StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 15:50:34

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: nova sezona
PříspěvekNapsal: pon 06. kvě 2013 7:42:28 
Offline
 Profil

Registrován: pát 22. úno 2013 9:40:59
Příspěvky: 39
Zdar,

2.5.2013 zacala nova sezona a hodilo me to z platiny do goldu.To by me az tak nevadilo, ale porad tam prohravam.Toilik jsem ani v platine neprohraval.CIm to je ? Uz si zacinam myslet, ze se spis zhorsuju misto zlepsovani.:)

Mate to nekdo podobne? Muze to byt treba tim, ze to nezaradilo lidi uplne spravne a musi se ty ligy skillem jeste trosku srovnat?


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: nova sezona
PříspěvekNapsal: pon 06. kvě 2013 9:31:01 
Offline
 Profil

Registrován: pát 15. bře 2013 19:50:57
Příspěvky: 51
koukáš se po hře na replay? učíš se ze svých chyb. On styl hry mezi goldem a platinou je dosti rozdílný.
Jsem sice jen v Goldu, ale zhruba před týdnem jsem se setkal s platinovým Terranem, jenž si v klidu rozjel 3 expanze a v 15 minutě mě nařkl z all-inu pomocí drobného tosského ballu (proby zatím těžily a druhou půlku army jsem měl v půlce mapy na X-tower, takže all-in dle mého slovníku rozhodně nebyl.)

Prostě zkoukni replay. Pokud bereš expu, ujisti se, že ji i ubráníš...


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: nova sezona
PříspěvekNapsal: pon 06. kvě 2013 9:51:16 
Offline
 Profil

Registrován: pon 25. črc 2011 19:11:04
Příspěvky: 156
Omg to jsou zase moudra... :roll: . Jako útočit na Terrana jenom s půlkou armády a tu druhou půlku nechat u Xel'nagy, aby si trochu odpočinuli, je fakt unikát. Ten Terran musel být naprostej dement, že to neubránil, protože kdyby nebyl, tak tě musel přejet skoro beze ztrát. Protosská amáda je úplně nejvíc nahovno, když ji rozsplituješ, proto jsou proti Tossovi dropy tak silný.
A styl hry mezi Goldem a Platinou rozdílnej není. Záleží vždycky na konkrétním hráči. Možná se akorát Platiňáci snaží hrát trochu víc macro hry, ale takový hráči jsou i v Bronze/Silver/Gold, stejně jako v Diamantu a Master je dost cheeserů a all-inerů.

Reve: V minulé sezoně se ke Starcraftu vrátilo plno hráčů, kteří už dlouho nehráli, proto to dost lidí hodilo třeba o ligu výš, než byli předtím ve WoL. A někteří z těch lidí, kteří se v minulé sezoně vrátili už hrát třeba zase měsíc nebudou, takže se ten ladder zases trochu proháže. Navíc většina lidí v Bronze/Silver hraje třeba jenom 1 za týden, nebo tak, takže ještě nestihli odehrát placement match, takže je možný očekávat, že jak tihle lidi odehrajou placementy, tak se zase v ranku trochu posuneš.

To je moje teorie, ale jestli to tak opravdu je, tak to fakt netuším :D . Já osobně sem to v Diamond/Master moc nepocítil. Masteři mi pořád dávají čočku (většinou) a s Diamondama zase víc vyhrávám. Možná to bude problém jenom v nižších ligách, protože když se podíváš na battle.net fórum, tak tam plno lidí popisuje úplně přesně to stejný co ty :) .

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: nova sezona
PříspěvekNapsal: pon 06. kvě 2013 9:56:11 
Offline
 Profil

Registrován: pát 22. úno 2013 9:40:59
Příspěvky: 39
jj taky si myslim, ze to tak je....vsak jsme se o tom vcera bavili....jen tak sem chtel pozjistit jestli tady nekdo s CZ/SK to treba ma podobne.Cervantes cosi radi, ale to stim, co jsem psal nema moc spolecnyho, protoze hraju porad stejne jak minlou sezonu.Tak snad se tak rapidne nezhorsuju.Leda, ze hraju malo a ostatni vic tak se rapidne zlepsuji :D...


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: nova sezona
PříspěvekNapsal: úte 07. kvě 2013 10:07:19 
Offline
 Profil

Registrován: pát 04. led 2013 22:09:03
Příspěvky: 16
Reve píše:
Zdar,

2.5.2013 zacala nova sezona a hodilo me to z platiny do goldu.To by me az tak nevadilo, ale porad tam prohravam.Toilik jsem ani v platine neprohraval.CIm to je ? Uz si zacinam myslet, ze se spis zhorsuju misto zlepsovani.:)

Mate to nekdo podobne? Muze to byt treba tim, ze to nezaradilo lidi uplne spravne a musi se ty ligy skillem jeste trosku srovnat?


Jsem na tom naprosto stejně. Minulou sezonu jsem ukončil v Top platině, teďko mě to dalo do goldu a peru se i tam. Hraji převážně proti Gold hráčům, kteří byli v minulé sezóně v Platině.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: nova sezona
PříspěvekNapsal: úte 07. kvě 2013 19:46:46 
Offline
 Profil

Registrován: pon 06. kvě 2013 12:56:29
Příspěvky: 15
Bydliště: KV
souhlasim minulou sezonu sem utocil na dia ligu a tet skoro nedosahnu na silver !!!!!!!!! :oops: :oops: :roll:

_________________
en taro tassadar !


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: nova sezona
PříspěvekNapsal: úte 07. kvě 2013 21:15:39 
Offline
 Profil

Registrován: pon 25. črc 2011 19:11:04
Příspěvky: 156
Obrázek

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: nova sezona
PříspěvekNapsal: stř 08. kvě 2013 9:15:52 
Offline
 Profil

Registrován: stř 22. čer 2011 22:25:26
Příspěvky: 131
Bydliště: Slovensko
Mna sa to sice netyka, liga mi zostala rovnaka, ale dovod je uplne jednoduchy, bola to prva sezona, vsetci mali na zaciatku rovnake mmr. 2-3 sezony a ono sa to ustali ;)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: nova sezona
PříspěvekNapsal: stř 08. kvě 2013 9:42:23 
Offline
 Profil

Registrován: ned 24. bře 2013 14:49:28
Příspěvky: 9
Jo to já si užívám bronzu plnými doušky :lol:


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz