StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 28. dub 2024 4:23:58

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Neco pro zasmani
PříspěvekNapsal: sob 02. říj 2010 7:37:15 
Offline
 Profil

Registrován: pon 06. zář 2010 17:17:08
Příspěvky: 320
Nemáš na 1v1 čas? A hraješ 4v4, vždyť tam jsou podle mě mnohem delší hry..

_________________
Obrázek

Weezing.856


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Neco pro zasmani
PříspěvekNapsal: sob 02. říj 2010 9:35:06 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Moor8 píše:
Má nejkratší hra byla, když na mě soupeř poslal 1 rejpra, toho jsem mu zabil. napsal mi něco nesrozumitelného a opustil hru.


V bronzu by se tomu člověk zasmál, ale před pár dny jsem v Diamdondu hrál TvZ, kde soupeř přiběhl Zerglingy (nebyl to 6 pool), já měl hotový wall-in, za ním 2 mariňáky, začal lingama kousat Supply depot a střílel do těch lingů a jakmile jsem poslal k depotu SCV, aby ho opravovalo, leavnul :lol:

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Neco pro zasmani
PříspěvekNapsal: pon 04. říj 2010 21:41:40 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Zdravím,
tak tenhle zápas co jsem dnes dal PvP mě teda fakt dostal. Ten maník na mě použil snad všechny taktiky co snad za protossy jsou(skoro). Nejdříve to vzal Cannon rushem, pak se zabetonoval a chodil na mě Void rayi a nakonec se do mě pustil templářema, těma neviditelnejma. :D Hádejte kdo to vyhrál, je to silver liga, ale jestli chcete klidně mi zkomentujte chyby, rád se poučím.

http://www.mediafire.com/?2w0rdbud4b44ng4

PS: omlouvám se za chat, pár krát jsem mu tam začal nadávat do noobů protože mě už fakt štval. :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Neco pro zasmani
PříspěvekNapsal: pon 04. říj 2010 22:39:19 
Offline
 Profil

Registrován: stř 25. srp 2010 20:02:54
Příspěvky: 6
saltazar píše:
Zdravím,
tak tenhle zápas co jsem dnes dal PvP mě teda fakt dostal. Ten maník na mě použil snad všechny taktiky co snad za protossy jsou(skoro). Nejdříve to vzal Cannon rushem, pak se zabetonoval a chodil na mě Void rayi a nakonec se do mě pustil templářema, těma neviditelnejma. :D Hádejte kdo to vyhrál, je to silver liga, ale jestli chcete klidně mi zkomentujte chyby, rád se poučím.


Trochu nechápu, proč mu nadáváš do noobů, když oba hrajete úplně stejně blbě :D (to prosím neber jako urážku). Kdybys začal v době jeho turtlování stavět phoenixe (proti voidům) a colosse, mohla hra skončit mnohem dříve, protože on v základně neměl absolutně nic. No prostě natahovali jste to oba.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Neco pro zasmani
PříspěvekNapsal: úte 05. říj 2010 5:24:07 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
krychtov->to je možné, že by colosusy a phornixové byly lepší, já jsem v té situaci usoudil že proti void ray použiju raději letadlovky :) Stejně blbě jsme určitě nehráli když on měl takovou výhodu ze začátku a nakonec to projel. ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Neco pro zasmani
PříspěvekNapsal: úte 05. říj 2010 16:27:55 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 15. zář 2010 12:33:32
Příspěvky: 84
saltazar píše:
krychtov->to je možné, že by colosusy a phornixové byly lepší, já jsem v té situaci usoudil že proti void ray použiju raději letadlovky :) Stejně blbě jsme určitě nehráli když on měl takovou výhodu ze začátku a nakonec to projel. ;)

On vyhodu urcite nemnel to co predvedl byl nejhur provedenej canon rush co jsem kdy videl. Kdyz si spocitas kolik investoval do tech canonu a co ti snima rozbil tak z toho vyjdes jako vitez. Pokud si pamatuji(sledoval jsem ten rep. vcera) tak ti znicil 2*budovu za 150 min a 1az 2 pylony za 100 min, v celkovem souctu jsi ztratil 500 min. A kolik on tam postavil tech canonu a pylonu? Mam dojem ze to bylo kolem 4 canonu a 2 pylony 4*150 + 2*100=800 mins coz je hodne. Dale pote co jsi odrazil ten takzvanej canon rush a zjistilů ze ma zadelanej vchod do baze tak jsi mnel postavit hned obse a warp prismu a na ferovku mu tam dovezt ty imortali cos mnel a byl by to win pro tebe hnedka a nemnel by vubec sanci.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Neco pro zasmani
PříspěvekNapsal: úte 05. říj 2010 17:35:04 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Gorun->jasný, v tom souhlas, cannon rush udělal mizernej, základ v něm je nenechat soupeře postavit immortala a on jel zatraceně pomalu. I když já tuhle taktiku nedělám rád, přijde mi to dost trapný, naučil jsem se to v bronzu a tam tomu nikdo nedokázal čelit. Ovšem co jsem zjistil jako novinku pro mě je to, že mi šli stavět i jednotky a budovy ke kterým potřebuji cybernetic core když není zapojené do energie.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Neco pro zasmani
PříspěvekNapsal: čtv 07. říj 2010 18:05:07 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 17. zář 2010 18:37:38
Příspěvky: 12
Taky něco přidám, guru Joe zhodnotil SC2 a jeho přínos světu. http://www.gurujoe.sk/2010/07/starcraft-2-aneb-pozdni-3d-datac.html

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Neco pro zasmani
PříspěvekNapsal: čtv 07. říj 2010 18:42:24 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Stylová recenze. ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Neco pro zasmani
PříspěvekNapsal: čtv 07. říj 2010 20:32:39 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 25. zář 2010 22:12:01
Příspěvky: 278
Bydliště: Karviná
Alexander píše:
Taky něco přidám, guru Joe zhodnotil SC2 a jeho přínos světu. http://www.gurujoe.sk/2010/07/starcraft-2-aneb-pozdni-3d-datac.html


Bože můj to je debil hádám 11 let a máma ho volala na večeři ...
SC 2 má skvělý systém který je ač se to nechce věřit koncepčně geniální a dá se snadno balancovat.
Pro příště když chce simulátor ať si zahraje sim city, tolik k této recenzi plné hrubek, nadávek rádovy vtipných slovních spojení a slov v "uvozovkách".

En taro Tasadarr

_________________
Nový rok, nový BorderKeeeper
Budete-li dost dobří Starcraft 2 vás bude živit pamatujte na to!
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz