StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 27. dub 2024 18:24:28

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Vaše výhra/prohra, kde rozhodovali vteřiny
PříspěvekNapsal: pon 03. led 2011 21:12:31 
Offline
 Profil

Registrován: pát 22. říj 2010 16:16:37
Příspěvky: 15
Jaká byla vaše nejfousovější výhra nebo prohra? Jsem sice jen silver hráč, ale tahle hra byla celkem mazec :D Na konci hru rozhodl 1 minerál :D

http://www.ulozto.cz/7232169/delta-quadrant-wow-sc2replay

Jestli máte taky nějaký replay, kde jste to měli fakt těsný, prosím, uploadněte ho =D

Chtěl bych taky znát váš názor na podobné konce hry, kdy jde opravdu do tuhýho a rozhodne sebemenší chybička a nebo poslední vteřiny. Zmatkujete nebo máte chladnou hlavu a vždy to nějak dobře pořešíte? :D

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Vaše výhra/prohra, kde rozhodovali vteřiny
PříspěvekNapsal: pon 03. led 2011 21:20:20 
Offline
 Profil

Registrován: úte 09. lis 2010 19:55:52
Příspěvky: 10
jednou jsem hral 2h15 min :D replay uz nemam bylo to davno


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Vaše výhra/prohra, kde rozhodovali vteřiny
PříspěvekNapsal: pon 03. led 2011 21:29:50 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 23. lis 2010 17:47:03
Příspěvky: 59
blitzik píše:
Jaká byla vaše nejfousovější výhra nebo prohra? Jsem sice jen silver hráč, ale tahle hra byla celkem mazec :D Na konci hru rozhodl 1 minerál :D

http://www.ulozto.cz/7232169/delta-quadrant-wow-sc2replay

Jestli máte taky nějaký replay, kde jste to měli fakt těsný, prosím, uploadněte ho =D

Chtěl bych taky znát váš názor na podobné konce hry, kdy jde opravdu do tuhýho a rozhodne sebemenší chybička a nebo poslední vteřiny. Zmatkujete nebo máte chladnou hlavu a vždy to nějak dobře pořešíte? :D

kámo tys měl teda velký štěstí:)

_________________
Obrázek
DaWe.282


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Vaše výhra/prohra, kde rozhodovali vteřiny
PříspěvekNapsal: úte 04. led 2011 0:14:37 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. pro 2010 23:27:05
Příspěvky: 162
Pěkný replay :-)

Protože jsem něco podobného taky zažil (a hned dvakrát :-D), podělím se s vámi o moje zážitky, jsem sice z bronzové ligy (ale pracuji na tom, abych se dostal výš :-D), ale k tématu se to hodí:

http://www.uloz.to/7234599/lost-temple-mollar-sc2replay

http://www.uloz.to/7234600/jungle-basin-mollar-sc2replay

První replay je shodou okolností můj první ligový zápas, přesněji první rozřazovací zápas. Má skoro ("herní") hodinu, ale je v něm krásně vidět, že se nevyplatí dávat GG, dokud existuje alespoň malá naděje na výhru :-D. Na konci se mě soupeř zeptal, jestli nejsem cheater, takže koho zajímá proč, tak se může podívat :-).

Druhý replay je trochu kratší (asi 35 herních minut), přičemž zápas jsem vyhrál 6ti zerglingy díky tomu, že jsem si prozíravě před skázou mainu vyvinul Burrow a soupeř naštěstí pro mě pak neměl Observer. Jak jsem toho využil se můžete podívat sami.

Přeji příjemné pokoukání ;-)

_________________
"Let's get down to business"
ID: 235
Obrázek
Navštivte nás: OBSERVER - herní a informační StarCraft II portál


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Vaše výhra/prohra, kde rozhodovali vteřiny
PříspěvekNapsal: úte 04. led 2011 12:07:39 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
Standardny scenar pri hrach kde rozhoduju sekundy je base swap ;) Subezny utok oboch hracov s malo/ziadnou obranou. Potom je to o tom kto zozerie zakladnu tomu druhemu ako prvy.

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Vaše výhra/prohra, kde rozhodovali vteřiny
PříspěvekNapsal: úte 04. led 2011 14:12:07 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 15. srp 2010 17:06:08
Příspěvky: 189
Mollar píše:
Pěkný replay :-)

Protože jsem něco podobného taky zažil (a hned dvakrát :-D), podělím se s vámi o moje zážitky, jsem sice z bronzové ligy (ale pracuji na tom, abych se dostal výš :-D), ale k tématu se to hodí:

http://www.uloz.to/7234599/lost-temple-mollar-sc2replay

http://www.uloz.to/7234600/jungle-basin-mollar-sc2replay

První replay je shodou okolností můj první ligový zápas, přesněji první rozřazovací zápas. Má skoro ("herní") hodinu, ale je v něm krásně vidět, že se nevyplatí dávat GG, dokud existuje alespoň malá naděje na výhru :-D. Na konci se mě soupeř zeptal, jestli nejsem cheater, takže koho zajímá proč, tak se může podívat :-).

Druhý replay je trochu kratší (asi 35 herních minut), přičemž zápas jsem vyhrál 6ti zerglingy díky tomu, že jsem si prozíravě před skázou mainu vyvinul Burrow a soupeř naštěstí pro mě pak neměl Observer. Jak jsem toho využil se můžete podívat sami.

Přeji příjemné pokoukání ;-)

Sam jsem byl v bronzu :) ale neco takoveho se mi fakt nikdy nestalo... Takhle silena hra se jen tak nevidi... tvuj souper hral SC2 uplne poprve asi, jinak si to nedovedu vysvetlit :) Jinak pro info jsi byl uz davno mrtvy, kdyby tvuj protihrac aspon trochu premyslel... :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Vaše výhra/prohra, kde rozhodovali vteřiny
PříspěvekNapsal: úte 04. led 2011 15:21:35 
Offline
 Profil

Registrován: stř 01. pro 2010 12:40:00
Příspěvky: 119
Mě se jednou stalo že se svou armádou ničím bázi svého soupeře a rozsekal sem mu celou armádu vyjma asi 15ti coruptoru. Během mého útoku dostavěl greater spire asi 5 sekund před tím než mu ji zničil a udělal si z coruptoru broodlordy na které sem neměl potřebný counter. Stěží sem těžil atd. ale když sem se později koukal na replay tak sem si myslel že to snad není možný:). Skutečně se vyplatí ikdyž máte jasnou převahu stále být v pozoru a pečlivě určovat priority útoku. Zkusím ten replay někde najít a hodit ho sem.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Vaše výhra/prohra, kde rozhodovali vteřiny
PříspěvekNapsal: úte 04. led 2011 16:40:16 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 23. zář 2010 15:52:45
Příspěvky: 211
Mollar píše:
Pěkný replay :-)

http://www.uloz.to/7234600/jungle-basin-mollar-sc2replay

Druhý replay je trochu kratší (asi 35 herních minut), přičemž zápas jsem vyhrál 6ti zerglingy díky tomu, že jsem si prozíravě před skázou mainu vyvinul Burrow a soupeř naštěstí pro mě pak neměl Observer. Jak jsem toho využil se můžete podívat sami.

Přeji příjemné pokoukání ;-)


Tak toto me vazne pobavilo :D

_________________
transition into loosing the whole fucking base


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Vaše výhra/prohra, kde rozhodovali vteřiny
PříspěvekNapsal: úte 04. led 2011 17:08:07 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. pro 2010 23:27:05
Příspěvky: 162
teqini píše:
Sam jsem byl v bronzu :) ale neco takoveho se mi fakt nikdy nestalo... Takhle silena hra se jen tak nevidi... tvuj souper hral SC2 uplne poprve asi, jinak si to nedovedu vysvetlit :) Jinak pro info jsi byl uz davno mrtvy, kdyby tvuj protihrac aspon trochu premyslel... :)


Jo jo, to nepopírám, upřímně jsem chtěl dát gg už po zničení báze, ale pak mě napadlo využít moci Zergů k expění a těch "X" tísíců minerálů na kontě a něco s tím udělat a nevzdát to. Dneska už dám radši GG, protože hra tohoto typu mě moc neba :-D, ale víte, jak jste to prožívali na začátku vy :-).

Takže jak jsi řekl: Musí se u toho přemýšlet :-) a jak řekl Michals: Musí se dobře vybírat cíl útoku :-)

_________________
"Let's get down to business"
ID: 235
Obrázek
Navštivte nás: OBSERVER - herní a informační StarCraft II portál


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Vaše výhra/prohra, kde rozhodovali vteřiny
PříspěvekNapsal: úte 11. led 2011 9:16:21 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 03. pro 2010 9:14:52
Příspěvky: 165
jednu hru sem měl na deltaquadrantu proti zakopanymu terrnaovy měl dvě expy. prudil sem mutama a nydusama pak se nasral a vytahnul než došel na xelnagu sem o něj rozbyl dve armady tak sem vedel ze je konec naspamoval sem vše do nydusu vyhodil u nej v zakladně a povedlo se mi rozsekat mu budovy driv nez on mě :D pač se sral so overlordama

_________________
Obrázek
dejte echo zahraju s každym trening vždy a všude :D
Zylvar #355
Problém způsobený tankem je i tankem řešitelný.


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz