StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 19:24:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: CO-OP mission
PříspěvekNapsal: stř 13. led 2016 9:30:40 
Offline
 Profil

Registrován: pát 17. říj 2014 13:40:18
Příspěvky: 27
Priznam sa, ze ked som tuto novinku zazrel v novej kampani, tak sa mi do toho ani velmi nechcelo. Zase si narobim hanbu a budu mi spoluhraci nadavat ze som NOOB. :-)
Ale postupom casu som zistil, ze je to vyborna moznost, ako sa naucit hrat teamovo. A ked sa do partie s tebou prida kamarat, tak je to uplne ina kava. Kazdy vie co treba robit a kedy.
Najnovsie sme presli na hry v obtiaznosti Brutal
Tuto hru - TEMPLE OF THE PAST, sme ani za svet nevedeli prejst na obtiaznosti Brutal. Skusali sme striedat rasy ktora bude vyhodnejsia na tento typ hry, skusali sme rozne taktiky a nic. Nestaci sa zabetonovat a odolavat vlnam. Treba mat aj armadu na nicenie Void Trasherov. Podla mna je to najtazsia misia z celej zbierky co tam je a ked je A.I. terran, tak to je konecna. Prakticky od zaciatku velke utocne vlny. V zavere hry na nas dokonca isli aj nuke utoky, co som este nezazil v COOP misiach.
Ja som hral za Swanna a kamos za Zagaru - obaja 15 level, teda vsetky upgrady, vsetky jednotky k dispozicii, teda plna sila... Nakoniec sme to aj s miernou rezervou dali. Sice bez bonusovych uloh ale o to bola vacsia radost z vyhry. Ked som si neskor pozeral na webe, ci to tiez niekto dal, tak som nechcel verit tomu, ze tito chalani (https://www.youtube.com/watch?v=ObhxSzmewS8) do dali na 1 leveli. Pripada mi to ako fake. Aj tie utocne vlny tam mali nejake slabsie. My sme sa nestihali celu hru ani len poriadne nadychnut. Stale sme cosi hasili. A tito maju medzi vlnami kopu casu. Jedine co ma napada, ze pri 1 leveli nie je A.I. taky silny ako ked hra proti hracom s levelom 15.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: CO-OP mission
PříspěvekNapsal: pát 03. čer 2016 10:19:09 
Offline
 Profil

Registrován: pát 17. říj 2014 13:40:18
Příspěvky: 27
Asi to bude len moja tema. :-)
Do COOP misii pribudla nova ficurina. Mod MUTATION. Je to ovela tazsia verzia COOP hier, kde hraju dvaja spoluhraci proti superovi PC (A.I.), ktory tiez vyuziva urcite vlastnosti, ktore dokazu hracov o dost viac potrapit.
Zatial som odohral tri verzie a musim povedat, ze sa tvorcovia na tom dost vyblaznili.
V prvej verzii sa vyskytuju zombies, ktore sa v nahodnych intervaloch snazia dostat na vasu rampu a nicit workerov
V druhej verzii maju nepriatela k dispozicii LaserDrill. Ak ste hrali za rasu Swan, tak viete, ze je to velmi neprijemna zbran.
Tretia verzia mutacie obsahuje miny po celej mape. Mina sa aktivuje vtedy, ked sa k nej priblizite. Par min bez problemov dokaze rozsekat vasu pracne rozmnozenu armadu. Ked sa k tomu prida zrychleny pohyb jednotiek, tak je to celkom slusny zahul.
Som zvedavy na 4 verziu mutacie.


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz