StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 28. dub 2024 15:42:29

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 99 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: sob 30. říj 2010 11:34:16 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 14. říj 2010 17:02:54
Příspěvky: 153
Salam píše:
Pro mě je nej Viking, je sice jak papír, ale já ho využívám hlavně k ničení expanzí na což je great. Největší kaše je pro mě Colosus, právě proto že hojně využívám Vikingy, ti si je dávaj k svačině


Vikingové jsou skvělý na haras a ničení dělníků, ale nějak málo je hráči používaj ve hře, proti mě to ještě žádný terran nepoužil a přitom stačí 3 vikingové, aby daly dělníka na ránu.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: sob 30. říj 2010 12:32:25 
Offline
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 16:28:28
Příspěvky: 121
Taky si myslím, že by tu mělo stát nejoblíbenější jednotka, protože vše je na něco dobrý a na něco špatný. Není tu žádná univerzální jednotka, co by dala všechno.

Jako nejhorší jednotka je u mne zealot. rychlost je podle mne to nejdůležitější ve hře. K čemu mi je jeho velkej dmg, když nic nedohoní a tedy ho nepoužije. Zerlingy nedohoní a mariňáky taky ne a ty je ještě ustřílí. Třeba můj včerejší zápas: PvP se soupeřem jsme si zničili základny, oba bez peněz, probek a hlavní budovy. Mě zbylo 5 stalkerů, je mu asi 20 zealotů a zničil jsem mu je beze ztráty, protože za mnou pobíhal a já vždy jen zastavuil, vytřelil a utekl a to jsme ani neměl blink. Když by se vydal ničit mi základnu, tak bych ho ustřílel ještě snadněji.

Má nejoblíbenější je stalker. celkem rychlej, má blink, může na letectvo i pozemní, když jde s čidlem (observer) je nádherně pohyblivej.

Další dobré jednotky jsou nepochybně Mauredej, mariňák, zerling a mutalistky. Bohužel protosáci nemají žádnou výrazně dobrou jednotku.

DT jsou dobří na ničení exp, jsou sice drazí, ale skvělí na partizánskou přepadovku, takže jich nepotřebuješ moc. Já třeba ke každé expě postavím pár DT za krystaly, dám jim holt, počkám, až tam soupeř postaví expu a pak se vydám ničit. Nebo je mám v holdu kousek za záhkladnou, soupeř zaútočí, sejmu mu detektor a pak zezadu na něj s nima vběhnu. Přes takové Kolosy se prosekají dost dobře. Dají se použít, jen se to musí umět.

Jako zbytečná jednotka mi přijdou spíš ghosti.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: sob 30. říj 2010 12:58:30 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 22:39:16
Příspěvky: 149
Zbytečná jednotka ghosti ? No wtf .. :D
Co emp, sniper shotka ?
Podle mnoha lidí je spíš op, než zbytečný :P


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: sob 30. říj 2010 13:06:37 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 25. zář 2010 22:12:01
Příspěvky: 278
Bydliště: Karviná
Nejlepší je podle mně hydra s podporou dokáže vše rozstřílet na kusy a na creepu je fast like hell

_________________
Nový rok, nový BorderKeeeper
Budete-li dost dobří Starcraft 2 vás bude živit pamatujte na to!
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: sob 30. říj 2010 13:22:38 
Offline
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 16:28:28
Příspěvky: 121
Grandimir píše:
Zbytečná jednotka ghosti ? No wtf .. :D
Co emp, sniper shotka ?
Podle mnoha lidí je spíš op, než zbytečný :P



No, tak ghosta už jsem nějakej ten pátek neviděl nikoho používat. Emp a sniper zase tak účinné není a je to dost náročné na ovládání. nevyplatí se. A atomovka? k ničemu, pokud nejsi lama a nepustíš si ho do základny.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: sob 30. říj 2010 13:24:01 
Offline
 Profil

Registrován: úte 26. říj 2010 11:44:01
Příspěvky: 10
Nejoblíbenější jednotka? Mothership ofc ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: sob 30. říj 2010 13:38:00 
Offline
 Profil

Registrován: pon 06. zář 2010 17:17:08
Příspěvky: 320
Moor8: V jaké seš lize?

_________________
Obrázek

Weezing.856


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: sob 30. říj 2010 13:39:09 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 17. srp 2010 1:56:06
Příspěvky: 62
Moor: Původně sem nechtěl reagovat, ale tvůj další příspěvek mi prostě nedá. Nevim jestli hraješ nějakou bramborovou ligu, ale tvoje názory na hru jsou naprosto mimo. Akorát pleteš hlavu nově příchozím hráčům.

Pokud chceš být svými příspěvky fóru nějak prospěšný, radši více studuj hru, jelikož takhle je to spíš ke škodě, než k užitku.

gl hf :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: sob 30. říj 2010 13:45:29 
Offline
 Profil

Registrován: sob 16. říj 2010 23:09:06
Příspěvky: 7
moje nejoblíbenější je ghost, vždy se mi povede přinejmenšim do expanze pustit atomovku a připravit nepřítele o několik těžičů, přinejmenšim může odpoutat pozornost nebo když se střelí šikovně u útesu tak aspon prolomí obranný stavby.
Další super věc je odstřelit, vždycky mívam tak 5 duchů, řikal sem si prostě že musim přijít na jednotku co se nepoužívá a najít pro ni využití a proti zergům například se osvědčí hodně, například 15 mutalisků co útočí na workery srovnají rychle, cloak, a pak jen snipovat a dorážet normálníma střelama a je po nich, další výhodu maj proti terranům, odstřelení sejme na jdnu ránu marináka ale výborný je použít to například na odstřelení marauderů, proti terranům se mi ghosti vždy vyplatí, proti zergům taky, marinákům dáte stim a pak se chopíte duchů a mačkáte R a koukáte jak padají, proti protossům je duch užitečnej na EMP, ale tady se rozhodně nevyplatí jich mít větší počet, 2 EMP a protosská armáda je bez štítů
ducha neni vůbec náročný používat, když označim skupinu tak mam většinou předvolený hlavně duchy takže stačí jen šikovně mačkat "R" a "E"

jednotku kterou nevyužiju nikdy a vůbec.... určitě reapery, sice umí ničit budovy jenže to se absolutně v MP nedá využít protože v boji neni tak použitelnej a stojí zbytečně moc plynu

ještě bych dodal jednotku kterou jako terran nesnášim a to sou void raye, nic mi nepije krev víc, cokoliv dokážu dát krom void rayů, jedinej lék na to je hromada marináků protože i když je takovej viking anti-air tak 8 void rayů vs 8 vikingů je pro VR jednostrannej boj

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: sob 30. říj 2010 14:23:23 
Offline
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 16:28:28
Příspěvky: 121
Swarley: tak je jasné, že 8 vikingů se nemůže rovnat 8 voidům. Vikingů musíš mít víc, taky jsou o dost levnější a když si posatvíš reaktor můžeš jet 2 najednou.

Skica: Co kdyby jsi napsal konkrétně v čem se podle tebe pletu? protože: "všechno, co říkáš je špatně" dokáže napsat každej. Rád si o tom podiskutuji, možná máš pravdu ty, možná já. Ale dokud mi nedáš argumenty, tak si stojím za svým. Ani si nepamatuji, kdy jsem naposledy viděl ghosta někoho používat.

Atomovka je k ničemu, když slyším, že byla odeslána, kouknu na armádu a buď s ní šoupnu, když je tam tečka, nebo pak hned na expy a stáhnu proby. U protosáků to sejme u nexu jen štít a ten se doplní. A k hlavní základně by se neměl přiblížit, když jí máš obestavěnou věžma. Navíc už každej má u armády senzor, takže ani odstřel armády se nekoná. Já bez minimálně 2 observrů nevylezu. Že odstřelení sejme mariňáka na jednou? to je sice hezký, ale klikej to po mariňákovi :lol:

Nestavím se tu do role znalce starcraftu, jako ty, ale tohle jsou moje zkušenosti s nima na svůj názor mám právo a nemyslím si, že bych byl nějak moc mimo. Rozhodně v rukou zkušeného hráče je to mocná zbraň, ale co pak není?


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 99 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz