StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 18:34:08

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 141 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 6.Učíme se hrát Zergy - kapitola šestá - Základy naposle
PříspěvekNapsal: stř 30. lis 2011 21:06:05 
Offline
 Profil

Registrován: stř 18. srp 2010 10:28:26
Příspěvky: 137
satik +1


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: 6.Učíme se hrát Zergy - kapitola šestá - Základy naposle
PříspěvekNapsal: stř 30. lis 2011 22:39:59 
Offline
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 15:55:36
Příspěvky: 287
a 4 crawlery umlatis taky? nema duvod necrawlerovat kdyz ti po 5 minute scoutuje overlordem main

_________________
Obrázek
Pokud Vás Aklain argumentuje pralesní ligou, tak mu připomeňte tuhle hru http://www.uloz.to/8782895/aklain-vs-zasz-3-sc2replay


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: 6.Učíme se hrát Zergy - kapitola šestá - Základy naposle
PříspěvekNapsal: čtv 01. pro 2011 7:33:14 
Offline
 Profil

Registrován: pát 15. dub 2011 8:58:21
Příspěvky: 18
ak toss ide na mna 4gate, je to obycajne autowin pre mna, kedze po odrazeni dokaze toss len tazko niecim schopnym naviazat..
4gate chodi toss vacsinou na xelnage, robim 14pool, 14 gas, 21 hatch, 1 crawler+ 4 quiny. v 5 min scaut, ak vidim 4gate pridam dalsie 3-4 crowlery stiahnem quiny transfusujem crowlery, robim lingov, podla moznosti mu ich par poslem do bazy.
Ak ustupi a zaberie expu, spravim si 3 base + 1 makro hatch a dorazim ho lingami, prip. roachami.

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: 6.Učíme se hrát Zergy - kapitola šestá - Základy naposle
PříspěvekNapsal: čtv 01. pro 2011 8:09:00 
Offline
 Profil

Registrován: stř 22. čer 2011 22:25:26
Příspěvky: 131
Bydliště: Slovensko
hass píše:
ak toss ide na mna 4gate, je to obycajne autowin pre mna, kedze po odrazeni dokaze toss len tazko niecim schopnym naviazat..
4gate chodi toss vacsinou na xelnage, robim 14pool, 14 gas, 21 hatch, 1 crawler+ 4 quiny. v 5 min scaut, ak vidim 4gate pridam dalsie 3-4 crowlery stiahnem quiny transfusujem crowlery, robim lingov, podla moznosti mu ich par poslem do bazy.
Ak ustupi a zaberie expu, spravim si 3 base + 1 makro hatch a dorazim ho lingami, prip. roachami.



proti zergvi 4 gate? wtf :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: 6.Učíme se hrát Zergy - kapitola šestá - Základy naposle
PříspěvekNapsal: čtv 01. pro 2011 14:56:02 
Offline
 Profil

Registrován: úte 24. srp 2010 20:43:06
Příspěvky: 95
Hlavě aby protoss zabil zerga musí mít lepší skill než zerg jinak to projede musí zvládat dobře multitasking a micro aby vubec mohl bojovat se zergem ano když ho huntnete hned za začátku tak je to jiní tam je to 50 na 50 ale v macro hře to má Zerg jednoduší zato protoss se pekelně zapotí.

tak proti zergovy se jezdí expa - 7 gate ne ???


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: 6.Učíme se hrát Zergy - kapitola šestá - Základy naposle
PříspěvekNapsal: čtv 01. pro 2011 16:15:57 
Offline
 Profil

Registrován: sob 05. bře 2011 19:57:44
Příspěvky: 72
Před 2mi stránky mě nekdo opravoval s tím že 2gate není allin, jenom proxy - souhlas, to slovo jsem tam nějak smazal, a nejde mi tam hodit quete kvuli maximum 3quotu. (myslim ze saltazar)
Dale, 4gate do zerga jde, ovšem ne vždy a ne do každýho zerga. Bohužel/Bohudík teď zergové ty crawlery dělají prakticky automaticky takže se jezdí abuse 2gatem nebo allin po FE. ( popřípadě SG/DT).
Proto teď 4gate prakticky nejde jet, pokud nejede zerg neco jineho nez ( dalo by se rict klasicky) sling/crawler than muta.
Ještě mě tam někdo kamenoval( lepe řečeno hazel cihly, kameny byly malej trest :D ) že bez abusu se nedá jet a že Protoss je tech rasa. Abuse samozřejmě musíš, nebo ho musíš alespoň naznačit( zabít scoutlingy apod.) problém je že do tosse ti ted zergové jezdí ty spiny automaticky takže se nedá jet abuse primy = nutno jet proxy pylon/ pylon s obs/haluc nebo warpprism nebo SG aby se dalo abusovat, jenže to ubrání 10-20 slingu jak nic, který vám přiběhnou moc rychle.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: 6.Učíme se hrát Zergy - kapitola šestá - Základy naposle
PříspěvekNapsal: sob 03. pro 2011 0:48:26 
Offline
 Profil

Registrován: úte 24. srp 2010 20:43:06
Příspěvky: 95
Ale zase musím uznat že zergové to taky nemají lehké zase v Macru pořád se starat o minerály a jak se dívám na profíky tak se jim taky stavají ze prohrají a mají 100 min a 3000 gasu nebo naopak 3000 mineralu a 50 gas a GG protože proti rozjetému Protossy (HT - zealoty - colosové - stalkeri) nema ani cenu stavět zerglingy nebo sunkenky jenom zdržení.

Protoss může krásně moc plynu utrácet za sentry nebo Archony což je pohoda a člověk automaticky stavý na expu 2 gassy a neřeší nic :)
Ted mě taky dostal Protoss když jsem hrál za zerga měl jsem 6 exp a 78 dron a on 2 exp 40 prob at jsem delal co dělal neměl jsem finance at jsem stavěl co stavěl měl rozjel fatálně -> mother ship -> DT -> HT -> Colosy -> stalkery -> pheonix ( vůbec nevím kde na to bral ale tt jsem stavěl cokoliv to projíždělo army jak nuž máslem :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: 6.Učíme se hrát Zergy - kapitola šestá - Základy naposle
PříspěvekNapsal: sob 03. pro 2011 1:06:02 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 17. zář 2010 15:05:26
Příspěvky: 75
Timpa píše:
Ale zase musím uznat že zergové to taky nemají lehké zase v Macru pořád se starat o minerály a jak se dívám na profíky tak se jim taky stavají ze prohrají a mají 100 min a 3000 gasu nebo naopak 3000 mineralu a 50 gas a GG protože proti rozjetému Protossy (HT - zealoty - colosové - stalkeri) nema ani cenu stavět zerglingy nebo sunkenky jenom zdržení.

Protoss může krásně moc plynu utrácet za sentry nebo Archony což je pohoda a člověk automaticky stavý na expu 2 gassy a neřeší nic :)
Ted mě taky dostal Protoss když jsem hrál za zerga měl jsem 6 exp a 78 dron a on 2 exp 40 prob at jsem delal co dělal neměl jsem finance at jsem stavěl co stavěl měl rozjel fatálně -> mother ship -> DT -> HT -> Colosy -> stalkery -> pheonix ( vůbec nevím kde na to bral ale tt jsem stavěl cokoliv to projíždělo army jak nuž máslem :D



nevim na jake profiky koukas,ale ja osobne nevidel aby Zerg mel 50 min a 3000 gasu,to pak teda neni profik

a k druhe casti prispevku,40 prob - 12 na plynech to mame 28 na mineralech a aby z toho udelal MS colosy DT HT a phoenixe a stalkery,bud mel od kazdeho po 2 kusy nebo jsi koukal spatne na rep a nebo lzes :-) tak jako tak jsi musel hrat hrozne spatne kdyz te prejede P na 2 expach s 40 probama

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: 6.Učíme se hrát Zergy - kapitola šestá - Základy naposle
PříspěvekNapsal: sob 03. pro 2011 1:41:54 
Offline
 Profil

Registrován: úte 24. srp 2010 20:43:06
Příspěvky: 95
Nevím předně kdo to byl Stephano nebo Destiny a to jsou profici prolézám Archivy streamu ale jsou to hodiny tam parkrát prohrály na to že měli mega plynu a málo mineralu nebo naopak tak to většinou když jedou mass mutu Destiny to dneska co jsme viděl stream dělal mass mutu a mass sunkenek za to valil mineraly ale pořádný mas :D
no kdyby měl někdo zájem tak se může dívat na archivy Destiny a Stephano.
http://www.own3d.tv/live/153518/Destiny
http://sk.twitch.tv/mstephano?utm_campa ... liquid.net
(Sice je stephano hraje dobře ale pro mě má nudné hry já se nejčastěji dívam na White - Ra jeho hry jsou super)

No neříkám že jsem hral za zergy po delší pauze dobře měl od každého pár kusů ale hodím pro jistotu Rep: Oprava neměl HT dělal tam archony z DT.
Stejně jsem to tam fatálně posral.
http://www.uloz.to/11486842/macro-fail-sc2replay

Většinou se mě za zergy vede ale tady měl člověk pocit že ty finance vůbec nepřichází. Jsem poslední dobu právě pořád střídal mezi protossem a zergem pořád se člověk nemůže pořádně rozhodnout za co hrát -> a jak každá rasa má jiný styl hraní tak to potom člověka rozháže uplně.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: 6.Učíme se hrát Zergy - kapitola šestá - Základy naposle
PříspěvekNapsal: sob 03. pro 2011 12:05:06 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 11. lis 2010 15:18:28
Příspěvky: 199
Bydliště: Praha
Timpa píše:
Nevím předně kdo to byl Stephano nebo Destiny a to jsou profici prolézám Archivy streamu ale jsou to hodiny tam parkrát prohrály na to že měli mega plynu a málo mineralu nebo naopak tak to většinou když jedou mass mutu Destiny to dneska co jsme viděl stream dělal mass mutu a mass sunkenek za to valil mineraly ale pořádný mas :D
no kdyby měl někdo zájem tak se může dívat na archivy Destiny a Stephano.
http://www.own3d.tv/live/153518/Destiny
http://sk.twitch.tv/mstephano?utm_campa ... liquid.net
(Sice je stephano hraje dobře ale pro mě má nudné hry já se nejčastěji dívam na White - Ra jeho hry jsou super)

No neříkám že jsem hral za zergy po delší pauze dobře měl od každého pár kusů ale hodím pro jistotu Rep: Oprava neměl HT dělal tam archony z DT.
Stejně jsem to tam fatálně posral.
http://www.uloz.to/11486842/macro-fail-sc2replay

Většinou se mě za zergy vede ale tady měl člověk pocit že ty finance vůbec nepřichází. Jsem poslední dobu právě pořád střídal mezi protossem a zergem pořád se člověk nemůže pořádně rozhodnout za co hrát -> a jak každá rasa má jiný styl hraní tak to potom člověka rozháže uplně.


Ten link ti nefunguje

_________________
Obrázek

Fanatic.547


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 141 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz