StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pát 29. bře 2024 0:18:40

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: PvT
PříspěvekNapsal: pon 05. bře 2012 20:41:14 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
BaRtHeN píše:
Terran nema v PvT sanci pokud nedropuje. To je vseobecnej fakt. A vzhledem k tomu ze 1-1-1 je mnohem jednodussi volba tak vetsina terranu voli 1-1-1 a tim dost casto ukonci hru. Ted nevim kdy ale MC prohral proti Pumovi tusim 3:0 a 2x jel Puma 1-1-1. A to se MCmu rika kral tossu.


Souhlas, jenže todle moc dobře ví i tos, tak že je na to náležitě připraven, já už prakticky nedělám samostatný dropy ale vždy alespoň 2 najednou, někdy i tři, ale warp a ahoj, jako jo pokud dostanu nějaký játro větší než sem já, tak ho kilnu, ale platiňáci a diamond hráči mi to celkem easy odrážej. Nejvíc mi vadí, že dřív sem to svedl na špatné makro, že měl víc těžičů a tak, teď je to naopak, ale nic, teď mi docela funguje proxy factorka a motokáry po 2 do tosovi těžby, pokud to scoutne přejdu na klasiku.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT
PříspěvekNapsal: úte 06. bře 2012 6:19:24 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. zář 2010 14:18:09
Příspěvky: 375
no ja v posledni dobe prechazim od 1 rax expy na 1/1/1 nebo 3 rax marine scv allin podle toho jestly toss jede FE nebo ne a jeste se mi nestalo ze by mi v sivru 1/1/1 nejakej toss defnul tak aby to bylo pro me ztraceny i kdyz to defne tak za cenu takovych ztrat ze sem hafo napred s tim ze je presvedcenej ze jedu tank rine banshe tak ho prevalcuju klasickym MMM

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT
PříspěvekNapsal: stř 07. bře 2012 15:11:12 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 31. bře 2011 11:54:07
Příspěvky: 59
BaRtHeN píše:
LoL, jenze to taky nedefoval nekdo jako ja ale kral protossu takze ten pomer /plat-plat, profi-profi/ je zcela na miste :). A tam slo o to ze i pros s tim maj problem :)

Ved jasne, 1 1 1 je jednoduche na prevedenie a aj ked to scoutnem, terranovi staci ist A move a ja na mojej urovni to nedefnem, ked dozadu postavi 2-4 tanky a marine, scv all in...

_________________
Nothing worth having comes easy..


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz