StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 28. dub 2024 17:43:08

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 99 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: sob 30. říj 2010 15:32:46 
Offline
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 16:28:28
Příspěvky: 121
Stane se :D mě by se to te´d stalo taky, protože jsem vyšel ze cviku. Chce u té expy postavit aspoň jednu věž, co ho odhalí a k ní nějaké ty jednotky, co ho zastřelí. Jako když jsem začínal, taky mě štvali, pak jsem se naučil bránit (podobná obrana je i proti banshee, DT, mutám) Ale od lepších pozic ve bronzu až po zlatou jsem na ně moc nenarazil. možná kdybych se dostal dál, což se nejspíš nestane zlatá je mé maximum, tak bych možná pocítil jejich ,,sílu,, Zatím je beru jako nejméně používanou jednotku. Což je fakt, tu jednotku vidím ve hře ze všech nejmíň. a není to dáno její neviditelností :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: sob 30. říj 2010 15:33:11 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 21:09:48
Příspěvky: 749
Bydliště: krkonose
Moor8 píše:
A k hlavní základně by se neměl přiblížit, když jí máš obestavěnou věžma. Navíc už každej má u armády senzor, takže ani odstřel armády se nekoná.


Stavis proti terranovi kolem zakladny kanony bezne? :)

v bronzu se mozna EMP nepouziva, ale napr. ja to hraju v kazdy TvP hre (kvuli EMP)

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: sob 30. říj 2010 15:38:31 
Offline
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 16:28:28
Příspěvky: 121
satik píše:
Moor8 píše:
A k hlavní základně by se neměl přiblížit, když jí máš obestavěnou věžma. Navíc už každej má u armády senzor, takže ani odstřel armády se nekoná.


Stavis proti terranovi kolem zakladny kanony bezne? :)

v bronzu se mozna EMP nepouziva, ale napr. ja to hraju v kazdy TvP hre (kvuli EMP)



Ano, nijak hustě, ale aspoň tak, aby jejich poloměry byly k sobě blízko, tím mne střelba upozorní na výsadek dříve, než ho udělá a já tam mohu běžet s armádou. Většinou aspoň jednoho medivala sestřelí a než dovyskákaj, tak tam jsem a bojuje se místo toho, aby měl čas mi pokosit probky. Navíc odhalí tak i banshee.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: sob 30. říj 2010 15:46:56 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Mno přibližně před týdnem, je mi skoro trapný to tady psát :D jsem hrál PvT, vyhrával jsem a měl jsem armádu cca 2x větší a on byl bez expanzí. Tak už jsem šel do útoku a najednou přiběhne 3 letá sestra a začne prudit. :) Tak jsem se otočil, poslal ji pryč a když jsem otočil hlavu zpět vidím jadernej hřib a jeho tanky u mé expy. :D Atomovky jsou hold svině.

Rozohdně nemůže nikdo tvrdit že ghosti jsou k ničemu, SC je koncipován tak, aby se jednotky vzájemně doplňovali a prakticky každá má nějaké využití proti něčemu dalšímu nebo pro určitou strategii, i ten vámi opovrhovaný reaper je stále použitelný v začátcích na rushe. V tom se značně lyší právě od strategií třeba od Microsoftu, tam navalíte armádu čehokoliv a jdete proti armádě čehokoliv co má soupeř, jeden z vás vyhraje. Proto si myslím jak už jsem psal že by to mělo být téma nejoblíbenější jednotka a ne nejlepší.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: sob 30. říj 2010 15:47:33 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 22:39:16
Příspěvky: 149
No hele, jestli chceš ukázat, že i ve slabších ligách se emp (ghost) dá skvěle využít, můžeme dát hru. Ghost pro mě není ani o tom, aby měl cloak (proti tossovi), málokdy mu ho udělám. Jsem taky jenom gold, takže žádná skill výhoda na mé straně není.
Jestli chceš dát, tak ve hře budu až pozdě večer. Rád potrénuju ;)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: sob 30. říj 2010 15:48:53 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 21:09:48
Příspěvky: 749
Bydliště: krkonose
Moor8 píše:
satik píše:
Moor8 píše:
A k hlavní základně by se neměl přiblížit, když jí máš obestavěnou věžma. Navíc už každej má u armády senzor, takže ani odstřel armády se nekoná.


Stavis proti terranovi kolem zakladny kanony bezne? :)

v bronzu se mozna EMP nepouziva, ale napr. ja to hraju v kazdy TvP hre (kvuli EMP)



Ano, nijak hustě, ale aspoň tak, aby jejich poloměry byly k sobě blízko, tím mne střelba upozorní na výsadek dříve, než ho udělá a já tam mohu běžet s armádou. Většinou aspoň jednoho medivala sestřelí a než dovyskákaj, tak tam jsem a bojuje se místo toho, aby měl čas mi pokosit probky. Navíc odhalí tak i banshee.


A kdyz neprileti, tak jsou to vyhozeny penize... Radsi si postav driv observera a zjisti si, co souper planuje, maximalne tak jeste jeden kanon k tezbe pro jistotu..., ale vic je jen plytvani a kdyz nebude zkouset drop, tak te pak prevalcuje po zemi, protoze ty mas penize v kanonech nekde na kraji ostrova...

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: sob 30. říj 2010 16:00:56 
Offline
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 16:28:28
Příspěvky: 121
Satik: tak zase moc jich v tom nemám. Na tu stranu, odkud se dá čekat útok, stačí 3 a neproletí bez povšimnutí a vyplatí se to. není to zase tak moc raději to, než zničené proby. Výsadek, nebo přepad zezadu zkouší dost lidí, tak se mi to celkem vyplatí. nemůžeš si říkat co kdyby náhodou... Důležité je, co je nejpravděpodobnější. Nějaký druh výsadku mi udělaj ve 2 hrách ze 3 a často mi to zachránilo prdel. Ale to už je o strategii každého.

Saltazar: noo, to chce dávat pozor :D Jasně, ghosti nejsou zbyteční, to jsem napsal blbě a omlouvám se za to. Ale je to ta nejméně používaná jednotka. To i ti reapeři se hrají častěji. Pak ještě málo potkávám heliony a ultralisky. Ale ghosta ze všech nejmíň. Ale poupravuji své prohlášení ze zbytečného na nejméně hraného :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: sob 30. říj 2010 16:10:21 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Moor8->to měla být jen perlička, stalo se mi to jen jednou. :D Jináč možná sis toho ghosta jenom nevšiml, často se schovávají do MMM a tam je těžko rozpoznáš.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: sob 30. říj 2010 16:16:15 
Offline
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 16:28:28
Příspěvky: 121
saltazar píše:
Moor8->to měla být jen perlička, stalo se mi to jen jednou. :D Jináč možná sis toho ghosta jenom nevšiml, často se schovávají do MMM a tam je těžko rozpoznáš.


jasn, mě taky někdy vyruší mobil, co musím zvednout a taky ztratím pozornost a už to těžko honím. Nedej bože, kdyby mi v tom zaútočil. To se stává :)

To je možné, ale kdyby ho tam měl, tak by nejspíš použil emp a toho bych si už všimnul.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: sob 30. říj 2010 17:31:40 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 14. říj 2010 17:02:54
Příspěvky: 153
Moor8 píše:
Taky si myslím, že by tu mělo stát nejoblíbenější jednotka, protože vše je na něco dobrý a na něco špatný. Není tu žádná univerzální jednotka, co by dala všechno.

Viz vysvětlení Saltazarovi, myslim, že jsem to vysvětlil jasně. ;)

Moor8 píše:
Jako nejhorší jednotka je u mne zealot. rychlost je podle mne to nejdůležitější ve hře. K čemu mi je jeho velkej dmg, když nic nedohoní a tedy ho nepoužije.

Tvůj názor a neberu ti ho, jen tě upozorním, že to je hodně špatnej názor, nevim jakou ligu hraješ, ale snad každej protos co jede zealoty si k ním dělá charge a mám ozkoušeno, že s chargem zealotům skoro nic neuteče. Marína + maraudeři? posílám zealoty přes A a nestarám se o ně, soupeř snad vždy se snaží microvat, ale prostě jakmile se zastaví, dají zealoti dmg, jakmile se nabije charge zase dají dmg a dmg zealota je o 6 větší než marauderův navíc každý micrování stojí nějaký čas a je to většinou na úkor macra, já zealoty pošlu přes A a tvořím další jednotky, terran se potí u micra a stejně nakonec ho ti zealoti uškubaj, btw pokud je zealotů velkej počet, tak tě prvním chargem obklíčej a znemožní ti ustupování.

Moor8 píše:
Bohužel protosáci nemají žádnou výrazně dobrou jednotku.

Protos jich má podle mě právě hodně, například Archon, jediná "neconterovatelná" jednotka ve hře. Myslim to tak, že proti téhle jednotce neexistuje u žádné jiné dmg bonus jelikož je čistě psionic, to + 350 plně zregenerovatelných hp a dmg jak air tak ground z ní dělají si myslim hodně dobrou jednotku.

Moor8 píše:
Jako zbytečná jednotka mi přijdou spíš ghosti.

K tomu asi není co dodávat, většina už tu byla řečena. (rozhodně nesouhlas) ;)

Vážně by mě zajímalo z jaké ligy jsi Moore, ne proto, že by to nějak snižovalo hodnotu tvých názorů, jen si myslím, že dost toho je ovlivněno spíš nezkušeností, například věžky kolem base mi taky nepříjdou úplně high. :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 99 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz