StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 15:59:28

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: 3v3 insane mix achievment
PříspěvekNapsal: ned 22. srp 2010 7:22:23 
Máte někdo tenhle achievment? Prakticky jde o to zahrát hru, ve který budete 3v3, na každý straně Protoss, Terran, Zerg. Je to tam ve všech obtížnostech, nicméně insane odemyká všechny naráz.
Nejsem schopnej to dát. Zkoušel sem všechno, včetně lamerskýho kempení kanónama/turretama. Vaši "Allies" padnou jako mouchy. Když vás oponenti rushnou, tak vám přijdou pomoct po zničení půlky báze. Když se vykempíte, tak zničej vaše allies a pak ve třech dodělají vás. Letka 25 battlecruiserů nedělá tomuhle mixu ras jedinej problém, nedoletěl sem s tim ani do půlky mapy. Allies sou na bás hodný a když dáte request, pošlou minerály a plyn.
Nějaký nápady, rady, strategie, někdo kdo to už má? :?:


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: 3v3 insane mix achievment
PříspěvekNapsal: ned 22. srp 2010 8:01:11 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 19:07:29
Příspěvky: 159
ja jsem to hral na mape megaton (je tam vyhoda, ze mate baze pohromade a jen dva vchody takze to pokrejes sam) za terrana a od zacatku jsem sel fast factory a massil tanky, zezacatku na obranu tak 10, pak BC.. kdyz mas 3/3 air upgrady tak zautoc ve chvili kdy utoci tvoji kamosi a mas to, ja ani nevedel ze muzu pozadat o mineraly :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: 3v3 insane mix achievment
PříspěvekNapsal: ned 22. srp 2010 8:03:35 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
Easy, na prvy pokus ;)
Pouzil som rovnaky trik ako pri achievemente kde musis porazit insane do 5 minut... (zerg vs zerg kde mu za mineraly postavis spine crawleri).

Tu to urobis obdobne. 3v3, ty budes zerg. najdes zerga a odstavis ho pomocou spine crawlerov. od toho momentu je to uz len 3v2 a to musite uhrat. Dolezity je aj vyber mapy. Nevyberaj taku, kde je spolocna zakladna. Ty potrebujes aby bol kazdy sam, nech mu nikto nemoze dobehnut na pomoc. Ja som to hral na relativne malej mape kde su zakladne blizko seba v kruhu (vychody smerom von). nazov si nepamatam.

gl

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: 3v3 insane mix achievment
PříspěvekNapsal: ned 22. srp 2010 8:12:19 
Tanky mě napadly taky, tak to zkusím...

Zerga hraju děsně nerad, nehrál sem ho ani v jedničce :-) Ale když to nepude jinak, tak to asi tak dopadne :-)

Každopádně díky za rady, doufám že to pomůže...
BTW: kdybyste někdo měl replay jak ste to dali, byl bych rád :-) Já sem nějakej sehnal, ale je to betový a ten nepustím :-( Každopádně na netu píše halda lidí že je to easy, nějak mi to asi nesedí nebo nevim. Du se na to vyspat :-D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: 3v3 insane mix achievment
PříspěvekNapsal: ned 22. srp 2010 9:15:44 
Offline
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 18:01:09
Příspěvky: 27
GoodWill píše:
Easy, na prvy pokus ;)
Pouzil som rovnaky trik ako pri achievemente kde musis porazit insane do 5 minut... (zerg vs zerg kde mu za mineraly postavis spine crawleri).

Tu to urobis obdobne. 3v3, ty budes zerg. najdes zerga a odstavis ho pomocou spine crawlerov. od toho momentu je to uz len 3v2 a to musite uhrat. Dolezity je aj vyber mapy. Nevyberaj taku, kde je spolocna zakladna. Ty potrebujes aby bol kazdy sam, nech mu nikto nemoze dobehnut na pomoc. Ja som to hral na relativne malej mape kde su zakladne blizko seba v kruhu (vychody smerom von). nazov si nepamatam.

gl


Ako ti to mohlo vyjst s tymi spine crawlermi ? Vzdy ked som sa snazil nieco v jeho bazi postavat ihned poslal robosov a bolo poriesene. Nechapem. Alebo mi nieco unika ?


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: 3v3 insane mix achievment
PříspěvekNapsal: ned 22. srp 2010 17:08:15 
Okej, seriously, nemáte z toho někdo replay? Další dvě hodiny zkoušení a nejde to dát. J8 si nepřipadám jako uplná lama hráč, tohle opravdu neni easy. Ubránit svoje allies je nemožný, protože útočej způsobem pošlu všechno a nechám to tam stát, což se i s mojí podporou těžko udrží, prokticky se jdou nechat zničit. Oponenti rushujou protosem (oba najednou (?) wtf) první dva zealoty každýho do jedný báze. A seriosly, nejsem schopnej vytvořit proti nim ani efektivní obranu, prakticky sem nenašel u žádný rasy nic co by je dokázalo zastavit, ať už jednotky, nebo budouvy. Expa je věc ze snu, páč to ui používá zžejmně rentgenový brejle a jakejkoliv pokus o expu de do kytek, a jen na obranu svojí báze tak tak stačí ta jedna.
Nechcete si někdo nad to sednout a udělat mi z toho replay? (Za protose nebo terrana) Páč sem z toho už uplně hotovej


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: 3v3 insane mix achievment
PříspěvekNapsal: ned 22. srp 2010 17:39:14 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 18. bře 2010 21:41:18
Příspěvky: 51
http://leteckaposta.cz/680180169

stejně se dá udělat i Outmatched na insane

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: 3v3 insane mix achievment
PříspěvekNapsal: ned 22. srp 2010 17:58:50 
THX a lot, viděl sem to na youtubu v podání vs 4 insane, ale nějak se mi to nedařilo, páč mi na ten pylon vždy zaútočili (prý jde hodně o vzdálenost, bo tak něco. Každopádně díky, du to zkusit...


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: 3v3 insane mix achievment
PříspěvekNapsal: pon 23. srp 2010 7:35:56 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
igraczech píše:
Ako ti to mohlo vyjst s tymi spine crawlermi ? Vzdy ked som sa snazil nieco v jeho bazi postavat ihned poslal robosov a bolo poriesene. Nechapem. Alebo mi nieco unika ?


Cely trik je v tom postavit ich na spravne miesto. Musis tie crawleri postavit tesne za minerali (tak aby sa ich dotykali), pricom vyberaj miesta kde su medzi mineralmi priechody a tie musis ucpat. Ak to dobr eurobis, drony sa dostanu ku crawlerom len pojendom a to ich znicit nedokazu.

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: 3v3 insane mix achievment
PříspěvekNapsal: pon 23. srp 2010 8:26:04 
V insane ai je docela zajímavej glitch. Pokud tam postavíš dvě jakýkoli bodovy, vrhnou se na ně aktuální těžiči. Pokud je ovšem uděláš tři a dost rychle po sobě (prostě najednou) tak si netroufnou. Stejně to funguje s jednotkama, nevim jak u který rasy, ale na tři zealoty se vrhnou a před čtyřma utečou. Já sem to těma spine crawlerama udělal při 4v4 insane (8x zerg) a prakticky sem tim vyřadil jednoho hráče. Jde to i s pylonama. prostě za minerály švihneš tři pylony, vidíš lehkou reakci na první, ale když se hned objeví další dva tak se zase vrátěj do práce dokud se neobjeví nějaká jednotka.


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz