StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 04. kvě 2024 18:47:13

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 99 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: sob 30. říj 2010 14:40:04 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 25. zář 2010 22:12:01
Příspěvky: 278
Bydliště: Karviná
Moor8 píše:
Grandimir píše:
Zbytečná jednotka ghosti ? No wtf .. :D
Co emp, sniper shotka ?
Podle mnoha lidí je spíš op, než zbytečný :P



No, tak ghosta už jsem nějakej ten pátek neviděl nikoho používat. Emp a sniper zase tak účinné není a je to dost náročné na ovládání. nevyplatí se. A atomovka? k ničemu, pokud nejsi lama a nepustíš si ho do základny.


Moor ty seš hodně mimo :D EMP naprotso zničí protosse jelikož de facto sníží jediným plošným spellem hp všech protossů na polovinu. Proč by sis ho pouštěl do základny existuje dropship ...

_________________
Nový rok, nový BorderKeeeper
Budete-li dost dobří Starcraft 2 vás bude živit pamatujte na to!
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: sob 30. říj 2010 14:44:06 
Offline
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 16:28:28
Příspěvky: 121
BorderKeeper píše:
Moor8 píše:
Grandimir píše:
Zbytečná jednotka ghosti ? No wtf .. :D
Co emp, sniper shotka ?
Podle mnoha lidí je spíš op, než zbytečný :P



No, tak ghosta už jsem nějakej ten pátek neviděl nikoho používat. Emp a sniper zase tak účinné není a je to dost náročné na ovládání. nevyplatí se. A atomovka? k ničemu, pokud nejsi lama a nepustíš si ho do základny.


Moor ty seš hodně mimo :D EMP naprotso zničí protosse jelikož de facto sníží jediným plošným spellem hp všech protossů na polovinu. Proč by sis ho pouštěl do základny existuje dropship ...


Proti protosům ano, ale stejně to na mne nikdo dlouho nepoužil. A i když mi ho tam vysadí, tak tam warpnu stalkery a přilítnu s observerem a než stačí atomovka dopadnout je po něm.


Naposledy upravil Moor8 dne sob 30. říj 2010 14:45:29, celkově upraveno 1

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: sob 30. říj 2010 14:44:18 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 17. srp 2010 1:56:06
Příspěvky: 62
Moor: Nemám potřebu tě o něčem přesvědčovat. Chceš si stát za svým? Ok, není problém. Škodíš akorát sám sobě.


http://pralev-sc2.blog.cz/ Doporučuju pročíst.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: sob 30. říj 2010 14:46:04 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: pon 22. úno 2010 20:50:00
Příspěvky: 42
Nej jedotka je high templar.

_________________
Obrázek
BoFFineK.869 Starcraft2 ID


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: sob 30. říj 2010 14:52:44 
Offline
 Profil

Registrován: sob 16. říj 2010 23:09:06
Příspěvky: 7
Moor8 píše:
Atomovka je k ničemu, když slyším, že byla odeslána, kouknu na armádu a buď s ní šoupnu, když je tam tečka, nebo pak hned na expy a stáhnu proby. U protosáků to sejme u nexu jen štít a ten se doplní. A k hlavní základně by se neměl přiblížit, když jí máš obestavěnou věžma. Navíc už každej má u armády senzor, takže ani odstřel armády se nekoná. Já bez minimálně 2 observrů nevylezu. Že odstřelení sejme mariňáka na jednou? to je sice hezký, ale klikej to po mariňákovi :lol:



se siege tankama tak rychle neodjedeš, musíš taky napřed zjistit kam ti padá atomovka, do základny do expanze, na armádu, na budovy? pak musíš z toho místa dostat jednotky a když mezi tim bojuješ nebo něco děláš tak to neni jednoduchý, snáz se to řiká než dělá, aˇpoň v mim případě odsouvali workery na poslední chvíli když bylo pozdě nebo to nestihli vůbec, jestli ty třeba posuneš všechno včetně všech dělníků a připravíš se tak o příjem a o čas budiž, ale lidem to dělá problémy, co se týče odstřelení neni to tak těžký, akorát mačkáš nepřetržitě r a klikáš do davu, s tidmle se dá srovnat skupinka jednotek jak nic když si zvyklej aspon ze 2-3 map s duchama zacházet

krom toho k tej atomovce ještě, ne každej staví na každym prdnutí třeba fotonový děla, a už vůbec neni účelem atomovky zničit nexus, možná tak lehký fotonový děla nebo pylony, ale co je důležitější, ty jakožto hráč svoji základnu nehlídáš celou hru, duch dokáže v pohodě proklouznout nebo se dá vysadit medivacem

_________________
Obrázek


Naposledy upravil Swarley dne sob 30. říj 2010 14:54:34, celkově upraveno 1

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: sob 30. říj 2010 14:53:49 
Offline
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 16:28:28
Příspěvky: 121
Skica píše:
Moor: Nemám potřebu tě o něčem přesvědčovat. Chceš si stát za svým? Ok, není problém. Škodíš akorát sám sobě.


http://pralev-sc2.blog.cz/ Doporučuju pročíst.


jasan, projevil se znalec :lol: Nesouhlasit je snadné, dokázat to už nikoliv. Ve vyšších ligách je určitě dobrej, ale do té zlaté jeho potenciál nikdo moc nevyužije. Myslí si, že terani ají mnoho lepších ejdnotek. kdyby aspoň po vyzkoumání měli tu neviditelnost na stálo.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: sob 30. říj 2010 15:03:14 
Offline
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 16:28:28
Příspěvky: 121
Swarley píše:
Moor8 píše:
Atomovka je k ničemu, když slyším, že byla odeslána, kouknu na armádu a buď s ní šoupnu, když je tam tečka, nebo pak hned na expy a stáhnu proby. U protosáků to sejme u nexu jen štít a ten se doplní. A k hlavní základně by se neměl přiblížit, když jí máš obestavěnou věžma. Navíc už každej má u armády senzor, takže ani odstřel armády se nekoná. Já bez minimálně 2 observrů nevylezu. Že odstřelení sejme mariňáka na jednou? to je sice hezký, ale klikej to po mariňákovi :lol:



se siege tankama tak rychle neodjedeš, musíš taky napřed zjistit kam ti padá atomovka, do základny do expanze, na armádu, na budovy? pak musíš z toho místa dostat jednotky a když mezi tim bojuješ nebo něco děláš tak to neni jednoduchý, snáz se to řiká než dělá, aˇpoň v mim případě odsouvali workery na poslední chvíli když bylo pozdě nebo to nestihli vůbec, jestli ty třeba posuneš všechno včetně všech dělníků a připravíš se tak o příjem a o čas budiž, ale lidem to dělá problémy, co se týče odstřelení neni to tak těžký, akorát mačkáš nepřetržitě r a klikáš do davu, s tidmle se dá srovnat skupinka jednotek jak nic když si zvyklej aspon ze 2-3 map s duchama zacházet


Siegle tanky beru. Ale zase pokud máš u armády ravena, tak se mu velmi těžko hledá místo odkud by mohl střílet a nebyl by odhalen a stačí s ravenem jen trošku pohnout a už ho odhalí a vojáci ho zabijou. A pokud máš 1 či 2 expy, tak to zkouneš velmi rychle. Chce to kouknout na armádu, pak na jednu expu a druhou. Do útoku ti to nehodí, protože by zabil i svoje a chce to zase dobré mikro, aby zvládal útočit a dělat i tohle. Pokud je to dobrej hráč, zvládne to, ale pokud hraje proti dobrému hráči, tak ten zvládne ubránit se. Já raději budu ten, kdo se brání, než ten, co je používá. To odstřelování mariňáků jsem nezkoušel, tak nevím, ale zase si myslím, že na začátek je to dobrý, ale stejně je dříve či později něco v průběhu bitvy zabije. Jde o to, kolik toho stihnou zabít. Pokud dost, tak by to mohlo být účinné.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: sob 30. říj 2010 15:07:47 
Offline
 Profil

Registrován: sob 16. říj 2010 23:09:06
Příspěvky: 7
Moor8 píše:
Siegle tanky beru. Ale zase pokud máš u armády ravena, tak se mu velmi těžko hledá místo odkud by mohl střílet a nebyl by odhalen a stačí s ravenem jen trošku pohnout a už ho odhalí a vojáci ho zabijou. A pokud máš 1 či 2 expy, tak to zkouneš velmi rychle. Chce to kouknout na armádu, pak na jednu expu a druhou. Do útoku ti to nehodí, protože by zabil i svoje a chce to zase dobré mikro, aby zvládal útočit a dělat i tohle. Pokud je to dobrej hráč, zvládne to, ale pokud hraje proti dobrému hráči, tak ten zvládne ubránit se. Já raději budu ten, kdo se brání, než ten, co je používá. To odstřelování mariňáků jsem nezkoušel, tak nevím, ale zase si myslím, že na začátek je to dobrý, ale stejně je dříve či později něco v průběhu bitvy zabije. Jde o to, kolik toho stihnou zabít. Pokud dost, tak by to mohlo být účinné.


jako jo ty mariňáci byli příklad, ale maraudeři, na něch se to vyplatí, nebo proti zergovi mezi tim co se například marináci patlají napříkald se zerglingama duchové v pohodě odstřelí hydralisky nebo roache, aspoŇ já ty duchy takhle využiju, jinak s atomovkou, ty to možná zvládáš snadno ale drtivá většina hráčů proti kterej msem zatim hrál to nestihla nebo se ho snažila najít a zabít, já osobně se snažim proniknout do základny, stoupnout si někde ke krajíčku za minerály a odtamtud zaměřit, nevim jak ve vyšších ligách, ale atomovky se mi většinou vyplatí, nestojí tolik a staví se celkem rychle

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: sob 30. říj 2010 15:14:51 
Offline
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 16:28:28
Příspěvky: 121
S těma hydrama to zní zajímavě, ale musím to vyzkoušet, takhle jsem je nikdy nepoužíval. A já mám u všech minerálů aspoň 2-3 děla, takže se mi tam nestoupne a navíc připraveného observera. Hlavně kvůli banshee. Taky je stavím kolem základny, aby mi tam nic neprolítlo. Tak akorát aby se dotýkaly perimetry. Dříve lidé duchy hráli, tak se člověk proti tomu naučil bránit. je to o zvyku, někdy člověka vykolejíš absolutní kavinou jen proto, že ho překvapíš :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: sob 30. říj 2010 15:21:57 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
Jo, taky sem se duchům smál, konkrétně včera mi to hlásílo snad 3x atomovku, dycky sem ho odhalil, a voddělal, atomovka nedopadla, když se to ale ozvalo po 4. tak sem ho odhalil pozdě, zabil sem ho akorát s dopadem bomby a osazenstvo jedné celé expy (cca 25 dronů + 3 tanky) v prdeli, páč to byl docela even match, tak toto rozhodlo, tu ztrátu jsem už nedohnal a pohořel...pravda je, že sem from pralesní liga :lol:

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 99 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz