StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 29. zář 2024 0:28:18

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 209 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 21  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: pon 03. pro 2012 17:44:17 
Offline
 Profil

Registrován: stř 06. črc 2011 11:58:56
Příspěvky: 20
no tu to zase oziva .. time to grab some popcorn

_________________
forever bronze


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: pon 03. pro 2012 17:56:27 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
Citace:
Díky za analýzu mé hry,ale zerg má jednu výhodu o které zřejmě nevíš může postavit spoustu jednotek rychle a ubránit se stačí mít jen dost larev v zásobě a taky volné populační místo.Tak když soupeř udělá nakej rax nebo něco jiného uplně v pohodě se ubránim stačí mít postavenou jen vhodnou budovu a 20 roachu je za pár vteřin nasvětě podle toho čim na mě zautočí navíc jsem taky zároven nahrával achiv za infestory.Zerg má fakt výhodu stačí počkat až protivník zaútočí a až pak třeba stavět vhodné jednotky.Nemusim mít vůbec nic a za pár sekund můžu mít třeba 50roachu nebo 40 mutalisků to ty asi nevíš vid.Jinak ten soupeř byl tedka aktualně v goldu!!!!!
Docela bych chtěl vidět nákou tvoji replay pane dokonalej.Jinak k těm dronům kdybys hrál master trainer a prošel ho úspěšně jako já tak bis věděl co jsem dělal s těma dronama,ale i přes to díky za tvůj čas a analýzu mé hry.


typico tak ty si jeste vetsi dement nez jsem si doposud myslel.... kde vubec zacit aby to " mozna " trotl bez mozku jako ty pochopil aspon z poloviny....

zacneme asi tim, ze si toho zerga popsal moc pekne.. takhle to funguje akorat mozna na papire, nebo v tvoji dementni hlave.. v zivote sem v praxi nic takoveho nevidel, ty mozna ano pac ja se v te tve pralesni lize pro ubozaky nepohybuju a v zivote nepohyboval..... at neodbiham daleko od tematu tak zustanu u te tve teorie o zergovi.. ano ono by to i slo.. ale ty si v ten moment mel cca 300 mineralu.. 4 larvy.. suply block a vse kolem... bez bys udelal dostatecnej pocet overlordu tak by ti to zabralo tak 4 minuty.... nez bys stihl nainjectovat 40 larev dalsi 4 minuty s tvym skillem a apm... a nez to stihl postavi vse... roache 30s.. muty 50.. to mame cca 9 minut celkem.... to by ti ten teran 1x nakopal prdel.. 2x roztrilel celou prdel a base a jeste by ti tu rozstrilenou prdel stihl 4x oprcat nez by lama jako ty zareagovala necim co by ho odrazilo...
dale.. psat ze zergovi staci jednat az na nej souper jde.. wow.. tak to se opravdu nedivim ze si porad v bronzu... ono se vlastne na takovej protosskej death ball reaguje strasne dobre az kdyz vyleze z mainu a znici ti 4x 200/200 nez mu vubec enco udelas.. :D boze ty si fakt dement

dale... ja byl v masteru po 10ti odehranych hrach.. ty se 2 roky trepes v bronzu " kde si jen tak btw zaslouzene " a hrajes to jak totalni trotl.. to i moje mlada vi daleko vic o sc2 nez ty a to ma odehranych asi 5 her a dohrala micro training... rad ti nejake sve repy poslu.. staci rict.. chces nejake stare kde jsem jeste byl aktivni a byl top master, nebo ted z hots kdy hravam proti grandmasterum... sc2 hraju cca 3x do mesice a sem furt 10000x lepsi jako ty.... mas odehranych pres 3000 her a ani neznas zakladni buildy... pica jako ty se v zivote z bronzu nedostane.. tomu ver...

a jeste navic po te tve odpovedi je vidno, ze si totalni dement a nemas to v hlave v poradku.. preji hodne uspechu a proazenych.. opravdu lituju ty, ktere ty svym uzasnym skillem das... to musi byt poradni tragedi...


a vubec nechapu co sem tahas master trainer, kterej sem mel btw dohranej 2 hodiny po jeho vydani se vsema achievementama.... behalo tam 8 lingu a tys 10 dron vzal a obklicil si hatch.. ty si vazne pica, jestli si myslis ze si ji zachranil pred smrti a jeste si to tu obhajujes.. chlapce.. tebe bych dal 10:0 s kazdou moznou taktikou.. 4 gate... blink.. dt rush... imoortal sentry all in... fast colosus... fast void ray.. vlastne si troufnu rict ze bych te dal uplne vsim co bych jel,, i nahodne vybrane buildy.. tak tu netrep sracky a jdi si radsi hrat tvoje picovske lamske hry a dal brec jaka si lama.. kdyz si totalni lempl... jestli ty v zivote posoupis do silveru tak ja prodavam sc2..

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: pon 03. pro 2012 18:03:48 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 20:36:09
Příspěvky: 456
Bydliště: Opava
Tak jsem si sehnal ten bronzový account :)

Tak jak to mám spáchat, teď když už je xplit placený... nějáké tipy ?

_________________
http://eu.battle.net/sc2/en/profile/1237219/1/MaHi/
http://us.battle.net/sc2/en/profile/2976685/1/DarkHorse/

** UČÍME SE HRÁT ZERGY **
kapitola třetí - poznej nepřítele! ZvT
kapitola čtvrtá - ZvP
kapitola pátá - ZvZ


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: pon 03. pro 2012 18:07:54 
Offline
 Profil

Registrován: stř 06. črc 2011 11:58:56
Příspěvky: 20
MaHi píše:
Tak jsem si sehnal ten bronzový account :)

Tak jak to mám spáchat, teď když už je xplit placený... nějáké tipy ?

http://obsproject.com/
xsplit je plateny uz aj v zakladnej verzii?

_________________
forever bronze


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: pon 03. pro 2012 18:08:33 
Offline
 Profil

Registrován: stř 22. čer 2011 22:25:26
Příspěvky: 131
Bydliště: Slovensko
MaHi píše:
Tak jsem si sehnal ten bronzový account :)

Tak jak to mám spáchat, teď když už je xplit placený... nějáké tipy ?


honzou? :-D


ale teraz vazne, to co bude majitel potom robit? ked uz bude v mastery?


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: pon 03. pro 2012 18:10:23 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 20:36:09
Příspěvky: 456
Bydliště: Opava
To je od kamaráda, co už vůbec nehraje... Začne asi až jak výjde HotS a tam bude stejně nový ladder

_________________
http://eu.battle.net/sc2/en/profile/1237219/1/MaHi/
http://us.battle.net/sc2/en/profile/2976685/1/DarkHorse/

** UČÍME SE HRÁT ZERGY **
kapitola třetí - poznej nepřítele! ZvT
kapitola čtvrtá - ZvP
kapitola pátá - ZvZ


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: pon 03. pro 2012 18:18:46 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 05. led 2012 2:21:31
Příspěvky: 47
.


Naposledy upravil Hanz Willy dne pon 03. pro 2012 19:07:38, celkově upraveno 2

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: pon 03. pro 2012 18:27:59 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 20:36:09
Příspěvky: 456
Bydliště: Opava
Hanz Willy píše:
o Starcraftu vůbec nic nevý a je lehce retardovanej!!!
:) neví se píše s i ! ;) to jen k té retardaci.
Jinak Aklain když hrál aktivně, tak byl mid Master a na české poměry velmi dobrý Toss, takže asi tak ;)

_________________
http://eu.battle.net/sc2/en/profile/1237219/1/MaHi/
http://us.battle.net/sc2/en/profile/2976685/1/DarkHorse/

** UČÍME SE HRÁT ZERGY **
kapitola třetí - poznej nepřítele! ZvT
kapitola čtvrtá - ZvP
kapitola pátá - ZvZ


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: pon 03. pro 2012 18:40:27 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 05. led 2012 2:21:31
Příspěvky: 47
.


Naposledy upravil Hanz Willy dne pon 03. pro 2012 19:08:16, celkově upraveno 1

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: pon 03. pro 2012 18:42:01 
Offline
 Profil

Registrován: pon 25. črc 2011 19:11:04
Příspěvky: 156
Aklaine, to nesmíš tak zhurta :D . Teď jsi ho vyplašil a my ostatní máme po srandě. Já jsem se těšil, co za moudra tady ještě vyplodí. Tak nám hold bude muset stačit Necro :D .

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 209 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 21  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 56 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz