StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 21:57:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Insane FFA
PříspěvekNapsal: pát 05. lis 2010 11:23:22 
Offline
 Profil

Registrován: sob 18. zář 2010 19:11:15
Příspěvky: 59
Skusal som si spravit tento achiev no po niekolkych neuspesnych pokusoch som to musel vzdat . Najhorsie je ze nestihnem ani poriadne bloknut rampu a uz ma rushuje s probami , prípadne jeden alebo dva útoky odrazím príde další PC a ten ma vyhladi. :) Aké sú vaše skúsenosti s týmto achievom ? Prípadne poradte ako na to.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Insane FFA
PříspěvekNapsal: pát 05. lis 2010 12:01:40 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 18. bře 2010 17:11:13
Příspěvky: 209
zdarec , nejlepsi je si dat nejakou mapu tusim ze je to abyss kde jsi odrizlej stejne jako ostatni , nejlepe si je dat terrana asi to jde skymkoliv , ale terran to nejepe blokne , udelat jeden bunkr ucpat to tankama fakt ranec tanku :) staci ti kdyz to bloknes dole u expy , kterou si postavis az to zazdis a nechat kompy oni se vymydli navzajem a zbydou dva tri a ty pak dodelat cruiserama pripadne cimkoliv , kdyz to nevyjde na poprvy (obcas neprijemne rushujou) tak to dat proste restart a znova , osvedcilo se mi dat si sami zergy (ne zy bych se jinejch bal) ale obcas se stane ze jeden jde rush a druhej tech a ty mas treba 2-3 tanky a jdou na tebe kolosove a podobny zvesrtva coz u zergu nehrozi , oni budou masit hydry , roache a podobnej sajrajt scimz si tanky poradej , takovy imortali nebo tanky od kompa je horsi orisek.

Kdyz jsem to hral jeste v bete tak jsem to dal na ty mape jak jste 4v4 oddeleny , ale tam jsem se u toho potil jak prase jina mapa nebyla a mel si je hnedka vedle sebe .

Vim taky ze jeste funguje jedna svinarna z jednicky kdy , kdyz jdes scv,probou nebo dronem na zacatku na kompa a napadnes mu neco tak on veme vse a honi te po cely mape , teoreticky muzes takhle odlakat vsechny , ale to se asi neda stihnout , vyhoda je ze pak netezej a mas o jednoho ci dva min ( nejlepe ty co jsou u tebe nejbliz) .. GL , hf kdyztak napis kdyby to fakt neslo :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Insane FFA
PříspěvekNapsal: pát 05. lis 2010 13:56:53 
Offline
 Profil

Registrován: sob 18. zář 2010 19:11:15
Příspěvky: 59
Skylleer píše:
zdarec , nejlepsi je si dat nejakou mapu tusim ze je to abyss kde jsi odrizlej stejne jako ostatni , nejlepe si je dat terrana asi to jde skymkoliv , ale terran to nejepe blokne , udelat jeden bunkr ucpat to tankama fakt ranec tanku :) staci ti kdyz to bloknes dole u expy , kterou si postavis az to zazdis a nechat kompy oni se vymydli navzajem a zbydou dva tri a ty pak dodelat cruiserama pripadne cimkoliv , kdyz to nevyjde na poprvy (obcas neprijemne rushujou) tak to dat proste restart a znova , osvedcilo se mi dat si sami zergy (ne zy bych se jinejch bal) ale obcas se stane ze jeden jde rush a druhej tech a ty mas treba 2-3 tanky a jdou na tebe kolosove a podobny zvesrtva coz u zergu nehrozi , oni budou masit hydry , roache a podobnej sajrajt scimz si tanky poradej , takovy imortali nebo tanky od kompa je horsi orisek.

Kdyz jsem to hral jeste v bete tak jsem to dal na ty mape jak jste 4v4 oddeleny , ale tam jsem se u toho potil jak prase jina mapa nebyla a mel si je hnedka vedle sebe .

Vim taky ze jeste funguje jedna svinarna z jednicky kdy , kdyz jdes scv,probou nebo dronem na zacatku na kompa a napadnes mu neco tak on veme vse a honi te po cely mape , teoreticky muzes takhle odlakat vsechny , ale to se asi neda stihnout , vyhoda je ze pak netezej a mas o jednoho ci dva min ( nejlepe ty co jsou u tebe nejbliz) .. GL , hf kdyztak napis kdyby to fakt neslo :)


Hej dik moc , vyskusal som mapu Lava Flown kde som na zaciatku preletel na najblizsi ostrov , vybudoval 2 expanze namaxoval BCčka a GG :D Nemyslel som si ze to bude tak easy

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Insane FFA
PříspěvekNapsal: čtv 17. úno 2011 19:46:24 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 21. říj 2010 22:37:41
Příspěvky: 61
ne..., ja ten achiv proste neudelam. Videl sem nespocet videii a vzdycky me necim prejedou. Zkousel sem nespocet taktik.., a proste ne :D asi mi ten achi neni souzenej.. zkousel ste to jeste nekdo? Popripade s jakou taktikou?

za me to byl Abyss:
1) terran - par tanku s bunkrama a massit BC (zerg prorazil obranu a ja nemel tolik BC)
2) protoss - udelat wall z bunkru a massit collosy + par phoenixu (tohle vypadalo nadejne, jenze zerg zacal hrozne massit corruptery a ja se mohl placat + zautocil na me kdyz sem v bazi nic nemel)

High Ground:
1) protoss - cannon rushem vyradit zerga co mam v bazi, wall rampy gateou, cyber a stargate, za ne spooouustu bunkru a mass carrieru (problem je, ze hned ze zacatku ten smejd na me najizdel s dronama, hrozne to zdrzuje a pak me dorazi roach/hydra)

Lava Flow
1) terran - preletet s CC na ostrov a tam massit BC (BC sem mel +-15 kdyz se na ostrove objevil velkej vysadek + kooooooooooootle corrupteru. To sem +- odrazil a sel na proti utok..., nez sem preletel tu blbou lavu k nemu do uzemi, uz mel zase plnou armadu)

Proste desnyyyy dostat tenhle achi :))

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Insane FFA
PříspěvekNapsal: čtv 17. úno 2011 19:49:34 
Offline
 Profil

Registrován: pon 06. zář 2010 17:17:08
Příspěvky: 320
Přelet na ostrov namasuj bc na max a obstav to turrety. Počkej až zbyde jeden a toho znič.

_________________
Obrázek

Weezing.856


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Insane FFA
PříspěvekNapsal: pát 18. úno 2011 12:49:44 
Offline
 Profil

Registrován: sob 18. zář 2010 19:11:15
Příspěvky: 59
Zdá sa to že to je hard ale je to úplne lahučký achiev keď vieš ako na to .. Vôbec neviem hrať terrana a uhral som to bez najmenších problémov , tu máš replay ako som to zahral sice mi to trvalo vyše hodinu ale chcel som to dať na istotu . http://www.uloz.to/7922712/lava-flow-ffa-sc2replay

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Insane FFA
PříspěvekNapsal: stř 17. srp 2011 9:47:02 
Offline
 Profil

Registrován: ned 10. črc 2011 15:24:16
Příspěvky: 42
no vidíš ja jsem to skusil masovat battlecruishery ale on mel corruptory hydralisky roache mutalisky co mi ty battlecruishery rozdrtili a pak na moji zakladnu a bác bum gg.... ja to neudelam delal jsem i upgrady na dmg + armor

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz