StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pát 29. bře 2024 0:38:49

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: hrabeme se ze stribra
PříspěvekNapsal: čtv 07. úno 2013 19:36:50 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 07. úno 2013 19:31:47
Příspěvky: 5
zdravím,před nedávnem jsem přešel z doty na sc po pvním nadšení na mě ,ale upadla krutá realita náročnosti této hry..usadil sjem se ve stříbru a pocitově mi přijde,že se nijak extra nezlepšuju...bohužel neznám nikoho kdo by sc hrál a mohl mi poradit,popostrčit někam kupředu....pokud by se našel někdo kdo by mi mohl poradit,nebo odpovědět na pár otázek ohledn protossů byl bych opravdu velmi vděčný :)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: hrabeme se ze stribra
PříspěvekNapsal: čtv 07. úno 2013 22:02:36 
Offline
 Profil

Registrován: pát 25. led 2013 18:12:03
Příspěvky: 4
Nadzar, pododne ako ty som aj ja prešiel z Doty na SC (aj keď nie úplne), tiež hrám protossa. Rady ti dávať nebudem, na to ešte nie som dosť skúsený. Môžem ti len odporučiť: Školu hrou s Harpnerom (najdeš na youtube, chyba tam len prvá časť, ale ta nie je ani nikde ide na nete) a potom ešte Apollove turoriály: http://www.youtube.com/playlist?list=PL ... _R940oevX9
Good Luck !


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: hrabeme se ze stribra
PříspěvekNapsal: čtv 07. úno 2013 22:23:18 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 07. úno 2013 19:31:47
Příspěvky: 5
diky :)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: hrabeme se ze stribra
PříspěvekNapsal: čtv 07. úno 2013 23:12:16 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 08. lis 2012 19:15:29
Příspěvky: 6
skus začať hrať proti very hard macro hru a keď ho budeš v poho dávať tak by si mal byť zachvílu v golde. je to síce úplne iné ako multiplayer, ale mne to pomohlo. neni tam tlak, hráš úplne bez "stresu".
(ja som sa dostal do platiny s amp okolo 50, a to som až tam zistil (možno už v golde) že keď chcem namorfovať nejaké jednotky tak nemusím klikať ako o život ale stačí držať klávesu, hlavne zo zerlingami v macro hre to bol brutal:D
a naber odvahu pozrieť si replay ktorý si prehral, tam dostaneš odpovede na väčšinu tvojich otázok!!!, mne sa to síce ešťe nepodarilo ale to by bolo aj tak zbytočné, lebo s mojim AMP/EPM sa do dia dostať netúžim, neviem či by to bolo vôbec možné? asi ani nie :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: hrabeme se ze stribra
PříspěvekNapsal: pát 08. úno 2013 10:37:47 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 07. úno 2013 19:31:47
Příspěvky: 5
tak jsem zkouknul skolu s harpnerem a musim rict,ze je to opravdu dobre udelane a myslim,ze mi to hodne pomohlo,dekuju za radu :)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: hrabeme se ze stribra
PříspěvekNapsal: pát 08. úno 2013 13:28:43 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: stř 21. dub 2010 21:39:04
Příspěvky: 299
K čemu je silver hráči prohlížet si replay, kde prohrál?

Shrneme si, co uvidí:
1) Supply block(tohle se s ním potáhne až do grandmasteru)
2) Slabá ekonomika/over-saturated base(tohle se s ním potáhne až do +- mid platiny)
3) Min/gas v bance místo v jednotkách(pokud je to Terran, tak se to s ním potáhne až do mid diamondu - celkem běžně vídám T s plnou frontou bio jednotek a 0/1500 :o))

Daleko rychlejší je studovat replay, kde člověk vyhraje, je tam méně chyb na opravu ;)

Samozřejmě pokud má člověk dostatek času, ať studuje lost replays, já ten čas nemám ;)

_________________
deacon


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: hrabeme se ze stribra
PříspěvekNapsal: pát 08. úno 2013 15:51:25 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 07. úno 2013 19:31:47
Příspěvky: 5
ja svuj nejvetsi problem ted vidim ve scoutovani .....konkretne i kdyz scoutuju tak nvm naco se mam zamerit co pro me muze predstavovat hrozbu atd
nemohl by mi nekdo stimhle poradit?


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: hrabeme se ze stribra
PříspěvekNapsal: pát 08. úno 2013 15:56:44 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: stř 21. dub 2010 21:39:04
Příspěvky: 299
1) Kde je protivník?
2) Jede rush/cheese/standard?
Oboje se zjistí naprosto snadno a stačí zběžný pohled do základny, nemusí se dělat nic hustokrutopřísného. Aktuálně je většina map na ladderu 2 player, takže scouting je jednoduchý. Klikne se do protivníkovy báze a nakliká se přes shift kudyma to má jednotka projít.

Co hraješ za rasu? :o) (každá by se měla zaměřit na jiného)

_________________
deacon


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: hrabeme se ze stribra
PříspěvekNapsal: pát 08. úno 2013 16:09:42 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 07. úno 2013 19:31:47
Příspěvky: 5
hraju protoss....tohle co rikas samozrejmne delam,ale ale proste nevim jak mam poznat scim na me prijde...mam se zameit na scouteni gassu nebo neco takoveho? cheesy poznam to je jasny,ale zbytek uz je pro me neznamo :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: hrabeme se ze stribra
PříspěvekNapsal: sob 09. úno 2013 8:47:44 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 08. lis 2012 19:15:29
Příspěvky: 6
deacon píše:
K čemu je silver hráči prohlížet si replay, kde prohrál?

Shrneme si, co uvidí:
1) Supply block(tohle se s ním potáhne až do grandmasteru)
2) Slabá ekonomika/over-saturated base(tohle se s ním potáhne až do +- mid platiny)
3) Min/gas v bance místo v jednotkách(pokud je to Terran, tak se to s ním potáhne až do mid diamondu - celkem běžně vídám T s plnou frontou bio jednotek a 0/1500 :o))

Daleko rychlejší je studovat replay, kde člověk vyhraje, je tam méně chyb na opravu ;)

Samozřejmě pokud má člověk dostatek času, ať studuje lost replays, já ten čas nemám ;)



No máš v podstate pravdu, uvidí čo si napísal, ale ked to uvidí pokaždé tak by sa mal o to viac snažiť s tým niečo robiť. Ale nadruhú stranu načo to pozerať ked vie že to tam znova nájde :D :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz