StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 28. dub 2024 0:28:40

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 326 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 33  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 12. led 2012 14:27:14 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
To bylo spis asi na me ;-) Tak co P, jde to, dre to? :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 12. led 2012 14:39:41 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
kori píše:
To bylo spis asi na me ;-) Tak co P, jde to, dre to? :-)

Samo sem zatím žádnýho nepotkal, já teď 2x shořel na Zergoj, ale NP, to byly výrazně lepší hráči než jsem já a hlavně sem se včera nechal ukecat na 4v4 ladder, no bylo to hrozný, vůbec sem nevěděl co mám dělat, nic sem nestíhal, mozek to nepobíral a vše sme prohráli asi hlavně kuli mě, semý cheeze, který sice v 1v1 odrazím jak malinu, ale tady je to jinej svět, tak sem se na to raději zase vyflákl

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 12. led 2012 14:59:52 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
jj, x vs x je maso :-)

Tak se mi konecne podarilo jednoho Z dat. Vyprdnul jsem se na heliony, delal jenom tanky a marinu a udelal 4 dropy najednou. Moje APM zazarcne vyskocilo z 30 na 45!!! :-D Nastesti nejel bane. Dneska uz asi padla, nebo dostanu 5x zergoj chorchoj po sobe a budu na 0 :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 12. led 2012 15:02:04 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
kori píše:
To bylo spis asi na me ;-) Tak co P, jde to, dre to? :-)


Tak jo, bylo to ne teba, rep sem neviděl, ale to co napsal sedí přesně na mě:-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 12. led 2012 15:07:50 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Sak jsem se pokousel trapne napodobit tvuj build :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 12. led 2012 15:13:22 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 22. kvě 2011 16:17:47
Příspěvky: 145
Nazory typu ja vim neni to nic moc ale na soupere v me lize to staci a pod. Je to ok? Nemelo by byt vasim cilem hrat co nejlepe bez ohledu na soupere? Ok tenhle build normalne nefunguje ale silver je noob tak to zahraju a trebas nahodou vyhraju. Tak to se ale moc nezlepsite. Doporucuju hrat tak aby jste zlepsovali mechaniku treba si dejte zaukol ze vam nesmi stoupnout mineraly nad 500 a ne vyhrat to by mel byt bonus za dobre odvedenou praci. Vyhrat zpusobem jaky tu predvadite vam nic neda. Porazit slabsiho kolik si z toho vezmete? Hura vyhral jsem super a co jako? Kolik se toho naucite? Tak udelal jsem random unity, macro jsem mel na **** a sel jsem random utok. Vyslo to priste to udelam zase a zustanu na dalsich 1000 let noob. Neni lepsi parkrat prohrat a vedet ze jsi mel lepsi macro, mechaniku a ze jsi nezamicroval idealne koho to zajima postupne muzes pridavat do sve hry dalsi veci a najednou zjistis ze ti to celkem jde a budes se smat tomu jak jsi to predtim hral a nebudes chapat proc ti to tehdy pripadalo tak tezky.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 12. led 2012 15:45:30 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
yuna2424 píše:
Nazory typu ja vim neni to nic moc ale na soupere v me lize to staci a pod. Je to ok? Nemelo by byt vasim cilem hrat co nejlepe bez ohledu na soupere? Ok tenhle build normalne nefunguje ale silver je noob tak to zahraju a trebas nahodou vyhraju. Tak to se ale moc nezlepsite. Doporucuju hrat tak aby jste zlepsovali mechaniku treba si dejte zaukol ze vam nesmi stoupnout mineraly nad 500 a ne vyhrat to by mel byt bonus za dobre odvedenou praci. Vyhrat zpusobem jaky tu predvadite vam nic neda. Porazit slabsiho kolik si z toho vezmete? Hura vyhral jsem super a co jako? Kolik se toho naucite? Tak udelal jsem random unity, macro jsem mel na **** a sel jsem random utok. Vyslo to priste to udelam zase a zustanu na dalsich 1000 let noob. Neni lepsi parkrat prohrat a vedet ze jsi mel lepsi macro, mechaniku a ze jsi nezamicroval idealne koho to zajima postupne muzes pridavat do sve hry dalsi veci a najednou zjistis ze ti to celkem jde a budes se smat tomu jak jsi to predtim hral a nebudes chapat proc ti to tehdy pripadalo tak tezky.


Vše co říkaš je logický a dává to smysl, ber to ale tak že např já sem exot co má radost z každý výhry a nějaký výhledy na vyšší ligy zas tak moc nemá, např v začátcích týdle hry jsem si řikal, že se dál než do goldu nedostanu, jsem totiž schopen vyhodnotit své možnosti a schopnosti. teď jsem tak nějak +- na vrcholu goldu a svitla mi naděje, vzhledem k tomu, že docela porážím platinu, že bych se mohl ještě o ligu posunout, ale pokud ne tak se nic neděje. ¨Já vím, že pokud se tý hře budu více věnovat ne jen hrát, ale i více přemýšlet, řídit se tím co píšeš, což rozhodně nerozporuju, tak se třeba zlepším i výrazněji, ale na to nemám dostatečnou motivaci, ambice, ani chuť. Po dlouhým dnu v práci, přídu domů, blbnu z děckama a když je dám spát, tak prostě vypustím páru, vodevřu 4 lahváče (ne naráz ale postupně :-) ) zapnu SC2 a dám pár her - 2-4 někdy i 8, toť vše. Možná pak je zbytečný, to tady ešit, proč někomu nejde to a někomu ono, ale tak zas by tu bylo mrtvo a lepší hráči by neměli mít z koho legraci :lol: Tak že tak.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 12. led 2012 15:58:20 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Kdyby jenom hraci. Ale jak se mi tu zena rechta, kdyz tu nadavam na ty slizky potvory :-D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 12. led 2012 21:57:04 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
kori píše:
To bylo spis asi na me ;-) Tak co P, jde to, dre to? :-)


Tak to by šlo po delší době sem dostal tose, top platina, inspiroval sem se tebou a jak to dopadlo - imba op terran, fuck of tanks:-))) Tak že tolik k tomu jak může lama ze stříbra poradit lamě ze zlata jak porazit lamu z top platina:-) Jen abych doplnil, tvůj build sem nepoužil, jel jsem siege expa kdayž na mě přišel 4 gate tak sem měl jen 4 mariňáky v bunkru a 2 tanky, po expě sem až posílal dvě invis benčí a pak už jen legranda, schválně to příště zkusím znovu, jinak s těma tanka sem mu nějakej kloudnej damage nedal, ale umožnilo mi to snadno odrazit 4 gate a zabezpečit fast expu, pak už sem ho jen dropoval a z vrtulníčky otravoval, nenechal postavit expu atd. Tan člověk netušil jak na ty tanky vůbec reagovat, no ale jedno vyhrání léto nedělá uvidíme dál:-), každopádně díky za typ.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 12. led 2012 22:25:56 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
Salam píše:
kori píše:
To bylo spis asi na me ;-) Tak co P, jde to, dre to? :-)


Tak to by šlo po delší době sem dostal tose, top platina, inspiroval sem se tebou a jak to dopadlo - imba op terran, fuck of tanks:-))) Tak že tolik k tomu jak může lama ze stříbra poradit lamě ze zlata jak porazit lamu z top platina:-) Jen abych doplnil, tvůj build sem nepoužil, jel jsem siege expa kdayž na mě přišel 4 gate tak sem měl jen 4 mariňáky v bunkru a 1 tank, až po expě sem posílal dvě invis benčí a pak už jen legranda, schválně to příště zkusím znovu, jinak s těma tankama sem mu nějakej kloudnej damage nedal, ale umožnilo mi to snadno odrazit 4 gate a zabezpečit fast expu, pak už sem ho jen dropoval a z vrtulníčky otravoval, nenechal postavit expu atd. Tan člověk netušil jak na ty tanky vůbec reagovat, no ale jedno vyhrání léto nedělá uvidíme dál:-), každopádně díky za typ.

Jen na upřesněnou je to asi 1. protos za posledních 15 her v TvP, kerýho sem porazil a to má nejvyšší postavení ve svý divizy a nejvíc výher ze všech se kterejma sem v týhle době hrál.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 326 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 33  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz