StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pon 13. kvě 2024 13:51:37

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: DIVIZE
PříspěvekNapsal: čtv 16. zář 2010 10:30:53 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 20:36:09
Příspěvky: 456
Bydliště: Opava
2 Pralev : No mně to tak jasné není... vůbec to teď nemyslím něják útočně nebo tak, ale zrovna ty jsi měl co si pamatuju W/L něják 10/5 nebo tak a byl si v Platině... Pak jsi odehrál jen pár her a najednou jsi v Diamantu... a poměr nemáš zrovna nej... říkám jen, že mi to příjde od systému docela zvláštní "usoudit" o někom něco na základě minima her... Jinak ještě jednou zdůrazňuju, že nerýpu ani to nemyslím zle.

_________________
http://eu.battle.net/sc2/en/profile/1237219/1/MaHi/
http://us.battle.net/sc2/en/profile/2976685/1/DarkHorse/

** UČÍME SE HRÁT ZERGY **
kapitola třetí - poznej nepřítele! ZvT
kapitola čtvrtá - ZvP
kapitola pátá - ZvZ


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: DIVIZE
PříspěvekNapsal: čtv 16. zář 2010 11:33:45 
Offline
 Profil

Registrován: pon 02. srp 2010 12:04:23
Příspěvky: 34
Win loss ratio nic nerika. Znam par lidi, kteri hraji v nizsich ligach velmi efektivne 6 pool nebo 2 gate rush a maj tedy vysokej win/loss. Blizzardi maj hodne veci, podle kterejch muzou urcovat skutecnej skill .. APM (s rezervou), delka a "tempo" hry (ze se porad neco deje), prumerny mnozstvi neutracenych zdroju atd atd. Win loss bych nebral tak vazne.

Kazdopadne to bude urcite zajimavej vypocet, skoda ze zatim neni verejnej. I ja si ale myslim ze funguje vic nez dobre, protoze po celou dobu hrani jsem dostaval cca 70% lidi, se kterejma jsem si dobre zahral. Rozdeleni do lig je podle mne ciste virtualni, aby se lidi meli ceho chytit a plus minus vedeli jak na tom jsou.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: DIVIZE
PříspěvekNapsal: čtv 16. zář 2010 12:03:22 
Offline
 Profil

Registrován: pon 06. zář 2010 17:17:08
Příspěvky: 320
Mě systém celkem vyhovuje. Byl sem 2x povýšen (bronz - gold) a vždycky to bylo tehdy kdy jsem už začal dávat všechny v mé lize celkem v pohodě po nějaké sérii výher.

_________________
Obrázek

Weezing.856


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: DIVIZE
PříspěvekNapsal: čtv 16. zář 2010 12:07:30 
Offline
 Profil

Registrován: stř 04. srp 2010 8:24:45
Příspěvky: 8
Mna to dokonca raz prehodilo z gold do diamond rovno o 2 urovne vyssie

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: DIVIZE
PříspěvekNapsal: čtv 16. zář 2010 17:37:52 
Offline
 Profil

Registrován: ned 22. srp 2010 17:07:20
Příspěvky: 39
Me na promote do silver ligy stacilo asi 5x po sobe fast bashee win :D Ne ze bych se tim chlubil, moje hra je opravdu hrozna, ale na bronze/silver ligu to zrejme staci :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: DIVIZE
PříspěvekNapsal: čtv 16. zář 2010 17:49:09 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 16. zář 2010 17:46:07
Příspěvky: 2
Mě by spíše zajímalo, jak je možný, že já jsem v BRONZE lize a soupeře dostávam platinum/gold ...... Měl bych dostávat nanejvýš silver, poskočit o ligu výš a pak teprve gold.....ne že platinum vs. bronze :-D soupeři si mysleli, že blafuju, když jsem jim to řek :-D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: DIVIZE
PříspěvekNapsal: čtv 16. zář 2010 18:04:16 
Offline
 Profil

Registrován: ned 15. srp 2010 18:42:41
Příspěvky: 19
hvezdy píše:
Mě by spíše zajímalo, jak je možný, že já jsem v BRONZE lize a soupeře dostávam platinum/gold ...... Měl bych dostávat nanejvýš silver, poskočit o ligu výš a pak teprve gold.....ne že platinum vs. bronze :-D soupeři si mysleli, že blafuju, když jsem jim to řek :-D

Tak bud sa tebe dari a chce ta to povysit alebo sa im nedari a chce ich to degradovat :P

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: DIVIZE
PříspěvekNapsal: čtv 16. zář 2010 18:06:59 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
MaHi píše:
2 Pralev : No mně to tak jasné není... vůbec to teď nemyslím něják útočně nebo tak, ale zrovna ty jsi měl co si pamatuju W/L něják 10/5 nebo tak a byl si v Platině... Pak jsi odehrál jen pár her a najednou jsi v Diamantu... a poměr nemáš zrovna nej... říkám jen, že mi to příjde od systému docela zvláštní "usoudit" o někom něco na základě minima her... Jinak ještě jednou zdůrazňuju, že nerýpu ani to nemyslím zle.


Ano. V Placement jsem měl tuším 4-1, hodilo mě to do Platiny. Pak jsem hned měl několik winů za sebou, tak mi to přestalo dávat platinové a začalo mi to dávat diamantové. S těmi se mi to ratio začalo kazit, od nějakých 77% postupně čím dál blíž k 50%. Důležité je, že to nebyly jen prohry, prostě i nad těmi diamantovými jsem vyhrával. No a jak to "vidělo", že ty diamantové dávám, promotlo mě to tam.

Přesně jak tu někdo psal, to win/loss ratio není vůbec pro promotování a demotování důležité. Někdo je schopnej v bronzu všechny bronzové dávat nějakým rushem, pak to zkusí, jestli náhodou nemá na Silver, tam už tím rushem nedá třeba skoro nikoho, tak mu to začne opět dávat ty bronzové. W/L ratio má dobré, většinu her vyhrává, ale na ten Silver prostě nemá.

A jinak já se neurážím ani náhodou, neboj :) Popravdě řečeno si myslím, že současný systém lig s 20% hráčů v každé lize je nešťastný, protože každý druhý noob se dostane do Diamantu a začne na fórech vykřikovat, jak je hrozně dobrý, když je diamantový :) Já si třeba myslím, že do nejvyšší SC2 ligy nepatřím ani omylem, tak dobrý prostě nejsem, nemám na to ani zkušenosti (odehráno i s betou tak okolo 200 her), ani APM, ani celkově skill. Navíc jak hraju Random, většina z těch mých výher proti diamantovým hráčům, než mě to promotlo, byla za Terrana :lol:

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: DIVIZE
PříspěvekNapsal: čtv 16. zář 2010 18:51:23 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 16. zář 2010 17:46:07
Příspěvky: 2
Sklb píše:
hvezdy píše:
Mě by spíše zajímalo, jak je možný, že já jsem v BRONZE lize a soupeře dostávam platinum/gold ...... Měl bych dostávat nanejvýš silver, poskočit o ligu výš a pak teprve gold.....ne že platinum vs. bronze :-D soupeři si mysleli, že blafuju, když jsem jim to řek :-D

Tak bud sa tebe dari a chce ta to povysit alebo sa im nedari a chce ich to degradovat :P


Tak prohry a výhry s platinovýma mam 1:1 ..... a furt ne a ne povýšit :-D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: DIVIZE
PříspěvekNapsal: pát 17. zář 2010 10:11:53 
Offline
 Profil

Registrován: sob 04. zář 2010 10:12:04
Příspěvky: 4
v metrixu je nekde chyba ja zacal hrat sc a preskocil jsem zacatecnickou ligu a mel misto 50her jen 5. A v 2v2 jsem 4 z peti prohral a hodilo me to hned do platiny v 1v1 jsem dostal za 3vyhry a 2 prohry zlato a 4v4 jsem vyhral 4 z 5 her a mel jsem zlato taky a pak jsem byl dlooouho division rank 1 a nechtelo me to hodit do platiny...asi sem byl nesimpaticky nebo co tak ted mam 1v1, 2v2, 3v3 a 4v4 platinu a dostavam poradne skoleni


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz