StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 12:56:35

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: All In
PříspěvekNapsal: pát 18. lis 2011 19:45:06 
Offline
 Profil

Registrován: stř 02. lis 2011 17:50:15
Příspěvky: 2
zdravím mam problem s misí all in misi jsem udělal ale nezapocitala se mi do splněných misí jako jediná mi chybí do kompletní kampaně na hard. misi jsem dohrál 3x na hard a nic hru jsem znovu nainstaloval dokonce i použival repair hry a pořád kdyz misi dokoncím tak se mi all in nezapocita psal jsem na support hry a tam mi napsali tyhle možnosti: reinstal hry oprava hry a reistal systemu vše jsem provedl a nejde to nemá někdo nejakej nápad čím by to mohlo byt? nebo jak tu misi splnit tak aby se mi započitala? popřípadě nejakej save by někdo nemohl poslat? to jsem ješte nezkoušel ale nevím jestli by to vubec fungovalo kdyby nekdo mel save poslete na mail artheross@gmail.com děkuji za radu


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: All In
PříspěvekNapsal: pát 18. lis 2011 22:12:45 
Offline
 Profil

Registrován: sob 05. bře 2011 19:57:44
Příspěvky: 72
artheross píše:
zdravím mam problem s misí all in misi jsem udělal ale nezapocitala se mi do splněných misí jako jediná mi chybí do kompletní kampaně na hard. misi jsem dohrál 3x na hard a nic hru jsem znovu nainstaloval dokonce i použival repair hry a pořád kdyz misi dokoncím tak se mi all in nezapocita psal jsem na support hry a tam mi napsali tyhle možnosti: reinstal hry oprava hry a reistal systemu vše jsem provedl a nejde to nemá někdo nejakej nápad čím by to mohlo byt? nebo jak tu misi splnit tak aby se mi započitala? popřípadě nejakej save by někdo nemohl poslat? to jsem ješte nezkoušel ale nevím jestli by to vubec fungovalo kdyby nekdo mel save poslete na mail artheross@gmail.com děkuji za radu


AChjo a já už myslel že bude další cry topic k all inum :/ :D nu coz :D
K tematu : Mužeš zkusit to vyhrat na brutal, popripade normal a pak hard jestli ti to nehodi, kdyz das tezsi uroven pocitaji se i lehci. A ty myslis vyhrat tech 29 misi na hard?


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: All In
PříspěvekNapsal: sob 19. lis 2011 13:08:01 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. zář 2011 17:33:29
Příspěvky: 15
Nezapočíta sa ti len do achievementu? Alebo sa ti neupraví progres kampane? Už si ju predtým prešiel na nižšej obtiažnosti a započítala sa ti?


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: All In
PříspěvekNapsal: pon 05. pro 2011 17:37:42 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 09. srp 2010 15:45:55
Příspěvky: 59
Zdravím, hraju SC2 kampaň znovu na Brutal. Úspěšně jsem dospěl až k této finální misi. Zvolil jsem si verzi bez vzduchu, tzn. s Nydusy. Na těžkou obtížnost jsem to hrál s pomocí Planetary Fortress, za které jsem postavil Siege Tanky a vše šlo v pohodě. Jenže teď jsem zapoměl tento upgrade (Planetary Fortress) koupit a už na něj nemám kredity. Máte k doporučení nějakou taktiku?
Zkoušel jsem toho zpousty.
- Postavit více bunkrů, za ně Siege Tanky a nějaké bio.
- Pouze bio.
- Bránit se blíže k minerálům s rozestavenými tanky pod cliffem s artefaktem.

Vždy se ale něco posralo. Třeba Kerrigan hodí tu svojí aoe abilitku do rozestavených tanků a zničí jich snad 10. Má cenu stavět Banshee a ničit Nydusy kolem báze? Poraďte kompozici jednotek, kde a jak to bránit. Budu vděčný za jakokoliv radu.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: All In
PříspěvekNapsal: pon 05. pro 2011 18:23:48 
Offline
 Profil

Registrován: sob 05. bře 2011 19:57:44
Příspěvky: 72
Rhomedan píše:
Zdravím, hraju SC2 kampaň znovu na Brutal. Úspěšně jsem dospěl až k této finální misi. Zvolil jsem si verzi bez vzduchu, tzn. s Nydusy. Na těžkou obtížnost jsem to hrál s pomocí Planetary Fortress, za které jsem postavil Siege Tanky a vše šlo v pohodě. Jenže teď jsem zapoměl tento upgrade (Planetary Fortress) koupit a už na něj nemám kredity. Máte k doporučení nějakou taktiku?
Zkoušel jsem toho zpousty.
- Postavit více bunkrů, za ně Siege Tanky a nějaké bio.
- Pouze bio.
- Bránit se blíže k minerálům s rozestavenými tanky pod cliffem s artefaktem.

Vždy se ale něco posralo. Třeba Kerrigan hodí tu svojí aoe abilitku do rozestavených tanků a zničí jich snad 10. Má cenu stavět Banshee a ničit Nydusy kolem báze? Poraďte kompozici jednotek, kde a jak to bránit. Budu vděčný za jakokoliv radu.


Banshee s upgrades( AoE hlavně myslím) + Science Vessel
Mass Spectre/Ghost ( s upgrady )
Siege/Thor s cannonem na kerrigan
BCcka s cannonem a defenzivním polem
Hromada marines v bunkru s mediky ( bacha na stormy)
Možná nějaká masa vulturů a min a za to nějaký spectre/ghost
Prakticky jakýkoliv upgradnutý mass do země


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: All In
PříspěvekNapsal: pon 05. pro 2011 18:29:39 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 11. lis 2010 15:18:28
Příspěvky: 199
Bydliště: Praha
Zbytečně složitý. :)

Tanky pod cliffem do trojúhelníku. V určitý fázi jich budeš mít tolik že nic neprojde. Akorát nahoře na cliffu je jedno hluchý místo kam nedostřelej tak dyštak 2-3 nahoru.

A na kerriganku udělej skupinu mass marine. Alespoň 40. Vždycky když pujde tak použij artefakt, stimni, pokus se avoidnout ten její AoE a sundáš jí. A nydusy neřeš. Ty tanky všechno ustřílej když jich bude dost. A pokud máš perdition turret tak je postav před ty tanky. A ty zpomalováky taky bodnou pokud je máš ale nejsou nutný.

A na overlord drop si můžeš průběžně za minerálama a po celý zadní části základny stavět turrety. A nebo ho jednoduše sundat marinou.


Ale prostě marine+tank stačí.

_________________
Obrázek

Fanatic.547


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: All In
PříspěvekNapsal: pon 05. pro 2011 18:31:48 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 15. srp 2010 19:27:12
Příspěvky: 61
Rhomedan píše:
Zdravím, hraju SC2 kampaň znovu na Brutal. Úspěšně jsem dospěl až k této finální misi. Zvolil jsem si verzi bez vzduchu, tzn. s Nydusy. Na těžkou obtížnost jsem to hrál s pomocí Planetary Fortress, za které jsem postavil Siege Tanky a vše šlo v pohodě. Jenže teď jsem zapoměl tento upgrade (Planetary Fortress) koupit a už na něj nemám kredity. Máte k doporučení nějakou taktiku?
Zkoušel jsem toho zpousty.
- Postavit více bunkrů, za ně Siege Tanky a nějaké bio.
- Pouze bio.
- Bránit se blíže k minerálům s rozestavenými tanky pod cliffem s artefaktem.

Vždy se ale něco posralo. Třeba Kerrigan hodí tu svojí aoe abilitku do rozestavených tanků a zničí jich snad 10. Má cenu stavět Banshee a ničit Nydusy kolem báze? Poraďte kompozici jednotek, kde a jak to bránit. Budu vděčný za jakokoliv radu.

je to tu už řešené mockrát, stačí hledat

tanky pod clifem, banshee na nynduse a marinu jako živý štít na Keriganku
(není od věci postavit PF před tanky)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: All In
PříspěvekNapsal: pon 05. pro 2011 19:05:50 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 09. srp 2010 15:45:55
Příspěvky: 59
Thanatos píše:
tanky pod clifem, banshee na nynduse a marinu jako živý štít na Keriganku
(není od věci postavit PF před tanky)


Kámo, přečti si pořádně můj příspěvek. Hlavní důvod proč píši je, že PF nemam.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: All In
PříspěvekNapsal: pon 05. pro 2011 19:21:50 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: stř 21. dub 2010 21:39:04
Příspěvky: 299
Rhomedan píše:
Thanatos píše:
tanky pod clifem, banshee na nynduse a marinu jako živý štít na Keriganku
(není od věci postavit PF před tanky)


Kámo, přečti si pořádně můj příspěvek. Hlavní důvod proč píši je, že PF nemam.

Stejně jsou k ničemu a zbytečně drahé.

1- Postav bambilion siege tanků do "áčka" s vrcholem přímo pod středem plošiny s artefaktem
2- Tanky měj v cca 2-3 lajnách
3- postav imba drop ship(už si nepamatuju název, vejde se tam tuším 24 marinz)
4- postav 24(nebo kolik vlastně :D) imba marinez, stav průběžně věže(dropík pokud si vzpomínám)
5- až bude přicházet Sarah, vyloď imba marinez před ni, nahoď stim, zmasakruj ji
6- ...
7- profit

Někde na youtube je k tomu videjko, snadné jak facka, nemusíš moc ani používat artefakt ^^. Tuším, že imba drop ship se jmenuje Hercules.

edit - Jasně, první odkaz tytrubky:
http://www.youtube.com/watch?v=I1zRFpDcpnY

_________________
deacon


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: All In
PříspěvekNapsal: pon 05. pro 2011 20:40:36 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 09. srp 2010 15:45:55
Příspěvky: 59
To zní dobře, až na to že tu imba drop shipu nemam :D Koukam, že jsem nějak divně upgradoval. Skusím ten tvůj návod a nahradím ji Medivaky.


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz