StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 27. dub 2024 15:19:29

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zergové nejsilnější rasa?
PříspěvekNapsal: pon 10. kvě 2010 22:54:18 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Ja je cekal, ale pocital jsem, ze je udolam milionem marinaku. Neudolal, no :-)
Vikkingove se mi v minulosti moc neosvedcili, marinaci byli lepsi. Ale na ostrovni mape si se mnou hral jak nic :-)

Ted jsem si aspon pochutnal na P. Jel mass cols a padnul jak hruska :-)

Void rays me ani tak netrapi (na ne aspon trochu vim, co plati), ale ty hydry, ty hydry, na ty nevim vubec nic :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové nejsilnější rasa?
PříspěvekNapsal: pon 10. kvě 2010 23:09:55 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Ta sama mapa, early VR rush, tentokrat 2 a za 5:45 minut bylo hotovo. Tech par marinaku se absolutne necapalo Zabil marinaky, Command center a hotovo :-(

Btw, nechapu ten skill match. ja jsem v bronze, hraju proti 1. ze silver a jsme pry nastejno :-D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové nejsilnější rasa?
PříspěvekNapsal: úte 11. kvě 2010 6:44:59 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 19:05:21
Příspěvky: 43
Tak to já včera dal tak 4 hry 2v2 za sebou, všechny loss. Jsme bronz a ten férovej systém na nás úplně v pohodě posílal kluky z platiny, třeba z takový 30 divize, to sem pak neměl chut dávat další game, pokaždý nás smetli...Jinak "u nás" v bronzu platí na void raye viki a pokud je syslí ve velkym tak se mi osvědčilo přibalit pár ravenů s minama a trefit se. Zerga s mass hydrou ale nevim, ještě na mě asi nikdo nejel +20hyder, ale co na ně poslat minu z ravena? bo spíš dvě...


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové nejsilnější rasa?
PříspěvekNapsal: úte 11. kvě 2010 8:14:08 
Offline
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 8:03:58
Příspěvky: 6
Nevim, jak poznáte, že na vás systém posílá někoho z platky, ale s kamarádem jsme přehodnotili postup a daří se nám. Včera večer jsme z deseti her vyhráli 8. Hrajeme kombinaci terran + zerg a tlačíme nepřítele nátlakem hned od prvních pěti minut hry. Může proti nám být cokoliv krom 2x toss a většinou první nátlak neustojí. Jde o to na začátky vědět co chceš hrát. Prvních 8 minut věnujeme nátlaku, pokud druhá, třetí vlna neprojde, stahujeme se do zálohy kontrolujem mapu, protože nátlak vyčerpává a nutí se poohlížet po expách. Měníme v tu chvíli taktiku na defens a zakopáváme se s tím, že terran připravuje výsadek a zerg tunel. Dobře umístěnej sken a většinou podlehnou. Hlavní však je kontrola mapy, jak přijdete o ni, tak je konec.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové nejsilnější rasa?
PříspěvekNapsal: úte 11. kvě 2010 10:30:53 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 19:05:21
Příspěvky: 43
Po skončení hry ve statistice klikneš pravým na hráče a dáš view profil-a vidíš s kým jsi měl tu čest...


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové nejsilnější rasa?
PříspěvekNapsal: úte 11. kvě 2010 11:23:17 
Offline
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 8:03:58
Příspěvky: 6
doubleflip píše:
Po skončení hry ve statistice klikneš pravým na hráče a dáš view profil-a vidíš s kým jsi měl tu čest...


Jo takhle :) No, tak až tak jsem se o protivníky nezajímal, přeci jen jde o betu a dělat si starosti s nespravedlivým systémem, který se stejně při oficiálním startu smaže, mě nenapadlo. To mě osobně točí "Random", kterej mi přijde, že nerandomuje vůbec :D Nebo jsem prostě jen klikař a mí oblíbení zergové jsou mi prostě souzeni :)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové nejsilnější rasa?
PříspěvekNapsal: úte 11. kvě 2010 12:14:27 
Offline
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 12:03:32
Příspěvky: 9
@ mass hydralisk: opravte ma ak za myslim, ale nefunguje proti nim celkom dobre mech build? Thor myslim pred patchom rozdaval IKcka a hellioni se infernal preigniter upgradom su silny counter ak su v dobrej pozicii... ak


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové nejsilnější rasa?
PříspěvekNapsal: úte 11. kvě 2010 13:15:19 
Offline
 Profil

Registrován: sob 01. kvě 2010 10:25:53
Příspěvky: 72
doubleflip píše:
Tak to já včera dal tak 4 hry 2v2 za sebou, všechny loss. Jsme bronz a ten férovej systém na nás úplně v pohodě posílal kluky z platiny, třeba z takový 30 divize, to sem pak neměl chut dávat další game, pokaždý nás smetli...Jinak "u nás" v bronzu platí na void raye viki a pokud je syslí ve velkym tak se mi osvědčilo přibalit pár ravenů s minama a trefit se. Zerga s mass hydrou ale nevim, ještě na mě asi nikdo nejel +20hyder, ale co na ně poslat minu z ravena? bo spíš dvě...


Ano hrál jsem s doubleflipem a nestacili jsme se divit. Jak je to vubec mozny ze ten super novej battlenet nam hleda rovnocenne protivniky , kdyz jsme v bronze lize a soupne nam platinovy.... :roll:


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové nejsilnější rasa?
PříspěvekNapsal: ned 16. kvě 2010 7:59:17 
Offline
 Profil

Registrován: sob 01. kvě 2010 15:20:37
Příspěvky: 6
Zergové se mně rozhodně nezdají jako nejsilnější rasa. Pokud to někdo doopravdy umí a hraje za protossáky, tak má jednoznačně vyhráno. Já osobně hraji za Terrany a nemám v Zergech nepřítele ...

Na začátku mě rashnout zearlingama ( ve většině případů ), ale to už je rozmetávám hellionama a za pár sekund hoří jako vánoční stromeček. To je ale jen začátek. Pak když už jdou buď do mutalisků, anebo do kombinace zearlingové + hydralisky, tak se podle toho zařídím, díky včasnému průzkumu ( ve 2vs2 využiji chvatně souseda k sebevražednému scoutingu :D ).

Zergové mají jinak strašně zranitelné a slabé jednotky, když hned na začátku odhadnete soupeře, jakým směrem se bude ubírat. Navíc stačí pár upgradů a Zerg během chvilky leží rozplácnutý na zemi.

Nejhorší jsou ale upřímně noobové :D. U nich totiž člověk nikdy neví, a tak jejich anarchistický micro management jednotek vás občas překvapí ... a leckdy bohužel dostane.

Za protossáky jsem proti nim hodně využil high templáře a phoenixy. Nesetkal jsem se snad se zergem, který by kombinoval více jednotek dohromady.

Osobně si myslím, že za velké Z je hrát velmi složité, protože když vás nepřítel drží pořádně v šachu, tak neexpandujete a jste dead ...


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové nejsilnější rasa?
PříspěvekNapsal: stř 04. srp 2010 22:17:32 
Offline
 Profil

Registrován: stř 04. srp 2010 21:43:40
Příspěvky: 4
Amo píše:
Jsem jediný komu připadá MU TvZ nevyrovnaný ve prospěch Z?

No sam urcite niesi ale rozhodne patris medzi mensinu, lebo terran dokaze velmi pekne counter zerga cez Mech. Kvoli tomu vela zerg hracov narieka a pokladaju mech za op build, co je samozrejme vec nazoru. Ale je pravda ze mech je velmi silny proti zergovy hlavne na zaciatku hry ked zerg este nema silnu ekonomiku a armadu takze ho dakedy terran doslova prevalcuje.
Ak mas problemy s mutaliskami tak nejlepsia odpoved je Thor+marines, ako vazne 2x Thor +8-10 marinakov daju do muky kludne aj 15-20 mutas a ak mas este scv na repair thorov tak sa zerg moze rovno odpojit, samozrejme sa tu bavime este o zaciatku hry a nie ked ma zerg 200 army a z toho polku muta :D
Klucom teda aspon pre mna je timing push povedzme 2x thor + 2x siege tank so siege mod + niekolko marinakov a ak chces byt husty tak stiahni 5-6 scv daj ich na auto repair nech ti opravuju armadu a s tym zergovy naozaj ublizis, pretoze ak ides spravny build order tak mas mas okolo 9-10 min v hre army tak cca 60-70 food a s tym das kludne aj o 20 food vecsiu zerg army naviac vecsina zergov ma v tom case podobny food army ako ty takze ...

ps : Mech build = helion + thor + siege tank, mozes tam hodit vikinga na scout popripade na zabijanie overlodov nikdy nestavaj vikingy proti mutaliskom to nema cenu, marinaci su najlepsie proti mutas a ak mas thor + marines tak gg.
Co sa tyka toho ci ist marinakov alebo helionov zalezi od toho ci chlap ide mutaliskov alebo zerglinov pretoze helion je best counter na zerglinov a ak mas aj blue flame upgrade tak odchod na strom :D

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz