StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pon 23. zář 2024 20:28:23

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 219 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 22  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Bronze = Cheese-fest? (Zoufalec II)
PříspěvekNapsal: pát 03. pro 2010 14:17:35 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 19. srp 2010 13:46:49
Příspěvky: 137
pensilvania píše:
4alienoco znamená CD..?
o víkendu zahraju pár her bez rushe roach+ muta. Nějakou hru jsem s tím už zkusil a někdy to vyšlo.



Cooldown, proste mezi strelou a druhou strelou - je tam vzdy nejaka casova prodleva.
Treba http://www.youtube.com/watch?v=4wlUJ2pUHtc (neni to uplne idealni, ale budiz, u roachu proti tankum to delas opacne), proste vystrel a popojdi.. stejne behem te chvili co popochazis, nebudou roachove strilet... predstav si to jako nabijeni ;-) a proc by meli hnit na miste? :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bronze = Cheese-fest? (Zoufalec II)
PříspěvekNapsal: pon 06. pro 2010 18:11:13 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Tak tenhle 6pool rush mě opravdu dostal, ok, řekl jsem si, někdo to prostě zkouší. Byl ale tak blbě provedenej že jsem si myslel jak mi battle net hodil nějakýho silvera a v tom mě utvrdilo i to, když mi pochvíli napsal že prý cheatuju. Ok, mrknul jsem na profil a on to byl diamond s více jak 600 výhrama.

http://www.mediafire.com/?gas1xdapqa1fgbe

Hold lidská stupidita občas nezná mezí a jde vidět že do nejvyšších lig se dostane skoro každý.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bronze = Cheese-fest? (Zoufalec II)
PříspěvekNapsal: pon 06. pro 2010 18:45:40 
Offline
 Profil

Registrován: stř 01. pro 2010 12:40:00
Příspěvky: 119
Tenhle že byl z diamantu?

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bronze = Cheese-fest? (Zoufalec II)
PříspěvekNapsal: pon 06. pro 2010 19:00:09 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Michals píše:
Tenhle že byl z diamantu?


Vždyť jsem říkal že jo. :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bronze = Cheese-fest? (Zoufalec II)
PříspěvekNapsal: pon 06. pro 2010 19:44:04 
Offline
 Profil

Registrován: pát 26. lis 2010 16:27:11
Příspěvky: 96
Classic. Aspoň v bronzu jsem ještě nepotkal zerga který by nejel tuto taktiku :D
http://www.mediafire.com/?z5r6zk7glyopemz

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bronze = Cheese-fest? (Zoufalec II)
PříspěvekNapsal: pon 06. pro 2010 21:32:09 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 04. pro 2010 1:28:20
Příspěvky: 54
Hele nechci se tě nijak dotkout nebo tak ale to sis mezi 5-6 minutou odkočil udělat kafe nebo jak? Nic se nedělo a žádná produkce jen si koukal. Tolik cannonů bylo imo zbytečnejch bohatě stačí 2 a pokud dobře postavíš budovy tak i jeden by měl na odražení 6 poolu stačit. Nedokoukal jsem to celý ale nechápu, jaktože ta hra mohla trvat skoro půl hodiny.
Pokusil jsem se vymyslet lepší umístění budov tak, aby ti stačil 1-2 cannon(y) na ubránění, nicméně, mi nejdou udělat screenshoty v sc2 :( tak jsem to aspon nakreslil, abych pravdu řek, nejsem si jistej 100% jistej jestli to je zergling proof, možná mezi cannonem a nexusem proběhne ling ale měl by se tam vejít jen jeden.
Probama akorát blokneš přístup, bud může jít zleva a nebo oběhne forge a gas a dostane spoustu free hitů. nebo taky může nic nedělat a v tom případě přidáš gateway, gas a můžeš technout nebo (a to je imho mnohem víc pro :D) pokud ti přežila scout proba tak můžeš udělat 2-3 proxy gaty a zničit ho :)
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us

_________________
Obrázek
ID: #371
Kdo chcete, ozvěte se, zahraju si s kymkoliv


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bronze = Cheese-fest? (Zoufalec II)
PříspěvekNapsal: úte 07. pro 2010 6:29:11 
Offline
 Profil

Registrován: pát 26. lis 2010 16:27:11
Příspěvky: 96
Já vím že těch cannonůn mám hodně ale čekal jsem roache

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bronze = Cheese-fest? (Zoufalec II)
PříspěvekNapsal: pát 10. pro 2010 12:50:06 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 01. srp 2010 21:39:59
Příspěvky: 84
Ahoj,

no abych ti řekl pravdu tak mě se děje to samé. Na replaye se koukam, ale je to naprd.
Daj se tam sice okoukat nějaké taktiky, ale ti co tam hrajou je znaj taky.
Každej poradí musíš koukat na replaye a hodně hrát, ale koho by to bavilo, když prohrává. To je dost demotivující a hlavně deprimující.

Je to takovej bludnej kruh, ze kterýho neni cesta ven pro někoho kdo začíná. Bohužel...


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bronze = Cheese-fest? (Zoufalec II)
PříspěvekNapsal: pát 10. pro 2010 18:08:00 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 19:19:11
Příspěvky: 85
terminatort800 píše:
Ahoj,

no abych ti řekl pravdu tak mě se děje to samé. Na replaye se koukam, ale je to naprd.
Daj se tam sice okoukat nějaké taktiky, ale ti co tam hrajou je znaj taky.
Každej poradí musíš koukat na replaye a hodně hrát, ale koho by to bavilo, když prohrává. To je dost demotivující a hlavně deprimující.

Je to takovej bludnej kruh, ze kterýho neni cesta ven pro někoho kdo začíná. Bohužel...

Tenhle pocit znam. Proste je to jak zaseknout se na jednom bode, kdyz prohravas a nevyhravas, nemas pocit zlepseni, tak ztracis enthusiasmus ke hre. Timhle jsem si prosla tolikrat, ze to snad ani uz nespocitam na prstech na rukach. Jinak jsem ti odpovedela na tve pm, snad trosku obsirneji... ale myslim, ze je tu spoustu opravdu zkusenych hracu, kteri by bylo schopni pomoci (narozdil od meho nooby-self). :)

_________________
Obrázek
"We are what we repeatedly do. Excellence, then, is not an act, but a habit." -Ryan "coL.Ryan" Rushia
--
Currently practicing on my private EU account, need time alone, just for my own practice.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bronze = Cheese-fest? (Zoufalec II)
PříspěvekNapsal: pát 10. pro 2010 19:17:27 
Offline
 Profil

Registrován: ned 24. říj 2010 17:23:00
Příspěvky: 97
Nesmite k te hre pristupovat stylem ( za kazdou cenu vyhrat) . Musite to povazovat za trenink a v pripade porazky se zamyslet nad tim proc sem prohral a pristi hre se takove veci vyvarovat. Timhle se clovek zdokonaluje . Jenze jestli clovek dela porad a ty samy chyby je neco spatne a nikam se neposune. Spoustu low hracu massuje armadu a pak pošlou Ball pres attack Move! Potom se divi , ze clovek , kterej ho trochu harrasuje a premysli u toho , tak vyhrava. Za dalsi nejake early pushe či rushe a za kazdou cenu ho premassit jsou lame a v pripade winu to opravdu neni otazka skillu. Zacnete premyslet kde bojovat , s čim a hlavne co proti čemu.

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 219 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 22  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz