StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 10:06:56

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 126 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: PvT/PvZ Gateway style
PříspěvekNapsal: čtv 29. pro 2011 23:18:04 
Offline
 Profil

Registrován: úte 24. srp 2010 20:43:06
Příspěvky: 95
Jo Jo viděl jsem hru s Blink stalkery ale potom stejně přešel na Zealoty/stalkery půl na půl a HT + colosy.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT/PvZ Gateway style
PříspěvekNapsal: sob 31. pro 2011 8:36:41 
Offline
 Profil

Registrován: úte 24. srp 2010 20:43:06
Příspěvky: 95
Jsem se chtěl zeptat nějak si to neuvědomuji ale Archon dává splash DMG všem myslím když vystřeli do vzduchu chytnou splash i nepřátelské jednotky na zemi a na opak ???


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT/PvZ Gateway style
PříspěvekNapsal: sob 31. pro 2011 13:51:56 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 11. lis 2010 15:18:28
Příspěvky: 199
Bydliště: Praha
Ano. Tohle poznáš jednoduše. Pokud má ta jednotka jen jeden útok co zaměřuje Air i Ground tak dělá splash u obou, prostě se vlastnosti toho útoku vztahují na oboje. Např. Thor má útoky dva a jen jeden dělá splash. Totéž to bude u novýho Tempesta v HOTS, splash na Air, normální útok na Ground.

_________________
Obrázek

Fanatic.547


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT/PvZ Gateway style
PříspěvekNapsal: pon 02. led 2012 10:41:29 
Offline
 Profil

Registrován: úte 24. srp 2010 20:43:06
Příspěvky: 95
jdem vam PvT říkají že je to lehčí a terran se teď zapotí mě to tak nepříjde. Nevím jak mám dobré PvZ většinou to hraji stejně forge u expy canon rychle pylon k zergské přirozené expy s canonem rychle rozjedu tezbu a takhle vyhrávám 80-90% her.

ale PvT to je samá prohra mě serou dropy mam army skterou vyhraji střet jdu k němu do zakladny on mi udělá mezitím výsadek 2 dropu do základny a co teď když jsme ho chtěl sejmout tak stím amlem co vyprodukoval se mě ubránil prokletí maraoudeří a stimpack.
A když se vrátím přes půl mapy tak mě tak vyseká půlku zakladny ikdyž tam varpuji jednotky tak je rozstrili během par sekund. A když dorazím s hlavní army stejně ze začátku jenom tak malí výsadek a rozstrílí mě tam větší část army.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT/PvZ Gateway style
PříspěvekNapsal: pon 02. led 2012 11:20:18 
Offline
 Profil

Registrován: pon 25. črc 2011 19:11:04
Příspěvky: 156
Zkus Feedback na Medivacy. Ikdyž nemáš v bázi vůbec nic tak ti stačí, abys věděl o dropu cca 5 vteřin předem. Za tu dobu stihneš nawarpovat HT a hodit Feedback. A když budeš mít army někde poblíž, tak je to nemusí ani zabít, když nebude mít Energii na Medivacích tak ten drop rozsekáš jak nic. Samozřejmě o těch dropech musíš vědět, to znamená mít okolo bází pár obsů. Jinak na Maraudery je nejlepší Chargelot, sentry, pár HT + Archon.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT/PvZ Gateway style
PříspěvekNapsal: ned 29. led 2012 16:33:14 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 24. pro 2010 21:09:28
Příspěvky: 200
ja se dropum branim pomoci DTcek, vetsinou tam warpnu par lotu dtcka a dva stelkery.
Malo kteryho terrana napadne hodit na drop scan, malo kterej terran ma u CC ci PF turetku, takze i dtckama udelam dost skod nebo DT drop diky warpprisme je cool. Nebo pak do army par archonu a to je s gw armou a closema dost silny...s dobrejma upgrdama. Na dropy staci mit 4stalkry s blinkem a sledovat minimapu a rychle nawarpovat posili, at uz Dtcka nebo zeleoty atd. Ale asi nejlepsi je tam mit ty Htcka co maj i stormu, feedback na medivac a pak stormu na tech par vojaku
Ja mam zas problem v PvZ, terrany docela davam...

_________________
Obrázek
Drakan #783


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 126 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz