StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pát 29. bře 2024 0:48:55

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: [Kickstarter] Grim Dawn
PříspěvekNapsal: stř 18. dub 2012 6:51:59 
Offline
 Profil

Registrován: stř 18. dub 2012 6:46:14
Příspěvky: 3
Zdravím,


Prosím všechny příznivce diablovek, aby přesunuli svou pozornost na Kickstarter projekt pro hru Grim Dawn, žádná jiná si to nezaslouží víc. =)

Tady jsou fóra/stránky hry:

http://www.grimdawn.com/


Tady je odkaz na Kickstarter projekt:

http://www.kickstarter.com/projects/cra ... /grim-dawn


Díky!


i.n.s.a.n.e


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: [Kickstarter] Grim Dawn
PříspěvekNapsal: stř 18. dub 2012 7:35:00 
Offline
 Profil

Registrován: pon 25. črc 2011 19:11:04
Příspěvky: 156
:D :D Good one!

Napsat měsíc před vydáním D3, že žádná jiná diablovka než Grim Dawn, si nezaslouží pozornost víc je fakt jeden z nejlepších vtipů, který jsem slyšel za poslední desetiletí.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: [Kickstarter] Grim Dawn
PříspěvekNapsal: stř 18. dub 2012 8:48:01 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
Keby si si to pozrel poriadne, zasmial by si sa este viac :) Vydanie planuju na 18.5., cize 3 dni po starte diabla...
podla mna je to cele ftip. ziaden herny vyvojar nemoze byt tak sprosty, aby vydaval hru 3 dni po svojom vzore a najvacsom konkuretnovi.

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: [Kickstarter] Grim Dawn
PříspěvekNapsal: stř 18. dub 2012 11:03:19 
Offline
 Profil

Registrován: pát 21. říj 2011 18:59:45
Příspěvky: 25
nene oni neplanuju vyadnie na 18.5. este horsie ..hra ma dlhu cestu pred sebou vo vyvoji.. oni chcu od ludi aby si "kupili" hru uz teraz a nahrabali $280,000 do mesiaca ,. zatial maju $70,000.. po zhliadnuti videa ma to vobec neoslnilo a to ako je d3 prepracovane ako fakt nevidim dovod preco by sa bežni hraci mali zaujimat o tento projekt ked za mesiac vychadza original diablo z ktoreho tato hra vychadza a neverim ze toto grimdawn bude mat take kvality ako diablo3.

_________________
"More GG, more skill."
WHITE-RA
#673
ObrázekObrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: [Kickstarter] Grim Dawn
PříspěvekNapsal: stř 18. dub 2012 13:29:15 
Offline
 Profil

Registrován: stř 18. dub 2012 6:46:14
Příspěvky: 3
@TruE, kdyby si uměl lépe číst mezi řádky, psal jsem, aby hráči přesunuli pozornost na "Kickstarter projekt Grim Dawnu", protože žádná jiná si nezaslouží pozornost a tím i sponzorování na něm více. A myslel bych si, že smajlík na konci by mohl trochu odlehčit moje ovlivnění tím, že jsem obří fanda této hry. ;-)

@GoodWill, jak už odpověděl groso.

@groso, nechápu co je na tom horší. Hra má před sebou ještě rok vývoje, ale jádro hry je už víceméně hotové a nyní je hra ve "vymazlovací" fázi a fázi přidávání obsahu. Nemyslíš, že by člověk měl být naopak rád, že hra nevyjde brzy, protože 1. Je zde zanedlouho hodiny-pohlcující Diablo 3 a tudíž by nebyl čas hrát jinou podobnou hru; 2. Bude dostatek času na vytvoření perfektní hry?

Citace:
a to ako je d3 prepracovane ako fakt nevidim dovod preco by sa bežni hraci mali zaujimat o tento projekt ked za mesiac vychadza original diablo z ktoreho tato hra vychadza a neverim ze toto grimdawn bude mat take kvality ako diablo3.


To je právě ten "problém". Diablo 3 je hra zaměřená převážně na mainstream hráče, sám doufám, že tam bude možnost pojmout některé aspekty hry trochu více hardcore stylem ala D2, ale obávám se, že tomu až tak úplně už nebude. Stačí si jen zapnout betaverzi - tutorial pro idioty, popisky pro idioty, zabíjení monster na jednu ránu, téměř nedochází resources (mana, fury, apod.), hráč nedostává téměř žádnou dmg, atd.. Kdežto Grim Dawn má být hra zaměřená převážně na hardcore hráčské publikum. Hráče, kteří mají rádi obtížné hry s promyšlenými principy (jako bylo např. i D2 a jiné neakční rpg).

Citace:
original diablo
- zde je problém, že D3, a teď očekávám nějaký flame od zarytých fanoušků, z předchozích dílů zase až tak úplně nevychází i když svět je podobný i když titul nese stejné jméno, herní principy, grafika a přístup k hráčům (viz. výše - obtížnost a promyšlené principy) se poměrně liší. Hra mi osobně přijde více inspirovaná WoW než D1/D2, ale to je jen můj osobní pohled. Samozřejmě že si ho také zahraji a strávím u něj nejméně rok. ;-) Jen si ale prostě stále myslím, že to nebude ono, vzhledem k modernímu přístupu Blizzardu ke hrám jako k produktu a ne hře jako kdysi (chápu, je to byznys, ale...!). Stejně tak jako Starcraft je a bude vždy má srdcovka, Starcraft 2 jsem ani zdaleka nehrál tak dlouho a nepohltil mě tolik jako první díl..i když je téměř perfektní, něco mu z té staré herní školy prostě chybí.

Čímž vám samozřejmě nechci Grim Dawn vnucovat, jen jsem chtěl šířit slovo o hře, která se podle mě vymyká všem dnešním trendům.


i.n.s.a.n.e


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: [Kickstarter] Grim Dawn
PříspěvekNapsal: stř 18. dub 2012 13:47:13 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
Ale iste, nikto netvrdi ze to bude zla hra ale nech uz je usilie tvorcov akekolvek, nemaju ziadnu realnu sancu konkurovat kolosu ako je blizzard. To nam ukazuje aj historia, hry od blizzu su vzdy vyladene a premakane.

Myslim ze kickstart si v nasich koncinach (chudobna cast europy) vela priaznivcov neziska... vrazat prachy do prislubu... nic pre mna :)

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: [Kickstarter] Grim Dawn
PříspěvekNapsal: stř 18. dub 2012 14:15:33 
Offline
 Profil

Registrován: stř 18. dub 2012 6:46:14
Příspěvky: 3
Pro spoustu lidí je Titan Quest lepší než Diablo 2. Neřikám, že jsem jedním z nich, přijdou mi obě skvělé, ale je to tak. =)

Je to nová forma financování her, mě osobně sedí více, když si hráči hry financují sami a vývojáři nejsou negativně (DRM, otevření masám hráčů, simplifikace principů, apod.) ovlivněni "kravaťáky", kteří hrám ani nerozumí, jde jim jen o větší zisk a kterých je v kolosech jako je Blizzard/Activision plno. ;-)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: [Kickstarter] Grim Dawn
PříspěvekNapsal: stř 18. dub 2012 14:54:25 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
i.n.s.a.n.e píše:
Pro spoustu lidí je Titan Quest lepší než Diablo 2. Neřikám, že jsem jedním z nich, přijdou mi obě skvělé, ale je to tak. =)

Je to nová forma financování her, mě osobně sedí více, když si hráči hry financují sami a vývojáři nejsou negativně (DRM, otevření masám hráčů, simplifikace principů, apod.) ovlivněni "kravaťáky", kteří hrám ani nerozumí, jde jim jen o větší zisk a kterých je v kolosech jako je Blizzard/Activision plno. ;-)


Vazne vtipne argumentovani :D. Nechci bejt nejakej blizzardfag, ale nejak mi unika pointa typu kravataci v blizzardu kteri hram nerozumi. Jen za poslednich 10 let se z nich stala absolutni ikona (SCBW, W3, WoW, stale D2, SC2, zanedlouho D3). Tam kde ostatni selhavaji tak blizz vitezi. Proc SCBW byl "vytlacen" SC2 a ne nejakou jinou strategii? Ale blizz jde jen po penezich :D Pokud si udrzi kvalitu kterou nabizeji za poslednich 20 let, tak ode me uslysi jen Shut up and take my money.

A mozna je pro spoustu lidi lepsi Titan Quest, ja osobne jsem o tom nikdy neslysel a to jsem byval veliky fanda D2. Ale jak jsem koukal na tu hru, tak jak muzes srovnavat D2 rok 2000 a Titans Quest rok 2006.

Jinak co se tyka Kickstarter programu, tak je sice zajimavy, ale imho neni urcen pro tento druh podnikani. Grimdawn muze ocekavat finance maximalne od fanousku Titans Quest, protoze kdyz sem procetl tu prezentaci, tak me neoslovila jedina vec. Nevidim v tomhle projektu jediny kousek novatorstvi a kreativity.

Btw. Muzes mi prosim napsat par veci v cem se vymyka? Proc bych mel sponzorvat hru ktera je kombinaci diabla a wow?

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: [Kickstarter] Grim Dawn
PříspěvekNapsal: stř 18. dub 2012 16:19:58 
Offline
 Profil

Registrován: pon 25. črc 2011 19:11:04
Příspěvky: 156
i.n.s.a.n.e: Z tvých postů je jasná jenom jedna věc a to, že vývoj D3 nesleduješ a Betu jsi nehrál.
A taky nevím, proč bych měl sponzorovat napodobeniny Diabla, když si můžu brzo koupit a zahrát Diablo 3, které budu hrát ještě dalších minimálně 5 let, kdežto tyhle napodobeniny vydrží tak maximálně dva měsíce, než se tam člověk začne nudit...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: [Kickstarter] Grim Dawn
PříspěvekNapsal: stř 18. dub 2012 16:41:03 
Offline
 Profil

Registrován: pát 21. říj 2011 18:59:45
Příspěvky: 25
i.n.s.a.n.e píše:

Citace:
a to ako je d3 prepracovane ako fakt nevidim dovod preco by sa bežni hraci mali zaujimat o tento projekt ked za mesiac vychadza original diablo z ktoreho tato hra vychadza a neverim ze toto grimdawn bude mat take kvality ako diablo3.


To je právě ten "problém". Diablo 3 je hra zaměřená převážně na mainstream hráče, sám doufám, že tam bude možnost pojmout některé aspekty hry trochu více hardcore stylem ala D2, ale obávám se, že tomu až tak úplně už nebude. Stačí si jen zapnout betaverzi - tutorial pro idioty, popisky pro idioty, zabíjení monster na jednu ránu, téměř nedochází resources (mana, fury, apod.), hráč nedostává téměř žádnou dmg, atd.. Kdežto Grim Dawn má být hra zaměřená převážně na hardcore hráčské publikum. Hráče, kteří mají rádi obtížné hry s promyšlenými principy (jako bylo např. i D2 a jiné neakční rpg).



tvoj problem je ze asi slabo sledujes detaily okolo diabla, posudzujes ho podla bety ktora je len zrnko z pieskoviska.
Citace:
tutorial pro idioty, popisky pro idioty
ulahcenie pozitku pre beznych hracov, tieto veci nemaju ziadny negativny vplyv na hru, +napr u skilov zmacknutim ctrl vidis vsetky potrebne dodatocne informacie ako prepocty dmg..

Citace:
zabíjení monster na jednu ránu
normal akt 1 . co ocakavas ? na zaciatku d2 to bolo to iste. beta trvala kolko . jednu hodinu ? oh ...
Citace:
téměř nedochází resources
v bete samozrejme nedochadza pretoze tam sa nic nedeje a nemas dostatok skilov... verim ze ked budes hrat nightmare+ budes muset davat pozor naco klikas . tento system ako spravili v d3 sa mi praveze velmi paci . klikanie mana potionov je kravina takto si musis nabijat skily a akcia netichne koli nedostatku many

Citace:
hráč nedostává téměř žádnou dmg
zase si postrehol z bety ? bravo :D.. inferno bude extremne tazke , co sa tyka d2 tak tam ked si mal full kvalitny gear tak si na hellu nicil vsetko bez problemov , na infernu to nikdy nebude bez problemov -> pozri si toto video a mozno ti to otvori oci :) nic , najdes tam "odpoved" na vestko co si tu pisal..http://www.youtube.com/watch?v=U0F2wPZWdYk

_________________
"More GG, more skill."
WHITE-RA
#673
ObrázekObrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz