StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je úte 14. kvě 2024 9:44:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 126 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: PvT/PvZ Gateway style
PříspěvekNapsal: pát 18. lis 2011 9:17:56 
Offline
 Profil

Registrován: sob 05. bře 2011 19:57:44
Příspěvky: 72
Maverick píše:
Tak ten T v hlavni bitve missnul vsechny emp a vubec nekitoval armadu ze stormy, at se pak nedivi ze prohral jeste k tomu kdyz jede mmmg s thorama, to sem jeste nevidel aby do te kompozice nekdo daval thory


Thorové se přidávali občas když neměli energii, ten DPS je od něj taky strasnej.

To Timpa: No protoss a anti-air? :D no komment, strasně slabý, má to furt nějaký slabiny každá AA nebo GA jednotka.(ne aby to nekdo pochopil jako ze si chci stezovat, protosse mi nikdo nevymeni :D ale ten AA je trochu weak)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT/PvZ Gateway style
PříspěvekNapsal: pát 18. lis 2011 10:55:07 
Offline
 Profil

Registrován: sob 20. lis 2010 1:00:11
Příspěvky: 189
...no ty bitvy zbabral, o tom zadna...ale zbytek hry sem zase zbabral ja, a vzhledem k tomu, ze SC2 ma byt hra o macru, fakt netusim, jak se mi to povedlo vyhrat...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT/PvZ Gateway style
PříspěvekNapsal: pát 18. lis 2011 11:00:25 
Offline
 Profil

Registrován: sob 05. bře 2011 19:57:44
Příspěvky: 72
Noall píše:
...no ty bitvy zbabral, o tom zadna...ale zbytek hry sem zase zbabral ja, a vzhledem k tomu, ze SC2 ma byt hra o macru, fakt netusim, jak se mi to povedlo vyhrat...


Ve starcraftu mužes (bohuzel/bohudik) vyhravat celou hru a jednou chybou ji prohrat. nekdy je to na skodu ale bohuzel :/ .


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT/PvZ Gateway style
PříspěvekNapsal: pát 18. lis 2011 11:04:42 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 12. čer 2011 9:32:22
Příspěvky: 43
Bydliště: Nový Jičín
Noall píše:
...no ty bitvy zbabral, o tom zadna...ale zbytek hry sem zase zbabral ja, a vzhledem k tomu, ze SC2 ma byt hra o macru, fakt netusim, jak se mi to povedlo vyhrat...

Vyhrals protoze ti v hlavni bitve netrefil EMPckem tvoje nerozplitovane templare a jeste tim, ze delal thory. Kdyby misto toho mel marinaky s marauderama tak te prejede

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT/PvZ Gateway style
PříspěvekNapsal: pát 18. lis 2011 13:07:16 
Offline
 Profil

Registrován: úte 24. srp 2010 20:43:06
Příspěvky: 95
Deimos: Jako promin ale zdá se ti že stalkeři a Archoni jsou země vzduch (anti-air) na stejné úrovní jako Hydry nebo Marine + thor ? Stalkery se proti voidům se nedá bojovat. Zatím co Zerg haodi houby a rozbije to bud neustálím spamování houby nebo hydrama. To samé banché taky proti stalkerům je to jako nůž a máslo a HT než doletí na feedback tak jsou v cudu.

Pro mě je největší problém PvZ Zergova mobilita mě drží dlouho v základně mutalisky clovek potřebuje celou army aby se ubránil proti mutaliskum. Když postavím 1-2 stargate tak je to velké finance a a on dokáže udělat (21) mutu ze 2 Hatcherek ja jenom 2 Pheonixe. Je to pro mě peklo. :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT/PvZ Gateway style
PříspěvekNapsal: pát 18. lis 2011 13:26:52 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 12. čer 2011 9:32:22
Příspěvky: 43
Bydliště: Nový Jičín
Odkdy si voidy a banshee davaji stalkery ? to sem jeste neslysel. A jet voidy PvP je docela sebevrazda

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT/PvZ Gateway style
PříspěvekNapsal: pát 18. lis 2011 14:28:41 
Offline
 Profil

Registrován: úte 24. srp 2010 20:43:06
Příspěvky: 95
Noall: Mrkni na tento replay tady nechapu jak to protoss mohl projet já jsem tady pořádně ani nestíhal měl více exp bitvy většinou vyhrával.

http://czshare.com/2254757/ZvP+Macro+game.SC2Replay

No asi kdyby použival sentry tak by mě rozbil ale ja byl Zerg a on měl více Exp taky měl 3-1-3 a ja tu dobu 0-1 nevim co tak mohl podělat


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT/PvZ Gateway style
PříspěvekNapsal: pát 18. lis 2011 16:01:54 
Offline
 Profil

Registrován: sob 20. lis 2010 1:00:11
Příspěvky: 189
Timpa: ...protoze roach je imba jednotka :P...hlavne kdyz proti nim jdes bez sentry a FF a s HT a stormem (kterou navic stacknes pres sebe, toz dela presne 0 dmg navic, a pak ti nezbude zadna dalsi storma na dobiti tech roachu co jim zustalo 10/20 HP a kteri se tak mohou v klidu zakopat pod zem a za 5 vterin jsou jako rybicky :) )...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT/PvZ Gateway style
PříspěvekNapsal: pát 18. lis 2011 16:45:37 
Offline
 Profil

Registrován: úte 24. srp 2010 20:43:06
Příspěvky: 95
Jo tohle replay jsem hledal http://www.youtube.com/watch?v=ySch080_ ... re=related jak ybs e to podle vás dalo ubránit mě připadalo že hral dobře je podle vás lepší investovat do colosa nebo HT v takových případech


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT/PvZ Gateway style
PříspěvekNapsal: pát 18. lis 2011 17:31:25 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 12. čer 2011 9:32:22
Příspěvky: 43
Bydliště: Nový Jičín
Tak urcite to nebylo spatne mit kolose kdyz on mel ghosta no ale myslim si ze lepsi by mozna bylo kdyby mel templare protoze Nihil mel jen jednoho ghosta a toho by feedbacknul no, zalezi taky hodne jak to zahrajes, ne jen na kompozici. Jenze meny si to na konci prohral skazenyma forcefieldama podle me, mel se snazit ukrojit cast te armady a ne ty ff dat pred bio tak ze zealoti neudelali nic a instantne umreli

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 126 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz