StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 27. dub 2024 20:08:42

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Replay & hodnocení & rady
PříspěvekNapsal: sob 18. zář 2010 20:40:01 
Offline
 Profil

Registrován: sob 20. úno 2010 18:50:58
Příspěvky: 19
Prosim o zhodnoceni a rady jak se zlepšit. Jsem toss a myslim že jsem skončil, protože jsem nedal 3.expu.
http://uloz.to/5873681/maor-defeated-by ... .sc2replay


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Replay & hodnocení & rady
PříspěvekNapsal: sob 18. zář 2010 21:09:16 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 20:37:13
Příspěvky: 659
no ja si myslim ze si skoncil proto ze si failoval kde to slo... 3ti expa by ti to nevytrhla

1) kdyz uz se namahas delat vyzkum na warpove brany, tak si ty brany prepni. Budes jednotky hrnout rychleji
2) Xel'naga věže = zabírej je, bojuj o ně. Dají ti rozhled. Treba si tam postav pylon. kdyz uz teda nahodou prepnes brany, budes si moct privolavat jednotky bliz k nepriteli
3) mel si strasne neutracenych surovin. Postav si vic vyrobnich budov. Kdyz te brzdi plyn, tak investuj treba do charge pro zealoty, postav nekolik bran a warpuj si je. Vyuzivej co mas, vyuzivej to hned
4) pevna obrana je dobra vec, ale vetsinou k nicemu. nevezuj se tolik, stoji to suroviny. Nerikam nestavet obranu vubec to ne, ale delej to jen kdyz je to treba.
5) nehraj tolik defenzivne, jako toss musis hrat agresivneji, tlac na protivnika, kdyz budes mit stesti tak si kakne do gati a zakope se. Ty se pak rozlezes po mape a premacrujes ho.

_________________
Yarin dont play sports, he plays games of all sorts, plugs in all ports, who wears short shorts.
muj stream v 720p na ->http://www.justin.tv/yar1n<-
archiv epizod Yarin vs Internet na ->http://yarinvsinternet.blogspot.com/<-
Yarin vs Internet Live Po, St, Pá ve 20:00
Yarin vs Ladder Live Út, Čt ve 20:00

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Replay & hodnocení & rady
PříspěvekNapsal: sob 18. zář 2010 23:10:09 
Offline
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 15:55:36
Příspěvky: 287
zdravim co budu tedko psat pisu chronologicky jak se to objevovalo ve hre nebo aspon kdy jsem si toho vsimnul aby ses v tom lepe orientoval

1 chrono boost pouzivej az pri vyrobe 11 proba jinak se na 10 suply blocknes a boost je na nic
2 proti terranovi delej gateway na 10 supply abys mel rychleji stalkera odrazis tak reapery a driv znicis scouta
3 probe co stavi pylon nebo gateway by mel jit scoutovat a nejlepe otravovat terranska scv co stavi baracksy
4 uz pri 14 supply si mel pres 200 mineralu coz je fail musis to vyuzivat hlavne na proby ze zacatku neboj se vyuzit nekolik chrono boostu
5 asimilator stav spolecne s corou nejpozdeji pak mas coru ale nemas gas ani na warpgate techonologii ani na stalkera
6 tez gas hned jak postavis asimilator mel si tam nejakou dobu kdy si netezil zbytecne a pak gas chybel
7 na 26 supply ses blocknul a dokonce si vyuzil na gateway chrono boost ale nevyrabel si diky blocku a pak si mel problemy s reapery kdyby ses neblockl stalkera bys mel vcas pozor na block
8 jakmile dodelas warp gate technologie okamzite zmen gatewaye na warp gaty
9 zbytecne si hral passivne a vezoval se veze te stoji mineraly ktere sice udrzi tvoji zakladnu ale neohrozi soupere z cehoz vyplyva ze on pokud toho vyuzije se za penize ktere ty si investoval do vezi postavi expanzi a ekonomicky te porazi
10 jak si investoval do vezi nemel si mineraly ale hodne gasu a vyuzil si toho na hodne sentry coz je spatne sentry staci tak 2 aby drzeli rampu a na guardien shield nemel si zadneho zealota ktere jsou vs terran dulezite.
11 zacal si stavet expanzi jen tak i kdyz si nemel jedine poneti co mel souper kdykoliv mohl zautocit a snadno by te znicil vzhledem k tomu ze is nemel jednotky kvuli vezim a expanzi
12 mel si malo tezaru ozvlaste pri postavene expe to bylo znat
13 snad se zabirat xel naga towery nejlepe probou treba tou ktera ze zacatku scoutuje
14 snazil ses delat void raye kdyz mel terran pechotu neni to dobra volba marinaci se stimem je snadno svaci
15 mel si zbytecne imortali u zadniho vchodu kde k nicemu nebyli
16 terran byl jeste passivnejsi nez ty coz si mel vyuzit k dalsi expanzi kdyz si diky observerovi vedel kde je a behem toho si mel prizpusobit slozeni armady pro vice colosusu ci high templaru to jsou jednotky co znici massu pechotu terrana
17 mel si malo produkcnich budov jel si sice na 2 robo 1 stargate a 2 gate to je malo ozbvlaste pri dvou bazich bys mel mit aspon 6 gatewayu
18 pozdeji si nesmyslne zautocil pricemz diky observerovi si videl nebo aspon to bylo jasne ze dva colosove nemuzou porazit jeho massu pechoty
19 kvuli malo budovam si nedokazal utracet svoje mineraly
20 na konci kdyz uz bylo rozhodnuto si nepouzil vortex u mothership ale uz to bylo jedno

tak snad je to vsechno myslim ze mas co zlepsovat ale zacatky ma krusne kazdej kdo nehral sc 1

_________________
Obrázek
Pokud Vás Aklain argumentuje pralesní ligou, tak mu připomeňte tuhle hru http://www.uloz.to/8782895/aklain-vs-zasz-3-sc2replay


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Replay & hodnocení & rady
PříspěvekNapsal: ned 19. zář 2010 0:43:24 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Zenedar píše:
2 proti terranovi delej gateway na 10 supply abys mel rychleji stalkera odrazis tak reapery a driv znicis scouta


Replay jsem neviděl, nicméně imho i proti Terranovi stačí gate na 12 supply, takže chronoboostované proby pořád jedou.

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Replay & hodnocení & rady
PříspěvekNapsal: ned 19. zář 2010 6:43:04 
Offline
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 15:55:36
Příspěvky: 287
napriklad proti cheesu proxy reaper rush ktery je delany jako all in je to znat kdyz to delas na 10 misto 12

_________________
Obrázek
Pokud Vás Aklain argumentuje pralesní ligou, tak mu připomeňte tuhle hru http://www.uloz.to/8782895/aklain-vs-zasz-3-sc2replay


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Replay & hodnocení & rady
PříspěvekNapsal: ned 19. zář 2010 10:04:37 
Offline
 Profil

Registrován: sob 20. úno 2010 18:50:58
Příspěvky: 19
diky, já to prostě nestíhám, nemám zatím odhad kolik colos vydrží a na ten vortex se mi to laglo. zkoušel jsem ted proti ai terranovy na very high a proti MMM, s hodně marauderama mi nic kromě canonu neprezije a kdyz prijedou tanky tak jsem mrtvej. Jak mám efektivně microvat jednotky a při tom ještě držet výrobu? když si dám hodně skupin nevim co je která zač

http://uloz.to/5879060/steppes-of-war-my-win.sc2replay (jsem toss)
můj replay jak sem vypek Terrana


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Replay & hodnocení & rady
PříspěvekNapsal: ned 19. zář 2010 10:25:40 
Offline
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 15:55:36
Příspěvky: 287
ten terran vypadal ze to hraje poprve a oba dva jste se asi predhaneli kolik budete mit mineralu na sklade kdyz jste meli dost rychle oba pres 1000 a nic jste porad nevyrabeli a k tem skupinam doporucim ti kazdou hru je mit stejne a postupne si zvyknes a mas to automaticky ja to mam napr 1 cela armada 2 sentry 3 high templari nebo colosove 4 podle potreby 5 vyrobny a 6 nexusy nastav si to jak chces a delej to porad stejne zvyknes si

_________________
Obrázek
Pokud Vás Aklain argumentuje pralesní ligou, tak mu připomeňte tuhle hru http://www.uloz.to/8782895/aklain-vs-zasz-3-sc2replay


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Replay & hodnocení & rady
PříspěvekNapsal: ned 19. zář 2010 11:34:06 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 15. zář 2010 12:33:32
Příspěvky: 84
Proti terranskemu mmm je za tose nejlepsi high templar a sentry. Pak se staci naucit to trosku microvat a mmm zamknes do force fieldu a nasledne upeces psi stormem.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Replay & hodnocení & rady
PříspěvekNapsal: pon 20. zář 2010 17:55:45 
Offline
 Profil

Registrován: sob 31. črc 2010 9:40:37
Příspěvky: 117
Jestli muzu poprosit o par rad..
Jedna se o TvP
Oba bronz liga..odehrano cca 90 zapasu..
http://uloz.to/5914613/kulas-ravine-5-.sc2replay

Co jsem vypozoroval po jednom opakovanem shlednuti,tak prvnii chybou byla ignorace (nevsimnuti) colosusu pri dropu do jeho baze.Uz se meli fastovat vikingove..Dalsi chybou bych videl zapomenuti na SD pri braneni v moji druhe bazi..no a asi moji hlavni chybou byla absence scoutovani..ja vlastne nemel prehled skoro o nicem :D
Diky za reakce

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Replay & hodnocení & rady
PříspěvekNapsal: pon 20. zář 2010 18:16:35 
Offline
 Profil

Registrován: sob 31. črc 2010 9:40:37
Příspěvky: 117
jezisi radsi se nato ani nedivejte :D met 6k mineralu..byt to za komunistu,tak dostanu od kolchozniku metal za shromazdovani psenice..

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz