StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 06. říj 2024 14:22:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zpověď frustrovaného Starcraft Loosera
PříspěvekNapsal: úte 19. říj 2010 13:52:37 
Offline
 Profil

Registrován: pon 06. zář 2010 17:17:08
Příspěvky: 320
Postni replaye z pár her..

_________________
Obrázek

Weezing.856


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zpověď frustrovaného Starcraft Loosera
PříspěvekNapsal: úte 19. říj 2010 13:54:31 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
Weezing píše:
Postni replaye z pár her..


Nekamenuj mne, ale vůbec netuším jak se to dělá :roll:

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zpověď frustrovaného Starcraft Loosera
PříspěvekNapsal: úte 19. říj 2010 14:08:42 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 16. říj 2010 19:17:44
Příspěvky: 102
Salam píše:
Weezing píše:
Postni replaye z pár her..


Nekamenuj mne, ale vůbec netuším jak se to dělá :roll:


C:\Documents and Settings\USERNAME\Dokumenty\StarCraft II\Replays

:)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zpověď frustrovaného Starcraft Loosera
PříspěvekNapsal: úte 19. říj 2010 15:20:01 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 03. čer 2007 11:34:37
Příspěvky: 19
Mám úplně stejný problém. Hraju za zergy, byl jsem s přehledem ve zlatý lize, ale po patchi 1.1.0 jsem spadl do stříbrný a každou chvíli čekám, kdy už mě to přehodí do bronzový. Nejhorší na tom je, že se soupeři asi doopravdy zlepšili a není to matchmakingem, protože rushování najednou nezabírá, dobře si hlídají bázi a celkově mě válcují. Asi holt nestíhám jít s tempem :-)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zpověď frustrovaného Starcraft Loosera
PříspěvekNapsal: úte 19. říj 2010 15:26:04 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 21:09:48
Příspěvky: 749
Bydliště: krkonose
nnexus píše:
Mám úplně stejný problém. Hraju za zergy, byl jsem s přehledem ve zlatý lize, ale po patchi 1.1.0 jsem spadl do stříbrný a každou chvíli čekám, kdy už mě to přehodí do bronzový. Nejhorší na tom je, že se soupeři asi doopravdy zlepšili a není to matchmakingem, protože rushování najednou nezabírá, dobře si hlídají bázi a celkově mě válcují. Asi holt nestíhám jít s tempem :-)


nauc se hrat za zergy vic na makro, rushe uz dnes vetsina lidi dokaze odrazit :)

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zpověď frustrovaného Starcraft Loosera
PříspěvekNapsal: úte 19. říj 2010 16:30:05 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 18. čer 2007 21:15:08
Příspěvky: 381
Jedna hrozně důležitá věc. Stejně jako ti předtím vyhrávala rushovací taktika, tak ti teď může vyhrávat i jiná a to jen proto, že se jí naučíš precizně. Hrozně důležitý je, aby sis vybral jednu taktiku, co se ti líbí a držel se jí neustále, každou hru.

Najdi si na netu jednu JEDINOU taktiku za tvou rasu a jeď jenom jí. Největší problém mají hráči s tím, že se snaží dělat všechno, ale nezvládnou nic úplně dobře. Snažit se hrát makro hru, když nevíš co by jsi měl kdy a v jakém počtu stavět je špatné.

Jakmile se naučíš vyhrávat s tvou oblíbenou taktikou, tak můžeš přibalit další věci, jako lepší expandování ve správný čas. Provádět útoky i na více místech najednou...

_________________
And thou shall count to three...
Jumbik Bnet acc


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zpověď frustrovaného Starcraft Loosera
PříspěvekNapsal: úte 19. říj 2010 17:19:07 
Offline
 Profil

Registrován: úte 21. zář 2010 0:41:02
Příspěvky: 59
Jumbik píše:
Jedna hrozně důležitá věc. Stejně jako ti předtím vyhrávala rushovací taktika, tak ti teď může vyhrávat i jiná a to jen proto, že se jí naučíš precizně. Hrozně důležitý je, aby sis vybral jednu taktiku, co se ti líbí a držel se jí neustále, každou hru.

Najdi si na netu jednu JEDINOU taktiku za tvou rasu a jeď jenom jí. Největší problém mají hráči s tím, že se snaží dělat všechno, ale nezvládnou nic úplně dobře. Snažit se hrát makro hru, když nevíš co by jsi měl kdy a v jakém počtu stavět je špatné.

Jakmile se naučíš vyhrávat s tvou oblíbenou taktikou, tak můžeš přibalit další věci, jako lepší expandování ve správný čas. Provádět útoky i na více místech najednou...


to uz delam asi tak měsic a za ten měsic sem v 1v1 prohral snad 3 z 8-10her..ale i tak bych potreboval radu ohledne apm...nevim jak je to mozne ale ja mam 30-40 proti hrac stejne rasi ma o 20vic a ja vyhraju a porad nevim jak to zvisit proste at se snazim celou hru jak chcu porad mam male apm a vadi me to:D co by si me doporucil jak to mam potrenovat a jak hlavne dosahnout vecich vykonu a rychlejsi hry?

_________________
Obrázek

Sem Bronzak a nestydím se za to


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zpověď frustrovaného Starcraft Loosera
PříspěvekNapsal: úte 19. říj 2010 19:03:38 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 16. říj 2010 19:17:44
Příspěvky: 102
Bubla píše:

to uz delam asi tak měsic a za ten měsic sem v 1v1 prohral snad 3 z 8-10her..ale i tak bych potreboval radu ohledne apm...nevim jak je to mozne ale ja mam 30-40 proti hrac stejne rasi ma o 20vic a ja vyhraju a porad nevim jak to zvisit proste at se snazim celou hru jak chcu porad mam male apm a vadi me to:D co by si me doporucil jak to mam potrenovat a jak hlavne dosahnout vecich vykonu a rychlejsi hry?


Hele, já sice čekám pořád na ten Guest Pass do SC2 abych věděl, jestli si to budu kupovat nebo ne, ale hrál jsem první SC a pár let už hraju Dotu takže..

APM není tolik důležité, pokud máš na víc a neomezuje tě to. Jsou hráči, kteří hrají na eapm (effectve actions per minute), kam bych počítal mezi top hráči třeba WhiteRa, který má APM většinou kolem 100-120.

Jde o to, že dost hráčů APM prostě spamuje, protože jim to hektický tempo sedí líp, ale o APM se vůbec nestarej jako o číslo, starej se o to, aby si všchno stíhal. A ono až budeš v rozehraný hře všechno stíhat, na APM se to ukáže.

Podle mně je klíč k tomu mít všechno důležité na hotkeys a udržovat si přehled přesně o tom, kde co máš. (budovy samozřejmě, ale i skupinky jednotek, queeny a tak), aby si neztrácel čas hledáním věcí po mapě.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zpověď frustrovaného Starcraft Loosera
PříspěvekNapsal: úte 19. říj 2010 19:24:11 
Offline
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 16:28:28
Příspěvky: 121
Ono to je logické! jak 2x posílily zergy, tak je začal hrát skoro každý, všude samej zerg a tak se ostatní proti nim naučili hrát. navíc 90% zergů jede to samé. rychlej útok s lingy a pak muty, tak se taky lidi naučili si s tím poradit.

K úvodnímu článku: Pokud dělám rush, tak vyhraju tak 8-9 her z 10, ale nebaví mě to. Pokud hraji ,,normálně,, tak mě soupeř většinou dostane rushem. Je to rushnout, nebýt rushnut. (to je skoloňování, fuj!) A když se soupeři někdy ten rush nepovede, tak je prakticky odrovnanej. pořádnou hru jsem si nezahrál už děsně dlouho a docela mě to štve. Bylo by fajn kdyby blizzard udělal nějakou ligu mimo, kde by rush znemožnil a hráč by si vybral, zda hrát tu, nebo tu.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zpověď frustrovaného Starcraft Loosera
PříspěvekNapsal: úte 19. říj 2010 22:26:28 
Offline
 Profil

Registrován: úte 21. zář 2010 0:41:02
Příspěvky: 59
Moor8 píše:
Ono to je logické! jak 2x posílily zergy, tak je začal hrát skoro každý, všude samej zerg a tak se ostatní proti nim naučili hrát. navíc 90% zergů jede to samé. rychlej útok s lingy a pak muty, tak se taky lidi naučili si s tím poradit.

K úvodnímu článku: Pokud dělám rush, tak vyhraju tak 8-9 her z 10, ale nebaví mě to. Pokud hraji ,,normálně,, tak mě soupeř většinou dostane rushem. Je to rushnout, nebýt rushnut. (to je skoloňování, fuj!) A když se soupeři někdy ten rush nepovede, tak je prakticky odrovnanej. pořádnou hru jsem si nezahrál už děsně dlouho a docela mě to štve. Bylo by fajn kdyby blizzard udělal nějakou ligu mimo, kde by rush znemožnil a hráč by si vybral, zda hrát tu, nebo tu.


taky nejsem zastance rushu a klidne muzem dat spolu:) 1v1

_________________
Obrázek

Sem Bronzak a nestydím se za to


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz