StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 19:52:56

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Tips and tricks
PříspěvekNapsal: ned 27. dub 2014 11:47:37 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 24. dub 2014 14:30:10
Příspěvky: 12
No hold, každej to ma jinak.... ja se poprve dostal do mastru a utracet surky jsem neuměl :) naučil jsem se to až když mě na to upozornili členove klanu do, kterýho jsem vstoupil....
Každopadně za tosse ti stačí naučit se allin do každy rasy a seš Top master ... a to neni rage to je pravda :) Hral jsem proti Top master tossovi - každa jeho hra skončila do 8-10 minuty a když hra měla víc jak 10minut tak měl loss.... ( neřikam že tossOP )


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Tips and tricks
PříspěvekNapsal: ned 27. dub 2014 12:10:17 
Offline
 Profil

Registrován: sob 01. bře 2014 23:50:14
Příspěvky: 3
Salam píše:
No offense, country smysl v bronz - silver nemaj, ....

No, myslím, že když budeš dělat tanky proti battlecruiserům, tak ti ani nejlepší ekonomika nepomůže...


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Tips and tricks
PříspěvekNapsal: ned 27. dub 2014 20:56:54 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
Radem píše:
Salam píše:
No offense, country smysl v bronz - silver nemaj, ....

No, myslím, že když budeš dělat tanky proti battlecruiserům, tak ti ani nejlepší ekonomika nepomůže...


Já právě myslím že jo, pokud on bude mít v plánu jet BC a nemyslím nějakej cheez, tak než je postaví v hojném počtu, tak ho tankama smažu z mapy budu li mít lepší ekonomiku. :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Tips and tricks
PříspěvekNapsal: ned 27. dub 2014 21:23:01 
Offline
 Profil

Registrován: sob 01. bře 2014 23:50:14
Příspěvky: 3
Salam píše:
Radem píše:
Salam píše:
No offense, country smysl v bronz - silver nemaj, ....

No, myslím, že když budeš dělat tanky proti battlecruiserům, tak ti ani nejlepší ekonomika nepomůže...


Já právě myslím že jo, pokud on bude mít v plánu jet BC a nemyslím nějakej cheez, tak než je postaví v hojném počtu, tak ho tankama smažu z mapy budu li mít lepší ekonomiku. :-)


Pokud to není noob, tak si zvedne budovy. Pak ho tankama sotva smažeš.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Tips and tricks
PříspěvekNapsal: pon 28. dub 2014 14:56:00 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 24. dub 2014 14:30:10
Příspěvky: 12
jj místo těch blbostí co jsem psal jsem měl radši napsat to co piše Radem - ten typek ma pravdu :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Tips and tricks
PříspěvekNapsal: pon 28. dub 2014 19:56:54 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
ne nemá, i v bronzu se za mě k tankům stavěli instantně vikingové aniž by snad byly naskautováné BC, kuci já už se nechci hádat, ale to co píšete je teorie, já sem veterán z bronzu a ještě více v silveru)ne že bych na to byl pišnej), dám jinej příklad...měl sem problémy z benelelingy furt mě moje krásný mariňáky likvidovali po desítkách, jenže když jsem kdysi trochu prohledl, začál sem blingy "countrovát" více mariňáky a předně sem strčil 2-4 maraudry (pokročilé mikro :-)), že je to blbost a ještě ke všemu bez mikra?

Ne neni to blbost, jen stačilo mít lepší eko a šlo to...ono ho to stálo mnohem víc než mě, pak sem-tam drop, vrcholem mikra byl split 50 mariňáků na 2 grupy po cc 25 (zařvali všichni btw :-), jen že když armádu obnovíš rychlejc?....

Závěrem - bez mikra a countrů, pokud budete stavět těčiče a rozumně utrácet se v pohodě a celkem rychle dostanete do goldu a pak už platí vše co tu píšou zkušenější kolegové :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Tips and tricks
PříspěvekNapsal: úte 29. dub 2014 21:31:46 
Offline
 Profil

Registrován: stř 09. dub 2014 11:30:25
Příspěvky: 9
Zatraceně takovou diskusy sem fakt nečekal :D.

Myslím že to nebylo tak úplně pochopené.Mělo to být pro lidi kteří těžiče a surky zvládly (přičemž to že to stačí na postup do Goldu absolutně nevěřim).
BTW Saláme, nezlob se na mě že rejpu ale zkus si za Tosse jet proti MMM Terrana jen Immortaly a nezachrání tě sebelepší ekonomika :D


*pIšný ? Jako fakt Saláme ? :D No offense (sám umim česky asi jako vietnamec ale toto :D ?)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Tips and tricks
PříspěvekNapsal: úte 29. dub 2014 22:10:09 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
jo píšu jak tatar, ale ty mě bavíš, přečti si svou první větu...diskuse je myslím podle vzoru růže:-)))...a už sme tataři 2 :-) btw v bronzu utrácet a těžit nikdo neumí a pokud jo tak už právě neni v bronzu, lidi to řádně neuměj ani v platyně, sem toho příkladem.

A pokud si někdo v bronzu myslí že kecám, tak ať se podívá na výsledek svých her, počítám že ve 20 minutovejch hrách má běžně max +-30 těžičů a o tom to je. Pak ať se každej koukne na to kolik má v průběhu hry nastakovanejch surovin...i s těma 30 těžičema se vsadím, že většina nestíhá utrácet a prachy se hromaděj a co teprve kdyby jich měl 75...to by byl bank :-)))

Až budete v goldu, tak se mrkněte na to jak dlouho ste v suplybloku...já byl běžně 25 % celkového herního času...zaměřil sem se na to a byl sem v platyně, před tím sem se v goldu dlouho trápíl...pak se stačilo soustředit na opravdu to podstatné a šlo to hned. kantry? rly? když sme se ještě ani nedostali ke skautování? Dyk bronz -silver ani neví co oponent jede, posílá se max jeden skaut na začátku do báze oponenta aby zjistil že umřel a pak do konce hry no scout! Tak k čemu kantry.

Jo ahá sem zalezlej v 2 basu najednou se předemnou vynoří 6 colosu, s hordou zelotů a stalkeru, bleskne mi hlavou že sou na ně dobrý vikingové a začnu stavět letiště? možná ho už mám, super, tak je začnu stavět rovnou, než mi toss spálí celou base tak když budu mít štěstí vyletí dva :-) kantr jak noha. :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Tips and tricks
PříspěvekNapsal: úte 29. dub 2014 22:21:58 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
Salam píše:
jo píšu jak tatar, ale ty mě bavíš, přečti si svou první větu...diskuse je myslím podle vzoru růže:-)))...a už sme tataři 2 :-) btw v bronzu utrácet a těžit nikdo neumí a pokud jo tak už právě neni v bronzu, lidi to řádně neuměj ani v platyně, sem toho příkladem.

A pokud si někdo v bronzu myslí že kecám, tak ať se podívá na výsledek svých her, počítám že ve 20 minutovejch hrách má běžně max +-30 těžičů a o tom to je. Pak ať se každej koukne na to kolik má v průběhu hry nastakovanejch surovin...i s těma 30 těžičema se vsadím, že většina nestíhá utrácet a prachy se hromaděj a co teprve kdyby jich měl 75...to by byl bank :-)))

Až budete v goldu, tak se mrkněte na to jak dlouho ste v suplybloku...já byl běžně 25 % celkového herního času...zaměřil sem se na to a byl sem v platyně, před tím sem se v goldu dlouho trápíl...pak se stačilo soustředit na opravdu to podstatné a šlo to hned. kantry? rly? když sme se ještě ani nedostali ke skautování? Dyk bronz -silver ani neví co oponent jede, posílá se max jeden skaut na začátku do báze oponenta aby zjistil že umřel a pak do konce hry no scout! Tak k čemu kantry.

Jo ahá sem zalezlej v 2 basu najednou se předemnou vynoří 6 colosu, s hordou zelotů a stalkeru, bleskne mi hlavou že sou na ně dobrý vikingové a začnu stavět letiště? možná ho už mám, super, tak je začnu stavět rovnou, než mi toss spálí celou base, tak když budu mít štěstí, vyletí dva :-) kantr jak noha. :-)


Jedinej kántr jestli se tomu tak dá říct, kerej je třeba znát, je to, jak odrazit hojný 1 base alliny, kerý sou v bronzu na denním pořádku.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Tips and tricks
PříspěvekNapsal: stř 30. dub 2014 21:34:17 
Offline
 Profil

Registrován: stř 09. dub 2014 11:30:25
Příspěvky: 9
S těma all-inama máš pravdu.

ps: Já vim píšu jak slepej důchodce s alzhaimerem a třesavkou :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz