StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 15:45:40

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Team Liquid tričko
PříspěvekNapsal: pát 14. říj 2011 18:13:24 
Offline
 Profil

Registrován: pát 14. říj 2011 17:54:09
Příspěvky: 1
Zdar lidi. Už na tomhle fóru lurkeruju delší dobu, ale regl se až teď :)

Nedávno jsem si koupil na pro vás jistě známé SC fansite TeamLiquid.net pět jejich týmových triček, přičemž jsme se spolužáci domluvili, že je ode mně koupí. Ukázalo se ale, že dva zmetci tričko už nechtějí a já teď nemám co s němi dělat. A tak je zde nabízím.

Snad to nebude považováno jako reklama, tak jako tak na tom prodělám a budu radši, když tato trička, kterých rozhodně nebude neomezeně, skončí v rukou lidí, co o dané stránce něco vědí, než nějakých pitomců - a kde jinde takovou komunitu oslovit než zde, na snad jediné slušné české fansite. Snad mi admini prominou, vím, že většinou je reklama na forech zakázána, ale co se dá dělat - na aukru je asi nikdo nenajde :D Ještě jednou se omlouvám, snad mi to prominete. Kdyžtak napište do PM kdyby byl nějakej problém. Díkec.

Jedná se o jejich týmová trička, přesně ta, která nosí hráči jako TLO, Haypr0, Tyler aka NonY, Her0, Jinro, dříve HuK a Ret (akorát nemají nášivky oGs, Razer atd. a na zádech není jejich nick ale odkaz teamliquidpro.net). Objevila se na prodej dvakrát a to krátce, vyprodaly se do dvou hodin, je jich zatím asi 2000-3000 a nevíme, jestli se vůbec budou dělat další, takže je to docela jedinečná a možná i neopakovatelná příležitost.
ObrázekObrázek

Mám je dvoje, jedno je M a jedno je S (americká velikost, takže malinko jakoby větší oproti naším), nepraná, přímo z krabice. Na ceně bysme se domluvili individuálně, ale bude tak kolem 500. Za jedno tričko jsem v přepočtu dal 671,- kvůli clům, dopravě atd. ale budu hodnej a štědrej :) Dovezl by je k vám otec, jezdí po celé ČR. Kdybyste chtěli jako důkaz přímo jejich fotky tak klidně, ale teď už je večer a nechce se mi vytahovat foťák.

Díky za přečtení. A prosím moderátory, aby přivřeli oči. :) Kdyby měli oni zájem, tak klidně zařídím extra cenu :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz