StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 27. dub 2024 21:47:28

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Drobne postrehy hry za zergy
PříspěvekNapsal: stř 18. srp 2010 11:53:03 
Offline
 Profil

Registrován: pon 02. srp 2010 12:04:23
Příspěvky: 34
Pri vcerejsim hrani s unit test mapou jsem prisel na par zajimavosti, ktere mi prisli zajimave. Asi nejvic jsem si hral s ultraliskem. To ze nejde "zastavit" plague, ze na nej nepusobi mind controll to jsem vedel, ale ze dokaze znicit forcefieldy hozene sentry (tim ze pres ne prejde) jsem netusil!

Dale se vyplati si vyhrat s utokem ultralisku a zerglingu ... kliknout pravym tlacitkem na nepratelskou jednotu se krute nevyplati, protoze vsechny jednotky se snazi napadnout prave ji a dokavad ji nezabijou, tak nezautoci na nikoho jineho! Zerglingove i ultra pobihaji okolo jak idioti a pokud je prvni jednotka hodne silna, tak pobihaji hodne dlouho. Tzn nutne je utocit pres A + click na misto v mape (nikoliv na jednotku). Prijde mi to debilni, protoze ve velkych bitvach hledat volne misto na mape kam kliknout pro "presun" je docela narocne a kdyz se clovek preklikne a klikne na nepratelskou jednotku, ktera je uprostred armady, tak vsichni zerg / ultra jsou vlastne k nicemu a budou vesele pobihat okolo.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Drobne postrehy hry za zergy
PříspěvekNapsal: stř 18. srp 2010 12:35:04 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
Nieje to debilne, je ot tak dobre. Aspon je rozdiel medzi dobrym a zlym hracom :) Nie je dobre ak bude hra robit vsetko za nas.
Navyse, ak sa prelkiknes a posles utok na jednotku uprostred tlupy, tak stale mozes stlacit "S". Tvoje jednotky prerusia utok ktory si im zadal a zacnu si vyberat ciel same.

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Drobne postrehy hry za zergy
PříspěvekNapsal: stř 18. srp 2010 12:44:40 
Offline
 Profil

Registrován: pon 02. srp 2010 12:04:23
Příspěvky: 34
GoodWill píše:
Nieje to debilne, je ot tak dobre. Aspon je rozdiel medzi dobrym a zlym hracom :) Nie je dobre ak bude hra robit vsetko za nas.
Navyse, ak sa prelkiknes a posles utok na jednotku uprostred tlupy, tak stale mozes stlacit "S". Tvoje jednotky prerusia utok ktory si im zadal a zacnu si vyberat ciel same.


Me by stacilo, kdyby pribyla klavesa specificky pro move attack. Ale nevadi, to se obejde trochou cviku. Klavesa S pro stop v tomto pripade nefunguje ... pulka jednotek vetsinou zustane nekde v prrrdeli. Ale to je taky spatnym mikrem. Jenom jsem chtel upozornit na jednu z mych castych chyb nic vic, kterou podle me muze delat vic lidi co zacina.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Drobne postrehy hry za zergy
PříspěvekNapsal: stř 18. srp 2010 16:09:35 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 01. srp 2010 20:47:24
Příspěvky: 12
Díky Mavo :) :idea:

_________________
Obrázek
Warhammer online - Bohemia guild founder
Aion - Bohemia Legion founder


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Drobne postrehy hry za zergy
PříspěvekNapsal: čtv 19. srp 2010 7:04:37 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 19:07:29
Příspěvky: 159
Tak kdyz je plna obrazovka nepratel, neni nic jednodussiho, nez zmacknout "A" a pravym mysidlem macknout na minimapu za jeho armadu.. ale aby bylo na obrazovce tolik jednotek, ze bych mel problem trefit se do volneho mista, to se mi jeste nestalo a s micrem kamarad fakt nejsem :)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Drobne postrehy hry za zergy
PříspěvekNapsal: pát 20. srp 2010 10:04:44 
Offline
 Profil

Registrován: pon 02. srp 2010 12:04:23
Příspěvky: 34
S tou minimapou to je vyborny napad. Jo clovek ma tendence minimapu vyuzivat jenom pro celkovy prehled a klikat na ni jenom pro presun na jinou polohu :(. To ze se na ni daj udilet prikazy jsem zjistil predevcirem. Velmi zajimava je moznost injektovat larvy pres minimapu. Staci oznacit vsechny queeny, dat je do jedne skupiny. Pak pri injektovani drzet SHIFT + V a kliknout na hatchery na minimape (jsou docela velke, tak to neni hledani jednoho pixelu jak se zda (jsou to aaaspon 3 px :-)). Kdyz se clovek netrefi, tak nevadi ... vono si to zarve ze dane misto nejde injektnout a nic to neudela. Takze staci klikat vic a jednou se urcite strefi.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Drobne postrehy hry za zergy
PříspěvekNapsal: ned 22. srp 2010 8:47:23 
Offline
 Profil

Registrován: pon 02. srp 2010 12:04:23
Příspěvky: 34
Velmi zajimave video jak ovladat ultralisky pri utoku na thory. Urcite doporucuju shlednout!

http://www.youtube.com/watch?v=68H8FeZHkWg

Strucne receno, kdyz nechate ultralisky, aby se automaticky rozprostreli, a presunete je nad Thory pokynem presunu (nikoliv utoku), tak vysledek je radikalne odlisny.


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz