a ne jen me urcite
4. ty v platine nebudes ani po tom co se sc2 wol prestane 2 roky hrat a vseci budou hrat hots... s tvym gamestylem dosahnes mozna toho silveru tak za dalsi rok ty demente bez mozku

Hanz Willy píše:
Ahoj psal jsem že s tímto forem končim,ale je pravda že by to byla škoda tady skončit protože od některých uživatelů jsem dostal spousty cených rad,které mě dost pomohli k dosažení platinové ligy ve 1v1 a věřim že se dostanu i vejš třeba diamond nebo master ligy proč ne když nejsem tak špatný hráč jak tady o mě někteří píšou i hodnocení tim divnym systémem to potvrzuje.Jinak nechápu proč se lidi tak divěj že jsem mladej no když kraju hry tak to je přece jasný.Starej fotr tady diskutovat přece nebude o nákejch hrách rodiče mě pořád jebou že jen hraju a nechci se učit do školy včera mě odpojil Táta net tak jsem nemohl pařit a ani psát.Tak zatím ahoj dětska jdu se koukat na pohádky a pak si zahraju SC2.


Naposledy upravil Hanz Willy dne stř 05. pro 2012 14:47:25, celkově upraveno 1

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: stř 05. pro 2012 12:22:55 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 11. lis 2010 15:18:28
Příspěvky: 199
Bydliště: Praha
Tak ty seš 2 roky hluboko v bronzu a teď si za 2 dny v platině? S tim jak hraješ? Tomu má věřit kdo? :D :D

_________________
Obrázek

Fanatic.547


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: stř 05. pro 2012 12:28:01 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 22:32:32
Příspěvky: 264
Bydliště: Praha
Hanz Willy píše:
spousty cených rad,které mě dost pomohli k dosažení platinové ligy ve 1v1


ne že bych ti nefandil. Ale nějak nemohu pochopit, jak člověk, co tu před týdnem postnul replay, kde neměl ponětí prakticky o ničem je dnes v platině? pošli odkaz na tvůj Battle net profil, ať si můžeme ověřit tu postnutou fotku přímo u zdroje, nebo aspoň tvoje ID

_________________
Obrázek

nikdo nejsme profík, hrajem tak jak se dá"
Necro#710


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 209 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 21  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz