StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 23:00:01

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: [Kickstarter] Grim Dawn
PříspěvekNapsal: čtv 19. dub 2012 7:45:58 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
No... napodobeninu... mozno tam budu veci ktore v D3 neuvidime... mozno tam bude lepsi combat system alebo questy (mozno dinamicke, tak ako slubuju napr v GW2)...
kto sponzorovat chce, nech sponzoruje... zatial sa im dost dari... peniaze sa im len tak sypu.

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: [Kickstarter] Grim Dawn
PříspěvekNapsal: čtv 06. lis 2014 16:12:35 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 06. lis 2014 15:01:53
Příspěvky: 2
Ahoj,

cetl jsem rano tuto diskusi, protoze jsem 50% prekladatelskeho tymu pro Grim Dawn CZ a uprimne jsem se zasmal. To je i duvodem, proc jsem si zalozil ucet do fora ke hre, ktera me naprosto miji.

Prosim predtim, nez sem hodite 1000 flamu a zacnete me ze srdce nenavidet, vezte, ze vim, o cem mluvim.

KDO JSEM
Z jadra hracu Diabla 1 jsem byl druhy, ktery mel vsechny tri postavy na max EXP, prelozil jsem Jarulfovu prirucku pro Diablo a Hellfire v1.62, navstivil nas i Mikolas Tucek ze Score na jednom z mnoha letnich srazu a napsal o nas clanek. Take bych rad uvedl, ze jsem D1 a D2 hral vsehovsudy velmi mnoho let, hodiny a dny nespocitam, to se omlouvam.

MUJ NAZOR NA SLOVO "DIABLO KLON"

Nazyvat cokoliv co je ARPG Diablo klonem je neuveritelne stupidni. V tom pripade jsou vsechny RTS Warcraft klonem, space sims jsou X-wing vs T-Fighter klonem, Sims jsou klonem realneho zivota a Crysis je Doom klonem. Lidi, proberte se.

MUJ NAZOR NA Diablo 3
Jakozto core hrac Diabla jsem se na Diablo 3 tesil take velmi moc. Dnes mohu s klidem rict, ze to byla nejhorsi investice vsech dob a je to pouceni do pristich let, abych nikdy nekupoval hru v den jejiho vydani. Tedy ne, pokud nebudu vedet, do ceho jdu. V tu chvili jsem vsadil na jmeno a neuveritelne se spalil. Hanit to tady nema cenu, vydalo by to za 10 prispevku. Kupovat si pak datadisk, aby mi zustala dobra hra za dalsich 1000 Kc, to necham bez komentare. K D3 - provedeni hry hovori za vse. Hledali tupe hrace, co nejvetsi pocet, udelali persistent online mod, takze hraci sice nemuzou hru stahnout na torrentech, ale take ji nemuzou nijak vyzkouset. Predpokladam, ze cilem bylo mainstreamove prodat co nejvic kusu a donutit americke prachace kupovat jejich detem veci v AHcku, takze hra totalne selhala. Za 3 tydny hrani (z toho tyden hra nefungovala) jsem nenasel jedinou setovou vec ani jediny unikat. v AHcku se jich ale valelo mraky, za par goldu. Bez AH byla hra na urovni 40 jiz nehratelna. Zmizel strom, zmizely skill pointy, zmizel stary dobry battle.net. Grafika, podivam li ze zpetne, zal a smutek me provazi. Je to peklo. Z meho okoli to dopadlo nasledovne: po mesici super hra, po trech mesicich farmeni, po roce to nehral nikdo. Vysel RoS, mesic super hra, po trech mesicich to nehral nikdo. Diablo je mrtvy, smirte se s tim. Umrelo spolu s LoDem.

CO JE KICKSTARTER
Tohle me pobavilo nejvic. Kdo by si takovou hru koupil - nedodelanou. Tak treba ja, par kamosu a dost lidi, kteri dali v KS dohromady pres 540k dolaru. Projekt je to vskutku uzasny. Jazykove mutace delaji hraci dobrovolne sami, protoze je to bavi. Tak jako ja. Zaroven jsem si hru prohledl, koupil, a stal se tak investorem. Treba diky memu nazoru udelaji devs jazyky v masculine/feminine tvaru. Je to blbost, ale ktera hra vas podle postavy oslovi dobry den pane, dobry den pani?? Na moje nazory je bran zretel - protoze, jak jsem psal vyse, jsem investorem, a tudiz se hra ohyba podle investoru - tedy nas, hracu v Early Access. Pokud projektu nerozumite, ani se k nemu nevyjadrujte.

PROC GD
Grim Dawn je hra, ktera se drzi koleji Titan Questu a drzi skill tree Diabla 2. Vidi, ze na trhu je dira, ktera po D3 zustala a pro tuto hru je skutecne prostor. Nezapomente, ze hru dela 6 lidi. Slovy sest!! Hra ma hezkou grafiku, hudbu, nabidne 4 obtiznosti, HC, single/multi, lokalizaci, steam achievmenty, ma sety, epicke predmety, komponenty, planky, pribeh.

GoodWill se Vam jen snazil rict, ze existuje i jina hra, ktera stoji za zminku, a vy jste zareagovali dost hloupe.
To Goodwill: Pokud chces, mrkni na Steam na skupinu Grim Dawn CZ, to plati i pro ostatni, radi privitame rozumne hrace do skupiny. I vy muzete hru tvarovat.

P.S: Na nedokoncenem GD pouze s 2 obtiznostmi a 2 akty mam nahrano zatim pres 360 hodin, coz je zhruba 3x vice, nez co kdy jsem nahral na D3.

Na flamy se vykaslete, jen prezentuju svuj nazor, ale snazim se to nedelat tak hloupe, jako jsem cetl tady. Co kdo hraje je kazdeho vec.

Muj kanal je www.youtube.com/ActionExpress50 , pokud se chcete podivat na videa ohledne GD a toho, jak se hra a cestina vyviji.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: [Kickstarter] Grim Dawn
PříspěvekNapsal: čtv 06. lis 2014 22:34:04 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
Tak jo nečetl sem selou diskuzy, ale todle je prostě vobšlehlý diablo...nic proti ničemu, nejde furt vymejšlet něco dokola, todle funguje, jak si psal, D3 se uplně nepovedlo, proč ne. Kouknul sem na jedno z tvých videí a mě so to líbí, líbí se mi to moc, ale sem morous a nekňuba a tak budu čekat co z toho bude, bo podobnejch nadějně vyhlížejících srand už sem viděl dost, výsledek pak byl smutnej, ale držim palce, čeština +1.

btw jak si popsal jak lidi hrajou D3 tak to na mě přesně sedí :-) hudba na pozadí fakt dle mého gusta, gdo to dělá?

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: [Kickstarter] Grim Dawn
PříspěvekNapsal: pát 07. lis 2014 7:08:31 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 06. lis 2014 15:01:53
Příspěvky: 2
Ahoj a dekuji ti za normalni odpoved, to se dneska ceni :)

Hudbu si vyvojari GD delaji sami, myslim ze na to maji cloveka. Ono v indie studiu za 540k $ udelas spoustu veci, to neni blizzard ani jiny moloch. Za 50$ jsem mohl mit zdarma datadisk a soundtrack + hromadu veci, nevim, jestli se da edice jeste povysit, podivam se :) Kdybys to kupoval, rovnou pocitej s cestinou na expansion pack :)

Hrozne me bavi to jak se hra tvaruje podle lidi. Kdyz ctu reporty bugu a schopnost teamu reagovat skutecne na kazdy! blabol co tam kdo napise, tak tu hru dela lidi 5 protoze jeden z nich nedela nic jineho nez komentuje :D Ohledne hudby bych musel zapatrat ale to neni problem, Credits jeste nefungujou ale my jako prekladatele uz soubory mame :)

Prave i ja jako hrac Diabla nenavidim slovo "klon". To ze nekdo veme mechaniku vynalezenou pred 15 lety a pouzije ji, uprimne, jak jinak by podle vas melo vypadat ARPG? 3d hra bude vzdy pripominat wolfa, blood, doom, heretic a podobny. Nemeli to v Blizzu zpackat :D Kdyby to udelali poradne, asi bych si GDcka ani nevsiml.

Na druhou stranu, GD jsem si vsiml tak, ze jsem hledal Titan Quest 2. A tam jsem nahral taky hodin...
Pokud se ti videa libi, tak pod ne pis dotazy, postupne je zodpovim.

Peace!


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz