StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je úte 14. kvě 2024 2:52:17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 326 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 33  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 05. úno 2011 18:26:00 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Heh, weezingu, samozřejmě že jsem FF házel dobře, ale prostě mě dorazil marinou+marauders, jestli chceš od něj také dostat náklep tak ti na něj můžu dát ID. :D Ale pak tu nebreč až budeš mít sebevědomí na nule. :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 05. úno 2011 19:06:44 
Offline
 Profil

Registrován: pon 06. zář 2010 17:17:08
Příspěvky: 320
Postni replay zajímá mě to jeho mikro.. :)

_________________
Obrázek

Weezing.856


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 05. úno 2011 22:22:47 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
Mikro v takovým boji neni zastak složitý . prostě focus fire, kill útěk, focus fire kill útěk .. a je jen blbost Terrana když se nechá fieldama zničit. FF stojí dost energie tak stačí nechat tosse až je vyháže a utíkat se stimpack rychlostí pryč a jemu energie jednou dojde. Jedniný na co T může dojet je právě to, když si moc věří .. potom ho šikovný FF může připravit o výhodu, ale pokud T zachová chladnou hlavu a ví co dělá, tak FF nepomůže. Navíc čim víc sentry P má, tím méně má bojových jednotek. Osobně spíš než FF používám sentry na GS .. proti marině s útokem 6 je ta obrana +2 docela znát. Na mass rines je to takřka nutnost.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: ned 06. úno 2011 0:19:31 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Stealman píše:
Mikro v takovým boji neni zastak složitý . prostě focus fire, kill útěk, focus fire kill útěk .. a je jen blbost Terrana když se nechá fieldama zničit. FF stojí dost energie tak stačí nechat tosse až je vyháže a utíkat se stimpack rychlostí pryč a jemu energie jednou dojde. Jedniný na co T může dojet je právě to, když si moc věří .. potom ho šikovný FF může připravit o výhodu, ale pokud T zachová chladnou hlavu a ví co dělá, tak FF nepomůže. Navíc čim víc sentry P má, tím méně má bojových jednotek. Osobně spíš než FF používám sentry na GS .. proti marině s útokem 6 je ta obrana +2 docela znát. Na mass rines je to takřka nutnost.


Ale o tom starcraft je, na začátku mají všichni stejně, myslím že na diamond úrovni je to hlavně o tom, kdo nadělá více chyb. :) Není to už závislé na rase jako v bronzu. Prostě nemůže ti vzniknout % strategie na výhru, i když je micrující marine+marauder výbroná kombinace není ultimátní, dá se porazit a myslím že to zase tak těžké není. Já jako toss velice rád proti ni bojuji, mám takový match nejraději.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: ned 06. úno 2011 1:42:14 
Offline
 Profil

Registrován: úte 07. pro 2010 21:54:41
Příspěvky: 139
stealman, nějak jsem to nepochopil jak si to představuješ, FF ti naháže kde kdo za armádu abys právě nemohl zdrhat a pak ti MM pomlátí pár chargelotu.. to nemluvím o nějakém větším counteru.. hrát proti MM mi příjde nejvíc easy..

saltazar:no na začátku nemají zas tak všichni stejně o cenách T1 jednotek, jejich schopnostech a gasové náročnosti většiny použitelných counterů(jejich mobilitě) až někdy jindy.. :)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: ned 06. úno 2011 9:04:54 
Offline
 Profil

Registrován: pon 06. zář 2010 17:17:08
Příspěvky: 320
Stealmane z jaké jsi ligy a za koho hraješ?

_________________
Obrázek

Weezing.856


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: ned 06. úno 2011 9:05:57 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Jonas píše:
stealman, nějak jsem to nepochopil jak si to představuješ, FF ti naháže kde kdo za armádu abys právě nemohl zdrhat a pak ti MM pomlátí pár chargelotu.. to nemluvím o nějakém větším counteru.. hrát proti MM mi příjde nejvíc easy..

saltazar:no na začátku nemají zas tak všichni stejně o cenách T1 jednotek, jejich schopnostech a gasové náročnosti většiny použitelných counterů(jejich mobilitě) až někdy jindy.. :)


Ze začátku má každý 6 workerů, hlavák a vlastně máš pravdu, zerg má ještě overlorda a larvy. :D Jak se se svým vývojem popereš a jak se připravíš na protivníka je už tvůj boj.

Dále celkově je otázka o jaké fázi hry se tu bavíme, myslel jsem že doteď je to early game, ale jonas už je midgame minimálně, kde už pěchota jde s účinností dolů.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: ned 06. úno 2011 10:07:35 
Offline
 Profil

Registrován: úte 07. pro 2010 21:54:41
Příspěvky: 139
no a terran má ještě 6/11 ale všichni ostatní 6/10.. zerg má prostor udělat armádu bez stavby pylonu/depa, takže má zase nějakou výhodu, která určitě nesere jenom mě.. :)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: ned 06. úno 2011 12:59:38 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
No comment .. tady se píše že P nahází FF za armádu a pak jí umlátí pár chargelotů. Charge 200 gasu, každý Sentry .. potřebujete tak 3 je po stovce .. já měl předevšim na mysli MM rush v době kdy ještě nemáte charge na zealotech protože když jde toss moc rychle na charge, tak zase nemá armádu a sestřelí ho pár mariňáků. To je nekonečná diskuse ve které nebudu dál pokračovat, protože se tu s oblibou překrucuje realita aby se bagatelizovala early výhoda terrana proti GW jednotkám.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: ned 06. úno 2011 13:01:41 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Stealman píše:
No comment .. tady se píše že P nahází FF za armádu a pak jí umlátí pár chargelotů. Charge 200 gasu, každý Sentry .. potřebujete tak 3 je po stovce .. já měl předevšim na mysli MM rush v době kdy ještě nemáte charge na zealotech protože když jde toss moc rychle na charge, tak zase nemá armádu a sestřelí ho pár mariňáků. To je nekonečná diskuse ve které nebudu dál pokračovat, protože se tu s oblibou překrucuje realita aby se bagatelizovala early výhoda terrana proti GW jednotkám.


Souhlas. :) Dej mi své ID a ukaž mi ten svůj rush. :) Nebo opačně moje je Saltazar.164

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 326 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 33  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz