StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 15:38:57

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Zerg začátečník 2
PříspěvekNapsal: ned 08. led 2012 9:33:00 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 20. bře 2011 16:09:58
Příspěvky: 22
Zdarec tak jsem začal po kratší pauze zase hrát (silver) a opět bych měl pár dotazů.
1. Mám problém s infestory, konkrétně s hazením infested terranu, když mám označenou grupu infestoru a chci je začít házet tak je hází jen jeden a když je vyhází tak ostatní už nic nedělaj přitom maj many plnej kotel. musím držet nějakou klavesu když chci aby je hazeli všichni najednou?
2. Jak moc dobrý counter na MMM je baneling když je tam převaha marauderů?
Dík za odpověď


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zerg začátečník 2
PříspěvekNapsal: ned 08. led 2012 13:09:06 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 04. zář 2011 10:40:59
Příspěvky: 89
Ohledně Infestorů jsem si nikdy nevšimnul, že by se mi všichni nevyšťavili 8-) Mám je třebas v jedné grupě s ostatníma jednotkama a pak jen mačkám příslušnou klávesu na inf. terrany a klikám mezitím na střídačku myší kam se maj ti infested terrani vysázet dokud mi to nezačne hlásit nedostatek energie, a když mám infestory třebas tři nebo čtyři s plnou energií je těch terranů celkem dost :lol: Vážně nevím, proč by se ostatní měli zdržet práce když mají energii, ale jsem jen bronz-stříbro lama :mrgreen:
Chápu-li MMM správně jako marine, marrauder + medivac, pak baneling není špatný, ale musí to být v kombinaci s něčím, osobně na to jedu speedlingy, banelingy a infestory (fungal), nějaká ta hydra na medivac se taky hodí, popř. to řeší infested terrani ;) Pokud je ale většina marrauderů, pak spíše méně banelingů (jako doplněk) a více toho ostatního, marraudeři dost toho ustojí a je potřeba je okusovat ostatníma jednotkama, baneling je jen načne. Lovu zdar :P

_________________
Obrázek


Naposledy upravil Tyckin dne pon 09. led 2012 12:57:07, celkově upraveno 1

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zerg začátečník 2
PříspěvekNapsal: ned 08. led 2012 13:32:46 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 20. bře 2011 16:09:58
Příspěvky: 22
nevím co dělam blbě asi si zahraju proti kompu na easy a budu to zkoušet, uz hodnekrat se mi to stalo, chtel jsem hazet a vyhodil to jeden za celou svoji manu aostatni prd :-) jsem taky lamak
Tyckin píše:
Ohledně Infestorů jsem si nikdy nevšimnul, že by se mi všichni nevyšťavili 8-) Mám je třebas v jedné grupě s ostatníma jednotkama a pak jen mačkám příslušnou klávesu na inf. terrany a klikám mezitím na střídačku myší kam se maj ti infested terrani vysázet dokud mi to nezačne hlásit nedostatek energie, a když mám infestory třebas tři nebo čtyři s plnou energií je těch terranů celkem dost :lol: Vážně nevím, proč by se ostatní měli zdržet práce když mají energii, ale jsem jen bronz-stříbro lama :mrgreen:
Chápu-li MMM správně jako marine, marrauder + medivac, pak baneling není špatný, ale musí to být v kombinaci s něčím, osobně na to jedu speedlingy, banelingy a infestory (fungal), nějaká ta hydra na medivac se taky hodí, popř. to řeší infested terrani ;) Pokud je většina marrauderů, pak spíše méně banelingů a více ostatního, dost toho ustojí a je potřeba je okusovat ostatníma jednotkama, baneling je jen načne. Lovu zdar :P


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zerg začátečník 2
PříspěvekNapsal: ned 08. led 2012 15:05:02 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 04. zář 2011 10:40:59
Příspěvky: 89
To je určitě dobrej nápad - zkus si to proti AI a uvidíš jak to dopadne, ale mně se to fakt ještě nestalo, že by se nevydali všichni z energie, jak mám označené všechny, fungují dá se říct jako jeden (resp. pokud nepoužiješ shift).
Snad leda pokud jsi neklikal myší moc daleko od jejich pozice a pak to tam sázel jen ten, co to měl v dosahu, ostatní než tam došli, mohli být mrtví, ale to bude asi blbost :lol:

_________________
Obrázek


Naposledy upravil Tyckin dne sob 28. led 2012 13:56:02, celkově upraveno 1

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zerg začátečník 2
PříspěvekNapsal: ned 08. led 2012 15:05:59 
Offline
 Profil

Registrován: ned 10. dub 2011 10:53:27
Příspěvky: 24
podrz shift ked klikas kam maju padnut infested terrani


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zerg začátečník 2
PříspěvekNapsal: ned 08. led 2012 16:24:42 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 11. lis 2010 15:18:28
Příspěvky: 199
Bydliště: Praha
Na MMM s výraznou převahou marauderů hodně lingů a banelingy targetnout na marinu.

_________________
Obrázek

Fanatic.547


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zerg začátečník 2
PříspěvekNapsal: ned 08. led 2012 16:57:28 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Pokud jsem tu otázku s Infestory pochopil správně, tak se ptáš na to, proč když máš vybraných Infestorů víc naráz, proč při jednom zakouzlení Infikovaných Terranů nevyplivnou jednoho Terrana všichni Infestoři naráz (jako by to udělali v SC:BW). Prostě proto, nejde to, každej klik je jeden Infested Terran, ať máš Infestorů vybraných, kolik chceš.

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zerg začátečník 2
PříspěvekNapsal: ned 08. led 2012 17:37:21 
Offline
 Profil

Registrován: pon 06. zář 2010 17:17:08
Příspěvky: 320
Když házíš inf terrany, drž shift, T (to je myslím hotkey pro ten spell) a spamuj kliky kolem infestorů myší. Na maraudery lingy.

_________________
Obrázek

Weezing.856


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zerg začátečník 2
PříspěvekNapsal: pon 09. led 2012 12:17:53 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 20:36:09
Příspěvky: 456
Bydliště: Opava
2v2 Silver zerg droping knowledge bombs... chjo

_________________
http://eu.battle.net/sc2/en/profile/1237219/1/MaHi/
http://us.battle.net/sc2/en/profile/2976685/1/DarkHorse/

** UČÍME SE HRÁT ZERGY **
kapitola třetí - poznej nepřítele! ZvT
kapitola čtvrtá - ZvP
kapitola pátá - ZvZ


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zerg začátečník 2
PříspěvekNapsal: stř 25. led 2012 20:31:01 
Offline
 Profil

Registrován: pon 10. led 2011 16:28:11
Příspěvky: 4
1) S festorama ten problém nemám, nějak jsem to teda nestudoval popravdě. Prostě spamuju "T" a leftclick.

2) Záleží jak se vyvíjí celkově ten match, ale zkus použít hejno mutalisků, ti uz si s marauderama poradí kdyz se zbavíš marine (nejlépe s banema). No a taky jesi nemá tanky tak jdi attack upgrade na zerglingy, kdyz ma tanky tak pouzivám armor před attackem.

Snad ti to pomůže :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz