StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 09. kvě 2024 18:16:51

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 222 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: pon 08. lis 2010 18:26:22 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
Lajtra píše:
Stoky píše:

Nabizi se otazka proc bunker do wallinu?


To bylo kvuli zlingum,Blingy jsem nevedel,ze jede..
Ale to neni jenom o scoutovani,to je spis o tom,ze nevim,co hrat,jak hrat apod
Dnes 3 hry a 3x TvZ a 3x Surrender..
Kdyz si myslim,ze soupere prejedu 8 helionama a on na me zautoci s mutama,tak uz je nekde fakt chyba..
Nejaka ta hra uz odehrana,ale cim dal vic mam pocit,ze nevim,co vlastne hrat..
A samozrejme kdyz se za Terrany nedari,tak premyslim,ze prejdu na jinsi rasu..ale tudy cesta nevede


Predmetem otazky ale nebyl wallin, ale bunker? Opravdu potrebujes da wallinu proti zerglingum bunker? Nestaci ti dva depoty a raxy, nebo depot a 2 raxy? Bunker ma tu vyhodu, ze ochrani jednotky ktere mohou byt zraneny necim za wallem, ale to lingove nemuzou.

A pokud nevis co hrat, tak si zkus nejaky standartni BO. Opravdu doporucuju nejaky standartni BO a ten hrat porad dokola, a ver mi ze se nudit rozhodne nebudes. Protoze prvnich mozna i par desitek opakovani buildu ti bude pomalu otevirat oci, co te muze potkat a jak na to reagovat (Aha ted ma proti me mutalisky, ale to uz jsem videl minule a vim ze musim proste udelat vic mariny apod.). Pokud chces prejet soupere 8 hellionama, tak to chce taky nejake provedeni a prijet tema hellionama kolem 7.minuty, nejdyl v 8....pokud jdes na fast helliony, tak musis dodrzet par veci. postavit rafinery jeste pred raxama, musis na raxech postavit reaktor a pak prohodit rax s factorkou, a musis postavit extra depot (na 35 suply) protoze reaktor na factory ti najednou vezme 4 suply a nikdy se ti nesmi stat ze nebudes mit supply. A navic musis mit ve chvili kdy dostavis factory (resp k ni dostanes reactor) mit 200 mineralu. A pak jen stavis: Suply depot, rax hned jak mas 150 mineralu, hned po raxech factory a hned jak to pujde tak reactor (a nebo bezpecneji marinaka a pak reaktor, ale sdrzis se o cca 10-15 sec) a s tim neustale vyrabet SCV. A dal musis pomalu pocitat s fast mutaliskama, ktery se moc nejedou, ale pokud nescoutujes je lepsi s nima pocitat, takze v prubehu celeho procesu udelat ebay a aspon jeden turet do tezby...mutove muzou priletet tak kolem 6:30-7:00.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: čtv 18. lis 2010 22:34:11 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 15. srp 2010 19:27:12
Příspěvky: 61
Zdravím,
chtěl bych poprosit nějakého terrana, nejlépe z diamantu, zdali by mi poslal odkaz na nějaké svoje hry proti zergům s úspěšným použitím mech buildu (helion, thor, tank ..)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: čtv 18. lis 2010 22:51:32 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Thanatos píše:
Zdravím,
chtěl bych poprosit nějakého terrana, nejlépe z diamantu, zdali by mi poslal odkaz na nějaké svoje hry proti zergům s úspěšným použitím mech buildu (helion, thor, tank ..)


Není to sice přesně to co chceš ale určitě tam někde v tom něco bude. Vyfiltruj si hry TvZ.
http://www.sc2rep.com/?s_race=pvt

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: čtv 18. lis 2010 22:57:42 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Thanatos píše:
Zdravím,
chtěl bych poprosit nějakého terrana, nejlépe z diamantu, zdali by mi poslal odkaz na nějaké svoje hry proti zergům s úspěšným použitím mech buildu (helion, thor, tank ..)


Tady jsem jednu svou relativně nedávnou vyhrabal: http://www.mediafire.com/?ca3nvywwlw9hma6

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: čtv 18. lis 2010 22:59:43 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 15. srp 2010 19:27:12
Příspěvky: 61
Pralev píše:
Thanatos píše:
Zdravím,
chtěl bych poprosit nějakého terrana, nejlépe z diamantu, zdali by mi poslal odkaz na nějaké svoje hry proti zergům s úspěšným použitím mech buildu (helion, thor, tank ..)


Tady jsem jednu svou relativně nedávnou vyhrabal: http://www.mediafire.com/?ca3nvywwlw9hma6

Díky mrknu na ni
jde mi hlavně o to co terran potřebuje pro úspěšný mech a jaké chyby jako zerg proti němu nesmím udělat.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: čtv 18. lis 2010 23:13:01 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Z pohledu Terrana zjednodušeně řečeno nejnepříjemnější, co mi protivník může dělat, je neustále harassovat a útočit na více místech naráz. Mech je hrozně nepohyblivý, ale strašně silný... Takže typická chyba Zerga je bojovat se mnou v jedné bitvě vším proti mému všemu, to ho prostě při stejném supply úplně rozsekám.

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: čtv 18. lis 2010 23:36:28 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Pralev píše:
Z pohledu Terrana zjednodušeně řečeno nejnepříjemnější, co mi protivník může dělat, je neustále harassovat a útočit na více místech naráz. Mech je hrozně nepohyblivý, ale strašně silný... Takže typická chyba Zerga je bojovat se mnou v jedné bitvě vším proti mému všemu, to ho prostě při stejném supply úplně rozsekám.


Tak zase když je to nějaká větší mapa a zerg na tebe zaútočí v situaci kdy máte oba plné supply a ty ho i přesto zničíš tak to bude se ztrátami. Na druhou stranu než ty se dostaneš k jeho základně se svým nepohyblivým mechem, tak on má převážnou část armády zpět, pokud pylně kladl larvy a nejspíše tě převálcuje. Za zergy jsem proti diamond hráčům nehrál, ale tak nějak proti tomu hrát jde.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: pon 22. lis 2010 19:25:20 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 04. lis 2010 22:07:29
Příspěvky: 22
Chtel bych se zeptat co za T jet proti sling/bling/muta
Zkousel jsem marinu+thory ale neni to zadny zazrak pac blingama mi zrusi marinu a slingama ukouse thory(a kdyz preziji jen thorove samotni tak mu staci z baze navalit vic slingu)
A kdyz uz se vubec k utoku dohrabu tak posle muty na harass a drzi me pekne zamceneho zatimco si expanduje

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: pon 22. lis 2010 19:54:10 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 21:09:48
Příspěvky: 749
Bydliště: krkonose
Shagrath píše:
Chtel bych se zeptat co za T jet proti sling/bling/muta
Zkousel jsem marinu+thory ale neni to zadny zazrak pac blingama mi zrusi marinu a slingama ukouse thory(a kdyz preziji jen thorove samotni tak mu staci z baze navalit vic slingu)
A kdyz uz se vubec k utoku dohrabu tak posle muty na harass a drzi me pekne zamceneho zatimco si expanduje


thory proti mutum, heliony proti lingum, jen je drz dal nez banelingove bouchnou :)

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: úte 23. lis 2010 0:31:20 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 23. zář 2010 15:52:45
Příspěvky: 211
Shagrath píše:
Chtel bych se zeptat co za T jet proti sling/bling/muta
Zkousel jsem marinu+thory ale neni to zadny zazrak pac blingama mi zrusi marinu a slingama ukouse thory(a kdyz preziji jen thorove samotni tak mu staci z baze navalit vic slingu)
A kdyz uz se vubec k utoku dohrabu tak posle muty na harass a drzi me pekne zamceneho zatimco si expanduje

holy fucking shit thors and blue helions ! :)

_________________
transition into loosing the whole fucking base


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 222 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz