StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 27. dub 2024 16:15:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 88 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: ZvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: pon 10. led 2011 11:33:47 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 29. črc 2010 14:37:25
Příspěvky: 194
Bydliště: Kladno
Zdravim, konečně jsem to tu našel.
Začal jsem hrát za Zerga a je to super hra. Začlo mě to sc2 mnohem vice bavit a to jsem je na začátku nesnášel :D

Chtěl jsem se zeptat, jak hrát proti hráči, který se zakope. Zkouším na něj bene+speedling, ale vetšinou se tam nedostanu, rozstřílí mě tankama. No a pak po delši dobe, vyleze s hromadou MMM+nejakej tank a brutalne me prejede :( Můžete mi někdo poradit nějakej build ?

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: ZvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: pon 10. led 2011 12:04:50 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
Na zakopaneho terana ktory toho ma tolko ze to neprerazia ani banelingovia by som skupinky nabelingov zakopal castou od jeho zakladne k tvojej (aby si mu vedel utocnu armadu sabotovat na ceste k tebe :)

Potom ist spire a mutaliskami harasovat z roznych stran (nebude stihat presuvat marinakov). Ak ma thorov, tak to takto zial nepojde. Mozes skusit technut na broodlordov, alebo expandovat a masit armadu a pockat si na 200/200. Armada s pestrym zlozenim (hydry, roach, + ling ling) vedia pomocou obycajneho attackmove rozmlatit obrovsku armadu. Hlavne, ty mas v tom case obrovsku ekonomicku vyhodu a s utokom mozes pockat do casu kym mas nasetrene aj prostriedky aj larvy. Hned ako zacnu tvoje jednotky padat vyrobis nove, takze ani vacsie straty ti nevadia. Terran si tak rychlo armadu obnovy.

Nezabudat na upgrady.

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: ZvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: pon 10. led 2011 12:12:40 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 29. črc 2010 14:37:25
Příspěvky: 194
Bydliště: Kladno
Jo super díky, jsem z toho vždy na prášky ... proste se tam typek zakope a ja se snazim na nej dostat, ze vyleze v moment...kdy toho mam malo a rozjedeme.

Zkusim ty bene zakopat misto posilani na wall :) To same obcas dela P, nesnasim to ...


jooo upgrade, na to casto zapominam :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: ZvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: pon 10. led 2011 15:57:45 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 23. pro 2010 19:35:14
Příspěvky: 62
Zalezi jak to mas rozehrane, Broodlord s ligama jsou super (plne upgradovani) ale taky hodne pouzivam brutalisky, kdy me necha se rozlest (aspon jsem rad kdyz je vyrobim ze mi klesnou prachy :])


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: ZvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: pon 10. led 2011 16:07:18 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 29. črc 2010 14:37:25
Příspěvky: 194
Bydliště: Kladno
raybit píše:
Zalezi jak to mas rozehrane, Broodlord s ligama jsou super (plne upgradovani) ale taky hodne pouzivam brutalisky, kdy me necha se rozlest (aspon jsem rad kdyz je vyrobim ze mi klesnou prachy :])


ultralisky jsem uz také párkrát použil, to je pak frmol :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: ZvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: pon 10. led 2011 16:40:35 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Za zergy aktivně nehraju, ale všeobecně platí strategie, že když se někdo zakope max na přirozené expanzi, tak na něj neútočit přímo, ale počkat si až vyleze ven, samozřejmě ho nenechat dál expandovat a sám hodně macrovat. :) Hlavně mu do těch tanků nenabíhej, to je sebevražda s pozemními zergskými jednotkami.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: ZvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: pon 10. led 2011 23:02:08 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 29. črc 2010 14:37:25
Příspěvky: 194
Bydliště: Kladno
proti hraci co se nezakope umim hrat .. je to i zajimave .. ale tohle me prestava bavit a neskutecne me to toci :(

muzet pls nekdo mrknout na replay a poradit pls
link Replay

dik za cas a ochotu, ja fakt nevim, jsem z toho tak vytocenej ze to mega voru :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: ZvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: pon 10. led 2011 23:30:36 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 03. pro 2010 9:14:52
Příspěvky: 165
Gappo píše:
proti hraci co se nezakope umim hrat .. je to i zajimave .. ale tohle me prestava bavit a neskutecne me to toci :(

muzet pls nekdo mrknout na replay a poradit pls
link Replay

dik za cas a ochotu, ja fakt nevim, jsem z toho tak vytocenej ze to mega voru :D


takže sčich sem replay
no ten terran ti dal neuveritelny množství času. vše co si dělal bylo dobře ale dělal si to pomalu vše mělo byt daleko dřív.
jeden maximální mega velkej průser u tebe byl scout ten teran nebyl zakopanej a od 5 minuty si ho prakticky nescoutoval. Zvykni si za zerga jednou za čas cca minuta vzit zerlinga a poslat ho na smrt ja když je teran zakopnej posilam overlorda.

nejkrytičtější okamžik cele bitvy byli ty zakopany banelingove u něj před base rozdělil si je velice dobre ale duhou skupinu sis měl nechat v zaloze na pripadne druhe minove pole tu první si měl dát na rampu (každej chodí na xelnagu ten zbyte by zvládly roache jak nic. Trnem v tehle hře byli mutta udělal si jich hodně a krom suplydepotu jednoho scv a trech tanku (ktere by zvladlo i 20 zerlingu) neudelali nic čili špatna investice (muta na zatrutlovanyho one base je špatně)

jungle bassin ma jednu vyhodu a tu že když si otevreš boční cestu mej kousek od ni vzdy pripraveno 20 zerlingu na harras a porad měj přehled o tom kde je jeho armáda jak vyleze pod rampu šup do baze.

no a ty banelingove to bylo stežejní kdybys je odpálil na rampě marina by zmizela zbyli by tam dva polomrtvy tanky a 20 roaches by mu to tam vyčistilo popr bys marroudery přikryl muama co tam číhaly .

opravdu si to porohral jen tim že si to neodpálil toŤ celé.


rada jak vidíš mass marine tak ser na muta dělej banelingy roache a hydry infestoři sou taky moc hustí a ty si nepostavil ani jednoho pit si měl a ubgrade na hive > ultralisk> broodlord taky nebyl čili infest pit si stavel zbytečně-

rada když zakopeš takhle banelingy použí je (nepropasni to) z boku flankovaci zerlingy a roache tech murraderů a tanků tam bylo fakt málo a mariňáci vyššumí.

kdyžtak se ozvi zitra odpol Zylvar-355 vyzkoušíme si par her udělam bioball /i když za terrany nehraju a budes si to trenovat. Muzem byt na skype nebo mumble popr TS.


hlavně scoutuj od 5 - 18 minuty žadnej pořadnej scout.

jinak makro máš moc pěkný.

_________________
Obrázek
dejte echo zahraju s každym trening vždy a všude :D
Zylvar #355
Problém způsobený tankem je i tankem řešitelný.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: ZvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: pon 10. led 2011 23:36:09 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 24. pro 2010 15:17:21
Příspěvky: 19
Mě se vyplatilo jet slingy/bane + nějaký muty. Mutaliskama se mu snažím sejmout SCVs, kterýma mu buď rozrubám ekonomiku, nebo mu minimálně znepříjemním život a donutím utrácet za turrety. Jinak sám mám taky problém, pokud na mě vytáhne s Thory/Siege tanky/mariňáky + medivacy - přímý útok je většinou pro zerga GG.

Jinak pokud jede hlavně MMM je fajn mít i nějaky infestory připíchnutí jeho bio ballu k zemi pro snazší rozpouštění :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: ZvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 13. led 2011 11:07:25 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 29. črc 2010 14:37:25
Příspěvky: 194
Bydliště: Kladno
zylvar píše:
..............


díky za poznatky ... nejak to nedavam, vcera jsem nervama rozsekal klavesnici ... mel bych si dat pauzu :D

Jednoduše mě tohle točí .... včera jsem odehrál nějaké hry a vše jsem prohrál..... wall in, MMM a puch ... gg pa ... to same s P :(

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 88 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz