StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 28. dub 2024 10:26:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Makro
PříspěvekNapsal: úte 07. pro 2010 15:55:28 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 18. lis 2010 18:29:11
Příspěvky: 5
Zdarec nedávno sem si koupil sc2 jenže mám větší problém s makrem :)ať se snažím sebevíc tak nestíhám utrácet všechny resourcy.
Injectovat se snažím co to de, ale ještě to nemám úplně v krvi si na to pokaždé vzpomenout.
přijde mi že dělám moc harvestorů než bych měl a dělám jednotky moc pozdě tak jestli to není tím viz. můj replay. Co sem se na něj díval tak sem přemýšlel že kdyby to byl lepší protivník tak mě sundá jak nic protože když sem dělal 3. expu tak sem pořádně neměl žádnou armu
prosím zkritizovat etc... :)
http://www.uloz.to/6847918/badmacro-sc2replay

_________________
Obrázek
plaza:259


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Makro
PříspěvekNapsal: úte 07. pro 2010 19:02:42 
Offline
 Profil

Registrován: úte 12. říj 2010 11:08:41
Příspěvky: 17
trenuj injecty...

dokud to nestihas tak delej vic hatcherek :)

delat min tezicu je asi az ta posledni vec ktera by te mela napadnout kdyz mas problem utracet mineraly a plyn..

celkem uzitecny je udelat si v hlave seznam veci ktery mas porad delat a v duchu si to prerikavat...
casem na to nebudes myslet a budes to delat automaticky

neco jako

mam cd na inject...
mam dost overlordu....
podivat se na minimapu....

etcetc

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Makro
PříspěvekNapsal: úte 07. pro 2010 19:24:01 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Dost začátečníků o tom neví, já sám jsem na to přišel až po 2 týdnech. V nastavení hry si zaškrtni časovač, nad minimapou pak budeš mít herní čas a zvlášť při injectování larev je to nezbytná pomůcka.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Makro
PříspěvekNapsal: úte 07. pro 2010 19:25:02 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 21:14:31
Příspěvky: 286
Bydliště: Tábor
Na replay su nekoukal ale tak par tipu na kazdy 2 tezby jednu in base hatcherku hned se utraci lip, pokud mas prostor 2. expu cca v 10 min a otvirat z FA. Pokud mas opravdu hodne surovin delat vsechny budovi co muzes a vsechny upgrady i ty na kery nemas jednotky pak jen vyrabet idealni armadu proti souperi.

Este zaverem pokud mas 200/200 hodne mineralu a hodne larev zautoc a okamzite to obnov v co nejlepsim slozeni a zautoc znova (tkz. 300suply push)

_________________
Aklain:stfu... add to ignore list


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Makro
PříspěvekNapsal: úte 07. pro 2010 19:27:11 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 18. lis 2010 18:29:11
Příspěvky: 5
jo to mám ale mě se občas stává že pomalu někdy zapomenu skontrolovat minimapu probehnu s mima lingama kolem 10 marinaku nevsimnu si jich a pak se divim co delaj u me v bazi a hledam vsude mozne proxy raxe :)), potreboval bych ty hodiny nekde uprostred :D

_________________
Obrázek
plaza:259


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Makro
PříspěvekNapsal: úte 07. pro 2010 20:07:21 
Offline
 Profil

Registrován: pát 08. říj 2010 15:42:44
Příspěvky: 97
No to by se ti měl zobrazit červenej křížek na minimapě že někdo útočí na tvoje jednotky ale kdyžtak je posílej zvlášt na dlouhý vzdálenosti místo pravým tl. tak klávesou A když uviděj nepřítele půjdou po něm a nebudou ho jen obíhat.Jinak já mám problěm utrácet tky prostě se dostanu na 1-1.5k minerálu ale prostě dolů to nejde ale snad se to zlepší.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Makro
PříspěvekNapsal: úte 07. pro 2010 20:50:07 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 23. lis 2010 17:47:03
Příspěvky: 59
Někdy mám ty problémy taky ale za tosse 10 gatek s warpem to jisti:) je to v podstate utrata 1-1,5k podle typu jednotky :) a rychle se doplnuje stracene army:p

_________________
Obrázek
DaWe.282


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Makro
PříspěvekNapsal: úte 07. pro 2010 21:26:01 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 03. pro 2010 9:14:52
Příspěvky: 165
ohledně utraceni u zerga je to jasny bezne mam 0 gas 4K krystalu ale je sousta veci za co se autratit stav stav stav kdyz nejsou larvy postav další hatcherky další queen stav evolution chamember to se da vyuzit i v defensive nehlede na to ze kdyz mas tri zvedas vsechny ubgrady najednou stavej spine a crawlery (nepocitaj se ti do army a v pripade potreby muzes udelat jistou formu canon rushe i kdyz v pozdejsi fazy ale neni nic prijemnejsiho nez na to nahnat soupere ) proste pokud mas hafec krystalu stav budovy vyhodou u zerga je ze kdyz ti znici budovu vybehnou na nej ty maly hajzly takze do nich musí šít kdyz mas moc penez další hatcherku na jak ja rikam vopichavani tri hatcher staci jedna queena ale queen je supr jednotkma leci rozsiruje creep. Jedna vec co sem u zerga zjistil je treba mit vysoka APM a map control zerg jako jedinej dokaze armadu stratit a driv nez k nemu nepritel dorazi ji mit znova na counter složení. ale chce to cvik taky je hraju jsou na ovladani nejtezsi protoze jejich jednotky sou dost specificky a nemaj vychytavky jako ostatni rasy je to prostě hrubá síla

_________________
Obrázek
dejte echo zahraju s každym trening vždy a všude :D
Zylvar #355
Problém způsobený tankem je i tankem řešitelný.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Makro
PříspěvekNapsal: úte 07. pro 2010 21:37:33 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 18. lis 2010 18:29:11
Příspěvky: 5
tak hrál sem tak 10 matchu než sem se rozhodl že pojedu zerga mám rád výzvy :p
zatím se moje APM pohybuje avg 80 když je něaky fight kde se snažím makrovat i microvat
tak sem to vytáh na něakých 220-250 nejvýš.

_________________
Obrázek
plaza:259


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Makro
PříspěvekNapsal: stř 08. pro 2010 2:03:52 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 04. pro 2010 19:40:46
Příspěvky: 27
apm je asi ten posledni ukazatel kvality hrace.. Pokud mas dve ruce a nejsi nemocny, tak apm res jako jednu z poslednich veci..

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz