StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 27. dub 2024 21:21:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Hladam mentora zerga
PříspěvekNapsal: pát 13. srp 2010 21:12:39 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 20:48:01
Příspěvky: 36
Ahoj, hladal nejakeho zerga ktory ma nieco odohrate a vedel by mi rozsirit obzory a zlepsit moju hru drzim
sa v top 20 v mojej divizii platinum lige co je slabe kedze mozno 3-4ludia v mojej divizii hraju ako tak dobre.

Moje problemy su :
1- neviem hrat agresivnu hru vascsinou zakladam expand a massim ,agresivne zahram len proti fakt noobom bolo by dobre ak by moj mentor vynikal v agresivnej hre .

2- casto spanikarim napr pri dropoch do mojej base,pri rushoch,necakany counter

3- som malo schopny improvizovat co je za zerga fatalny nedostatok

Mozno mi poviete zeby som mal zmenit rasu ale to je fakt len posledna moznost.
Samozrejme som ochotny investovat aj moj cas lenze neverim ze na moje problemy je odpovedou massit ladder.

Moje ICQ 369423089
Moje id a battle net vidite v signature :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Hladam mentora zerga
PříspěvekNapsal: sob 14. srp 2010 11:21:20 
Offline
 Profil

Registrován: sob 31. črc 2010 18:12:05
Příspěvky: 22
touch ved si stiahni replaye dimaga a pozeraj vody idru a uvidis ako sa ma hrat za zerga ... tak sa najlepsie naucis


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Hladam mentora zerga
PříspěvekNapsal: sob 14. srp 2010 13:09:40 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 05. srp 2010 16:40:25
Příspěvky: 10
skazatoN píše:
touch ved si stiahni replaye dimaga a pozeraj vody idru a uvidis ako sa ma hrat za zerga ... tak sa najlepsie naucis


Stáhl sem si celý jeho pack a pokaždé ten replay napíše : Unable to play ... Co s tím? :-(


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Hladam mentora zerga
PříspěvekNapsal: sob 14. srp 2010 13:12:07 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 05. srp 2010 16:40:25
Příspěvky: 10
Sem to pochopil tak, že to je asi všechno z bety a v plné to nejde pustit.. Dá se to nějak obejít a pustit?


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Hladam mentora zerga
PříspěvekNapsal: sob 14. srp 2010 13:14:40 
Offline
 Profil

Registrován: sob 31. črc 2010 18:12:05
Příspěvky: 22
to presne neviem , ale urcite najdes jeho replaye z aktualnej verzie na www.gosugamers.net ale aj na inych strankach su . ja mam od neho dost vela stiahnutych a idu v pohode .


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Hladam mentora zerga
PříspěvekNapsal: sob 14. srp 2010 13:20:30 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 20:48:01
Příspěvky: 36
ja mam idru,dimagu odkukaneho ale oni to hraju na mne nepristupnej urovni
fakt mam odpozerane aj repy aj vela casti day9 daily ale na mojej hre to necitit ja viem co oni nhraju a ako ale to co oni hraju na pro urovni na laddery nevyuzijem.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Hladam mentora zerga
PříspěvekNapsal: sob 14. srp 2010 13:58:28 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 05. srp 2010 16:40:25
Příspěvky: 10
No tak stáhl sem si Dimagu jak jel proti Protossovi a musím říct, že teď sem nasraný ještě víc. On ty zergy jede neskutečně. Ovládá to jedna báseň a proti němu toss, který vlastně ani pořádně nemá jak extra taktizovat (jede prostě jen produkci a posílá to, jako 95% hráčů) a stejně to Dimaga projel na plné čáře...Tak už fakt nevím no.. Podle mě sou v SC2 ti Zergové krutě slabí a hrozně mě to štve, protože bych je rád hrál.
Mě Zerg ještě nikdy v rozjeté hře neporazil a to je co říct. (Pokud nepočítám, že semtam nestihnu start a pokouše mě pár zerlingů)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Hladam mentora zerga
PříspěvekNapsal: sob 14. srp 2010 14:08:41 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 03. lis 2007 15:50:15
Příspěvky: 119
nebol ten toss(ako ostatnych 95%) white ra ? :P

_________________
have no fear, path is written


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Hladam mentora zerga
PříspěvekNapsal: sob 14. srp 2010 14:21:03 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 05. srp 2010 16:40:25
Příspěvky: 10
Myslím že Socka nebo tak nějak :P ... Jinak se mi nezdálo, že by ten toss nějak vynikal s porovnáním s obyčejnýma víkendovýma hráčema. Aspoň tedy v tom matchi co sem sledoval.
No hold Zergové mě tedy moc nepotěšili. Jdu se tedy dál nudit za tossy a terry 8-)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Hladam mentora zerga
PříspěvekNapsal: sob 14. srp 2010 21:48:42 
Offline
 Profil

Registrován: sob 31. črc 2010 18:12:05
Příspěvky: 22
No je to skoda . Blizzard jedinu hru ktora mala balance bol sc1. w3 uz bola cista imba , a sc2 je asi este vacsia :( Zergom by mali urcite aspon znizit bud ceny jednotiek , alebo im zvysit hp/armor/attack . a nerozumiem vobec preco nemaju zergovia nejake klucove abilty. ako napriklad protoss ma Storm , Force field , void ray ... A ake spelly ma zerg ? Fungal growth ktory ani nevyuzijes ... v starcrafte 1 mal zerg Dark Swarm . a to bol klucovy spell bez ktoreho by v tej hre za zerga nikdo nevyhraval . Vobec nerozumiem tomu preco tu nedali tento spell , pretoze zerg v storme bez dark swarmu nedava nic . Takisto tu chyba dolezita jednotka lurker . a preto su zergovia tak slaby, pretoze nemaju ziadne klucove spelly ktore by boli na urovni ako ma toss . pre tych co nevedia : Dark swarm = mal ho defiler , hodil na zvolenu oblast taky hnedy prach v ktorom boli zergovia strasne odolny az nezranitelny voci utoku, preto vzdy protihraci museli utekat z neho prec . to bolo vzdy v suboji pekne vyvazene , a muselo sa to pouzivat s rozumom . A lurker je jednotka ktora vznikne z Hydraliska , a potom to je pavuk ktory moze utocit len ked sa zakope pod zem a potom vystreluje po zemi take bodce . A bez tychto 2 veci zerg v sc2 nema sancu . ale ludia v blizzarde su hlupy a nezaujima ich ci je nejaka rasa slaba alebo nie . vid warcraft 3 , tam je ta imba strasne vidiet , urobili tam s undeadmi presne to co tu so zergami . a nikdy sa po prvych patchoch uz k tej hre spat nevratili .


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz