StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 06. říj 2024 14:27:18

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zpověď frustrovaného Starcraft Loosera
PříspěvekNapsal: úte 19. říj 2010 23:01:02 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Mno liga kde se nedá rushovat je ta začátečnická, tam jsou všude v cestách balvany. :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zpověď frustrovaného Starcraft Loosera
PříspěvekNapsal: úte 19. říj 2010 23:42:57 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 14. říj 2010 17:02:54
Příspěvky: 153
Přidám se taky k flustrovaným hráčům, ale z trochu jiného soudku, mě nejvíc na hraní nasralo, když jsem po cca 100 hrách v custome začal chtít hrát ligu s tím, že už jsem připravenej, věděl jsem, že zlatý hráče si dávám celkem v pohodě a s platinou to jsou zajímavý boje, takže jsem si řikal, mohlo by mě to hodit aspoň na zlato. Začal jsem s 3v3 a vypadalo to asi takhle, soupeři: platina diamant diamant, moji spoluhráči: totální noobové kteří ještě ani v 7mé minutě hry neměli skoro jedinou jednotku. Jak hra asi vypadala nemusím popisovat a takové byli všechny hry v 3v3... skončil jsem ve stříbře. :roll: :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zpověď frustrovaného Starcraft Loosera
PříspěvekNapsal: stř 20. říj 2010 0:01:58 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 21:09:48
Příspěvky: 749
Bydliště: krkonose
Balty píše:
Přidám se taky k flustrovaným hráčům, ale z trochu jiného soudku, mě nejvíc na hraní nasralo, když jsem po cca 100 hrách v custome začal chtít hrát ligu s tím, že už jsem připravenej, věděl jsem, že zlatý hráče si dávám celkem v pohodě a s platinou to jsou zajímavý boje, takže jsem si řikal, mohlo by mě to hodit aspoň na zlato. Začal jsem s 3v3 a vypadalo to asi takhle, soupeři: platina diamant diamant, moji spoluhráči: totální noobové kteří ještě ani v 7mé minutě hry neměli skoro jedinou jednotku. Jak hra asi vypadala nemusím popisovat a takové byli všechny hry v 3v3... skončil jsem ve stříbře. :roll: :)


hraj 1v1 :)

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zpověď frustrovaného Starcraft Loosera
PříspěvekNapsal: stř 20. říj 2010 8:40:24 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
ten spominany vzajomny respekt top hracov v replayoch nie je preto ze by neradi rushovali ale preto, ze to nema vyznam. To su hraciktory nerobia zaciatocnicke chyby a build order maju natrenovany velmi solidne.
Aky ma vyznam rushovat so 4 zealotmi ked vies, ze kym dojdes k superovi, tak ten ich uz bude mat 6?
Respekt je len strach ;) Neuvazeny utok by znamenal stratu armady co by mohlo znamenat rychlu prehru. TO su hraci ktory bojuju o kazdu jednotku, lebo aj jedne stalker navyse je prevaha. Ich respekt je opatrnost.

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zpověď frustrovaného Starcraft Loosera
PříspěvekNapsal: stř 20. říj 2010 9:33:37 
Offline
 Profil

Registrován: úte 12. říj 2010 11:08:41
Příspěvky: 17
Bubla píše:
to uz delam asi tak měsic a za ten měsic sem v 1v1 prohral snad 3 z 8-10her..ale i tak bych potreboval radu ohledne apm...nevim jak je to mozne ale ja mam 30-40 proti hrac stejne rasi ma o 20vic a ja vyhraju a porad nevim jak to zvisit proste at se snazim celou hru jak chcu porad mam male apm a vadi me to:D co by si me doporucil jak to mam potrenovat a jak hlavne dosahnout vecich vykonu a rychlejsi hry?


Jak zvysit apm ? :)

jedna moznost je zacit spamovat :P

druha je hrat hrat a hrat apm se ti zvysi tak ze budes dopredu vedet jaky krok udelas, idealni je myslet porad dokola na zakladni veci

stavi se scv ? pokud ano
produkuju ze vsech budov ? pokud ano
stiham utracet prachy ? pokud ano
mam energy na crhono boost/mule/inject larva ?
mam cooldown na creep tumoru ?

pokud si tohle budes porad dokola opakovat v hlave tak zacnes casem automaticky porad switchovat hotkeye a apm ti pujde nahoru ja zacinal nekde na 50 a posledni dobou mivam kolem 120

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zpověď frustrovaného Starcraft Loosera
PříspěvekNapsal: stř 20. říj 2010 22:44:51 
Offline
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 16:28:28
Příspěvky: 121
saltazar píše:
Mno liga kde se nedá rushovat je ta začátečnická, tam jsou všude v cestách balvany. :D


Jasně, ale tam nemůžeš hrát pořád :( Udělat by se to mohlo tak, že by se zápasy odehrané do 7 (10) minut nezapočítali do hodnocení, nebo zapojit ,,únavu,, jako v některých hrát. Že by soupeř na zergském creepu, nebo protoské energetické sítí ztrácel životy (něco podobného udělat i pro terany) proti tomu by se pak udělal výzkum a už by to pak nezraňovalo. Takže by fakt jen bránilo útoku na začátku.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zpověď frustrovaného Starcraft Loosera
PříspěvekNapsal: čtv 21. říj 2010 14:01:42 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 26. zář 2010 9:16:21
Příspěvky: 55
GoodWill píše:
ten spominany vzajomny respekt top hracov v replayoch nie je preto ze by neradi rushovali ale preto, ze to nema vyznam. To su hraciktory nerobia zaciatocnicke chyby a build order maju natrenovany velmi solidne.
Aky ma vyznam rushovat so 4 zealotmi ked vies, ze kym dojdes k superovi, tak ten ich uz bude mat 6?
Respekt je len strach ;) Neuvazeny utok by znamenal stratu armady co by mohlo znamenat rychlu prehru. TO su hraci ktory bojuju o kazdu jednotku, lebo aj jedne stalker navyse je prevaha. Ich respekt je opatrnost.

Malá chyba na začátku se stane velkou na konci. - Giordano Bruno

_________________
Mám sa výborne, a čo vy?
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zpověď frustrovaného Starcraft Loosera
PříspěvekNapsal: čtv 21. říj 2010 14:21:43 
Offline
 Profil

Registrován: úte 10. srp 2010 10:26:17
Příspěvky: 53
Urcite na ty rychle utoky mate pravdu Ale je fakt ze v bronz lize kde se zatim (asi porad) vyskytuji porad delaji wali Napr:TvT proti sobe dela wal vim je to hnus ale je to tak Nu a ted dotaz videl sem replaye tady na strankach Predyho kde opravdu do 10 max 11 minuty zapasu nemeli vic jak 3 marinaky Z me strany bronzu todle udelat rysknout to jejich hru tak automaticky prohravam Sou teda tydle hraci tak dobri ze dokazi ubranit zakladnu i s tema 3 marinakama proti rychlemu utoku kde to na ne bude souper valit ze 4 "zakladnich vyroben"(omlouvam se ale nevim jak se rekne napise kasarna u T gate u P lihniste u Z v jednom slove)?

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zpověď frustrovaného Starcraft Loosera
PříspěvekNapsal: čtv 21. říj 2010 14:33:01 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 08. srp 2010 11:58:46
Příspěvky: 136
Moor8 píše:
saltazar píše:
Mno liga kde se nedá rushovat je ta začátečnická, tam jsou všude v cestách balvany. :D


Jasně, ale tam nemůžeš hrát pořád :( Udělat by se to mohlo tak, že by se zápasy odehrané do 7 (10) minut nezapočítali do hodnocení, nebo zapojit ,,únavu,, jako v některých hrát. Že by soupeř na zergském creepu, nebo protoské energetické sítí ztrácel životy (něco podobného udělat i pro terany) proti tomu by se pak udělal výzkum a už by to pak nezraňovalo. Takže by fakt jen bránilo útoku na začátku.


braneni utoku v zacatku by zkryplovatelo hru. (btw pokladam tvoje napady jako celkem pitomy, no offense)
zcela uprimne, taky jsem z toho byl na prasky a v mym vlaknu jsem nad tim dost zehral, ale ony se ty rushe fakt daji efektivne odrazit pokud neudelas fatalni chybu v BO nebo zastaveni, pripadne v prohlidnuti temnych zakouti u sve baze. Mluvim teda za Terrana, jiny rasy nehraju. A sam za sebe bych rekl - pokud nedokazu uz ze startu vydrbat s nejakou lacinou taktikou, nic jinyho si nezaslouzim.

pocatecni otravovani je treba, pokud neni otravovani a monitoring, prijde trest. Tohle proste neni SimCity.
ja osobne si zazival tezky frustrace proti tossovi, jak se rozjel, proste me prevalcoval. Snazim se ho ted znicit nebo aspon vazne poskodit co nejdriv, opravdu nestojim o to, aby rozjel kvantum stalkeru, HT a za to naprasil 3 colosse.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zpověď frustrovaného Starcraft Loosera
PříspěvekNapsal: čtv 21. říj 2010 15:58:57 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
Kyldan píše:
Urcite na ty rychle utoky mate pravdu Ale je fakt ze v bronz lize kde se zatim (asi porad) vyskytuji porad delaji wali Napr:TvT proti sobe dela wal vim je to hnus ale je to tak Nu a ted dotaz videl sem replaye tady na strankach Predyho kde opravdu do 10 max 11 minuty zapasu nemeli vic jak 3 marinaky Z me strany bronzu todle udelat rysknout to jejich hru tak automaticky prohravam Sou teda tydle hraci tak dobri ze dokazi ubranit zakladnu i s tema 3 marinakama proti rychlemu utoku kde to na ne bude souper valit ze 4 "zakladnich vyroben"(omlouvam se ale nevim jak se rekne napise kasarna u T gate u P lihniste u Z v jednom slove)?


Ano jsou tak dobri, ale je to jen o jedne veci. SCOUTOVANI. Pokud nepotrebujes vic nez 3 marinaky tak proc by si je stavel. Kdyz vidim ze souper jede nejaky fast tech, tak proste na zacatku nepotrebuju takovou army...pokud vidim ze souper jde 4gate tak mi 3 marinaci urcite nestaci...je to jen o informacich, ve vyssich hrach uvidis neustale objetovani jednotek na scoutovani mainu, na scoutovani frontu, aby meli lidi prehled co si muzou dovolit...pak to neni riskovani.

Cely SC2 je jen o optimalizaci. Chci mit optimalni pocet tezicu, chci mit utraceny vsechyn suroviny, chci aby mi vsechny vyrobny k necemu byly atd. Pokud chci utocit snazim se mit v dobe utoku tu nejfektivnejsi amadu (az uz ma davat nejvetsi dmg, nebo ma nejlip counterovat soupere, nebo ho ma prekvapit). Pokud se chci branit, tak je zase optimalni mit na obranu armadu tak akorat, abych nemel zbytecne mineraly v prebytecnych marinacich...proto maji hraci nekdy tri marinaky na obranu, protoze napr. proti makrujicimu zergovi vic nepotrebuji (ten postavi 2-6 lingu a jede drony).

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz