StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 23. čer 2024 20:18:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 326 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 33  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: stř 23. bře 2011 12:33:36 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 24. pro 2010 21:09:28
Příspěvky: 200
ok to mas pravdu

_________________
Obrázek
Drakan #783


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: ned 24. dub 2011 8:19:28 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. zář 2010 14:18:09
Příspěvky: 375
no me se posledni dobou zacal osvedcovat proti tosovi build thor+bansh+rina, s tim ze na zacatku postavim 1-2 bukry pro rinu a tak 4-5 tanku na obranu + ravena na PDD a detekci a ve chvily kdo roztezi exdpu tak rozjedu thory a banshe. Ja vim ze su z pralesni ligi ale zatim mi to funguje narozdil od MMM kde vzdycky dostanu na frak.
jinak tady je rep jedne hry sice j pravda ze ten tos to pekne lamil (hlavne scout) ale i tak je ve stejne lize jako ja .-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: ned 24. dub 2011 8:52:01 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Swen píše:
no me se posledni dobou zacal osvedcovat proti tosovi build thor+bansh+rina, s tim ze na zacatku postavim 1-2 bukry pro rinu a tak 4-5 tanku na obranu + ravena na PDD a detekci a ve chvily kdo roztezi exdpu tak rozjedu thory a banshe. Ja vim ze su z pralesni ligi ale zatim mi to funguje narozdil od MMM kde vzdycky dostanu na frak.
jinak tady je rep jedne hry sice j pravda ze ten tos to pekne lamil (hlavne scout) ale i tak je ve stejne lize jako ja .-)


To že za terrana techuješ a nepoužíváš jen tu stupidní taktiku s MMM neznamená že si lama. Právě že naopak jen tak dál a více takových hráčů. S jednotkami s barracsů máš šanci vyhrát jen za předpokladu že protivník je větši noob (já jsem taky noob tak si to neber osobně) jak ty a nebo že hodně a dobře dropuješ. Když mu například dropem snipneš robotics bay dřív než na colosech dokončí thermal lance, tak je toss pěkně v řiti a může se jít klouzat i stěmi 2 colosy co už postavil, protože postavení budovy a znovu započetí výzkumu je vážně na dlouhé lokte a do té doby ho v pohodě porazíš, protože colose nablízko sejmeš téměř okamžitě prakticky s čímkoliv. Prostě chcete zabít protosse? Dropujte a vyserte se na těžbu, každá tech budova co zničíte vás mílovými kroky přenese k vítězství pokud si svůj útok načasujete než to obnoví.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: ned 24. dub 2011 9:10:08 
Offline
 Profil

Registrován: stř 18. srp 2010 12:05:39
Příspěvky: 304
Pro poučení jak hrát TvP doporučuji včerejší hry z TSL.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: ned 24. dub 2011 9:25:20 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: úte 09. lis 2010 11:13:56
Příspěvky: 566
Bydliště: Mar Sara
ondik píše:
Pro poučení jak hrát TvP doporučuji včerejší hry z TSL.


Hlvně MC vs ThorZain

_________________
offering gosu coaching only 40€/hr
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: ned 24. dub 2011 17:24:52 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. zář 2010 14:18:09
Příspěvky: 375
je nekde nejakej link na to ? i kdyz tam je takovej rozdil skillu ze to nema cenu napodobovat vetsinou .-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: ned 24. dub 2011 17:48:22 
Offline
 Profil

Registrován: stř 18. srp 2010 12:05:39
Příspěvky: 304
Swen píše:
je nekde nejakej link na to ? i kdyz tam je takovej rozdil skillu ze to nema cenu napodobovat vetsinou .-)

http://www.pokerstrategytsl3.com/vods


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 28. dub 2011 21:21:09 
Offline
 Profil

Registrován: pát 15. dub 2011 13:29:35
Příspěvky: 7
Zdravím,
Po dlouhé době jsem si zahrál ladder, hraju diamand no takovej low, střední za terrana.
K věci, třikrát po sobě jsem chytnul protivníka protossa a všichni proti mně zahráli úplně to stejný, zřejmně nějaký nový trend.
Kompozice jejich armády v poslední bitvě: hrstka zealotů, větší množství stalkerů, 2-3 colossy a jako štít pro ně phoenixové.
Po každé jsem zahrál něco jinýho od čistě bia + viking, bio + viking + tank, raveny s PDD, ale ani s ekonomickou výhodou díky heli dropům jsem neporazil ani jednoho.

Zajímá mě jestli se s tím někdo setkal taky a poradil si s tím(s jakou kompozicí armády)

Snad jsem ve správné sekci, ještě se tady rozkoukávám :).


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 28. dub 2011 21:28:49 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Medic píše:
Zdravím,
Po dlouhé době jsem si zahrál ladder, hraju diamand no takovej low, střední za terrana.
K věci, třikrát po sobě jsem chytnul protivníka protossa a všichni proti mně zahráli úplně to stejný, zřejmně nějaký nový trend.
Kompozice jejich armády v poslední bitvě: hrstka zealotů, větší množství stalkerů, 2-3 colossy a jako štít pro ně phoenixové.
Po každé jsem zahrál něco jinýho od čistě bia + viking, bio + viking + tank, raveny s PDD, ale ani s ekonomickou výhodou díky heli dropům jsem neporazil ani jednoho.

Zajímá mě jestli se s tím někdo setkal taky a poradil si s tím(s jakou kompozicí armády)

Snad jsem ve správné sekci, ještě se tady rozkoukávám :).


Hm, hoď nám sem prosím nějaký replay, třeba ten s tou ekonomickou výhodou, jsem zvědav. :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 28. dub 2011 21:40:07 
Offline
 Profil

Registrován: pát 15. dub 2011 13:29:35
Příspěvky: 7
Tak tady to je, je tam několik nešťastných okamžiků, jako jeho scout heli a potom drop, ale když jdou armády proti sobě, jsou surovinově stejně velký, dostal jsem opravdu nepěkně.


Přílohy:
Poznámka: replay
TvP problem.rar [49.49 KiB]
301 krát
Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 326 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 33  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz