StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 20:20:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 59 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Pomoc noob teranovi
PříspěvekNapsal: sob 02. črc 2011 19:21:51 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
Ashencz píše:
Geene píše:
Jestli chces hrat aspon obcas pekny hry, tak ti radim mir mnohem vyse 8-) Bronze = MASS nejaky jednotky (popr. same cheesy)

pozor odborník!

strávil jsem v bronzu 2 měsíce necelé a tvoje představa je nevím kolik tisíc kilometrů vedle... Samé cheesy už jen to je k smíchu, ano, sem tam se cheesuje, ale rozhodně to nepřekračuje 15% všech her. Mass nějaké jednotky... hm, to asi né... hrál jsem proti poměrně chytrým soupeřům co counterovali moje colosy, potom mý templáře a svý buildy měnili...


Lol stravil si mozna 2 mesice bronze ale kolik si tam odehral zapasu? 40? 50? Kdyby jich bylo 50 tak tvych 15 % je 8 cheesu...A to imho daleko prekracuje. Pomaham kamaradovi co se placa v bronze a je to povetsinou o cheesech a semiallinech. Jen on je neumi potrestat, takze ta hra prejde do "makro faze" i treba z odrazeneho canon rushe je pak 30 minutova hra.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Pomoc noob teranovi
PříspěvekNapsal: ned 03. črc 2011 9:38:20 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. kvě 2011 17:12:58
Příspěvky: 120
Stoky píše:
Ashencz píše:
Geene píše:
Jestli chces hrat aspon obcas pekny hry, tak ti radim mir mnohem vyse 8-) Bronze = MASS nejaky jednotky (popr. same cheesy)

pozor odborník!

strávil jsem v bronzu 2 měsíce necelé a tvoje představa je nevím kolik tisíc kilometrů vedle... Samé cheesy už jen to je k smíchu, ano, sem tam se cheesuje, ale rozhodně to nepřekračuje 15% všech her. Mass nějaké jednotky... hm, to asi né... hrál jsem proti poměrně chytrým soupeřům co counterovali moje colosy, potom mý templáře a svý buildy měnili...


Lol stravil si mozna 2 mesice bronze ale kolik si tam odehral zapasu? 40? 50? Kdyby jich bylo 50 tak tvych 15 % je 8 cheesu...A to imho daleko prekracuje. Pomaham kamaradovi co se placa v bronze a je to povetsinou o cheesech a semiallinech. Jen on je neumi potrestat, takze ta hra prejde do "makro faze" i treba z odrazeneho canon rushe je pak 30 minutova hra.

8 cheesů? Jo to by tak sedělo... Třeba Cannon rush jsem tam neviděl vůbec, semialliny jo, to se provozuje často, zpotvořeniny jako 2 based zerg proti 4 based tossovi taky, ale 8 cheesů to by tak asi odpovídalo... Já vím, že mi asi nebudeš věřit, ale hold stačí nakouknout do mýho deníčku, mám pocit, že moc chessů tam zapsaných neni...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Pomoc noob teranovi
PříspěvekNapsal: ned 03. črc 2011 11:50:28 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
Ashencz píše:
...


No ze pripominas denicky...nebylo tam nahodou neco ve stylu dneska jsme zkouseli 11 11 11 rax...to je imho taky cheese :D Spoustu utoku v bronze league je crazy all-in, ale oponent to ani nepozna, protoze to proste neumi potrestat.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Pomoc noob teranovi
PříspěvekNapsal: ned 03. črc 2011 12:04:19 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. kvě 2011 17:12:58
Příspěvky: 120
Stoky píše:
Ashencz píše:
...


No ze pripominas denicky...nebylo tam nahodou neco ve stylu dneska jsme zkouseli 11 11 11 rax...to je imho taky cheese :D Spoustu utoku v bronze league je crazy all-in, ale oponent to ani nepozna, protoze to proste neumi potrestat.

Člověče pleteš páté přes deváté :) Ano hráli jsme 11 11 11 rax CUSTOMky, protože Drakan chtěl zjistit, jak se to brání... ale prosím, nebavme se o tom, když ty sám jsi z někde výš, evidentně si v bronzu už pár týdnů nebyl a nevíš jak se tam teď hraje. Jasně že alliny se prostě provozují, jasně že se cheesuje, ale chees nebo allin je tak 30 her. Zbytek jsou, a braň se tomu jak chceš, macro hry, jasně že nejsou nějaké skvostné... zpožděné expy, spousta minerálů v banku... vítejte v bronzu.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Pomoc noob teranovi
PříspěvekNapsal: ned 03. črc 2011 17:23:02 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 24. pro 2010 21:09:28
Příspěvky: 200
-jj trenovali jsme defnuti od tosse na marine all in push (10marinaku a scv). Pro tosse bych rekl na nekterych mapach smrtelne...
-pac 4 hry na laddru a vscehny jeli toto a ja to lossnul...Tak jsem se chtel naucit to defnout. Na tosse dost mikro narocny na presny FF a furt sledovat rampu

_________________
Obrázek
Drakan #783


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Pomoc noob teranovi
PříspěvekNapsal: ned 03. črc 2011 18:37:33 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
neni nic jednoduzsiho nez rozjet fast mass stalker a jit na nej.. cestou kdyz jde na tebe ho obstrelujes a ztraci jednotku za jednotkou.. mezitim doma uz musis mit aspon 2 canony a cau... jeste lehci jak odrazit 6 pool

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Pomoc noob teranovi
PříspěvekNapsal: ned 10. črc 2011 22:18:59 
Offline
 Profil

Registrován: úte 28. čer 2011 19:05:05
Příspěvky: 16
Nemel by nekdo replay ukazkovyho TvP nebo TvZ matchupu? Nejakou jakoze zakladni strategii, nevim vubec co proti temhle rasam hrat a kdyz si stahnu nahodny replay tak nemam jistotu ze to neni jenom nejaka fancy strategy. =]


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Pomoc noob teranovi
PříspěvekNapsal: ned 10. črc 2011 22:21:10 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
TvP - MMM s Ghosty proti Templářům nebo s Vikingy proti Colossům

TvZ - Marines + Medivas + Tanks

Když v top replayích uvidíš tohle, jsou to nejtypičtější taktiky.

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Pomoc noob teranovi
PříspěvekNapsal: pon 11. črc 2011 9:09:43 
Offline
 Profil

Registrován: úte 28. čer 2011 19:05:05
Příspěvky: 16
Pralev píše:
TvP - MMM s Ghosty proti Templářům nebo s Vikingy proti Colossům

TvZ - Marines + Medivas + Tanks

Když v top replayích uvidíš tohle, jsou to nejtypičtější taktiky.


Dekuju. =]
Mimochodem ty Vikingy na Colosse budou v pozemni forme?


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Pomoc noob teranovi
PříspěvekNapsal: pon 11. črc 2011 9:13:43 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Ehm, ne :) Colossové jsou tak vysocí, že se berou zároveň jako pozemní i vzdušná jednotka, takže anti-air to do nich šije.

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 59 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz