StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 22:59:16

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 98 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Coaching Zergů
PříspěvekNapsal: stř 13. dub 2011 22:24:42 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 20:36:09
Příspěvky: 456
Bydliště: Opava
Čau lidičky

Mám tady pro Vás - Zergy s problémem - menší návrh :)
Jsem Master Zerg, hodně zaměřený na mechanickou stránku hry ( macro ), zároveň i strategicky přemýšlející, a jsem ochotný jednou dvakrát do týdne hodinku věnovat coachování... Je to pro mně nová zkušenost a zatím nevím jak si povedu, tudíž za to ( zatím! ) nic nechci!

Využíjte této příležitosti posunout svůj skill někam dál! Všude ve světě to funguje ( a platí se za to jak svině :D :D :D ), tak proč to nezkusit na naše poměry :P

Jsem schopný efektivně poradit hráčům od broznu až po mid-high diamond.
Podmínkou je mikrák a nějáký komunikační klient ( icq, skype, ... )

Pokud máte zájem, nebo problém a nevíte si rady, napište mi tady a domluvíme se.

_________________
http://eu.battle.net/sc2/en/profile/1237219/1/MaHi/
http://us.battle.net/sc2/en/profile/2976685/1/DarkHorse/

** UČÍME SE HRÁT ZERGY **
kapitola třetí - poznej nepřítele! ZvT
kapitola čtvrtá - ZvP
kapitola pátá - ZvZ


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Coaching Zergů
PříspěvekNapsal: stř 13. dub 2011 22:50:35 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 15. srp 2010 17:06:08
Příspěvky: 189
To zni moc dobre :) jsem silver/gold zerg na jinem acc a dost me zerg ted vzal a rad bych ho poradne pochopil, takze bych se mozna diky tobe nekam posunul :)

/Edit by GoodWill:
Nedavajte Quote ak reagujete na posledny prispevok. Nema vyznam aby bol rovnaky text 2 krat pod sebou

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Coaching Zergů
PříspěvekNapsal: stř 13. dub 2011 23:02:36 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Podle mého jsou tyhle couachingy o ničem v rozmezí bronz - platina. Člověk se musí naučit rychle klikat, reagovat, znát obsah hry a podobně, toho ty nemůžeš učit, tedy můžeš ale pokud se to člověk není schopen naučit sám tak mu ta tvá hodina stejně nepomůže. Bez přemýšlení se člověk do toho zlata až platiny dostane v pohodě, do diamondu už to chce tu rasu chápat kde by si měl nastoupit ty a pomoci u celkem složitých zergů. Jistě, když by ti za to platili proč ne, radit úplnému začáatečníkovi z blbostma není problém, ale ty tomu takto budeš věnovat svůj volný čas a budeš to mít úplně o ničem => přestane tě to bavit a na ty kteří by pomoc třeba následně opravdu potřebovali nezbude místo. Proto bych to omezil spíše na tu platinu a víš, vyjímky v goldu.

Jináč když by si potřeboval někoho kdo by pro tvého svěřence vyrábel konkrétní situace za protosse tak jsem ochoten pomoci.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Coaching Zergů
PříspěvekNapsal: čtv 14. dub 2011 7:23:37 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: pon 11. říj 2010 18:14:45
Příspěvky: 39
Bydliště: Opava
Zdravím, byla by možnost té hodinky dvou za týden přenášet přes stream ??

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Coaching Zergů
PříspěvekNapsal: čtv 14. dub 2011 7:53:16 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 20:36:09
Příspěvky: 456
Bydliště: Opava
2 saltazar :
Já si právě myslím, že spousta lidí trčí dole, protože mají nějákou mezeru v chápání té hry... v důsledku čehož se nejsou schopni posunout.
Uvedu příklad : Mám kamaráda ( bývalý spolužák ), který má tu hru od releasu a pořád se ne a ne hnout z Bronzu... říkám, pojď dáme hru a zkusím ti říct, co děláš špatně.
Hra probíhala ( on P já Z ) a musím říct, že hrál standardně - nic na úrovni Bronzu, spíš tak gold/platina. Jel mass blink Stalkers, pěkně kontroloval mapu atd... Nakones jsem ho zabil vyšším techem, protože jel stále jen a jen mass stalkery. Ptám se "Proč si netechoval?" a on "Ale já techoval" ... říkám na co? nic sem neviděl... a on "Na mothership!"
Už chápeš jak moc velkou pičovinu dokáže hráč z bronzu vymyslet?? On totiž nechápe, že Blink stalkeři a mothership se za A)K sobě nehodí za B)mají úplně jiné tech tree C)než se k mothershipu dostane tak je mrtvý. Zkrátka nemá tu znalost té hry a přehled o ni.
Jinak o to placení za coaching... Ok narovinu jsem o tom uvažoval, ale říkám : nemám s tím žádné zkušenosti, tak chci nejdřív zkusit jestli to má vůbec smysl"

2 Balrog :
Mám livestream na justintv... Uvidím co se s tím dá dělat :)

_________________
http://eu.battle.net/sc2/en/profile/1237219/1/MaHi/
http://us.battle.net/sc2/en/profile/2976685/1/DarkHorse/

** UČÍME SE HRÁT ZERGY **
kapitola třetí - poznej nepřítele! ZvT
kapitola čtvrtá - ZvP
kapitola pátá - ZvZ


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Coaching Zergů
PříspěvekNapsal: čtv 14. dub 2011 8:05:41 
Offline
 Profil

Registrován: stř 18. srp 2010 10:28:26
Příspěvky: 137
Ja, ja, ja!! Me si vyber!!! :D Prosiiim :)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Coaching Zergů
PříspěvekNapsal: čtv 14. dub 2011 8:11:39 
Offline
 Profil

Registrován: úte 24. srp 2010 16:53:31
Příspěvky: 35
jo to by mohlo bejt vyzivny, ale s casem jsem na tom na stiru a dohodnout se pro me nic neznamena :oops: , nicmene stream nebo zaznam nejcastejsich prohresku proti zergskymu bonmotu bych velice velmi hodne vysoko uvital, asi spis koucovani od goldu vys, to ze nekdo neumi skupiny nebo larva managment se asi ucit nemusi, merci za to ze jsi :lol:


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Coaching Zergů
PříspěvekNapsal: čtv 14. dub 2011 8:50:48 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 09. dub 2011 18:27:20
Příspěvky: 47
Čauko, taky se určitě hlásím. Jsem silver zerg první / druhý ve své divizi, a pravidelně pořážím gold a někdy i platinu. Mým největším problémem asi je rozhodování kdy a kde útočit a přílišná pasivnost, hlavně v ZvP. Když mě Protoss nechá, jsem schopen se maxnout do cca 14-15 minuty a mít 4 expy. Ale vždycky zbrkle zaútočím a přijdu o všechno. Většinou ani nejsem schopen zabránit Protossovi v tom, aby vzal třetí bázi.

EDIT: tak sem včera ještě postoupil do Goldu a sem zatim 5. Myslim, že na platinu mam v poho...

Diky
MeatFly

_________________
Obrázek
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Můj stream na Justin.tv v rozlišení 1680x1050!
Dobrá hudba, žádný metal :-D !

Chcete být automaticky informováni když budu streamovat? Přidejte si mě na Facebooku!


Naposledy upravil MeatFly dne čtv 14. dub 2011 16:41:51, celkově upraveno 1

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Coaching Zergů
PříspěvekNapsal: čtv 14. dub 2011 9:23:00 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 06. říj 2010 11:01:41
Příspěvky: 170
MaHi Napsal sem ti PM ;)

_________________
VoiD.828

VoiDsc2cast - stream s komentářem. streamuju Ladder , Custom games , showmatche , clan wars. Se spolukomentátorem Eirilem! :)
a k tomu vám budu hrát to nejlepší z DnB co si umíte představit :) - http://www.justin.tv/voidsc2cast


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Coaching Zergů
PříspěvekNapsal: čtv 14. dub 2011 10:12:07 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: úte 09. lis 2010 11:13:56
Příspěvky: 566
Bydliště: Mar Sara
OT:

já bych bral placenýho kouče pro terrana. ty mezery taky určitě mám ale potrebuju nekoho kdo na me ve spravou chvili zarve SCV! nebo DEPOT! abych to dostal do hlavy.

A jak říkám nebál bych se za to připlatit.

_________________
offering gosu coaching only 40€/hr
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 98 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz