StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 22:29:44

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Konec Tosse + replay
PříspěvekNapsal: stř 12. říj 2011 23:26:48 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
Tato hra byla moje poslední za tosse, switchuji na T

http://www.mediafire.com/?vxz41l7zde4v68l

Pročetl jsem detísky internetových fór, nikde není tolikrát zmiňovaný unbalance jako PvT (hlavně maraudeři) toto co předvedl soupeř byl poslední hřebíček.
Trapná dětisnaká taktika, nulový skill nulová snaha, 2 maraudeři a nazdar .. a nejsem žádnej master ale pitomej golďák, tak nemohu hrát zázraky. Ale pokud
je třeba abych byl o dvě třídy lepší než soupeř jen abych měl šanci se ubránit a možná vyhrát, pak je něco špatně. Tento soupeř naprosto jasně ukázal
jak snadno může Terran vyhrát .. stačí když zrovna nejedu stalker first a bye bye a upřímně nelíbí se mi už hrát za rasu, která se musí neustále jen a jen přizpůsobovat
soupeři.

Odteď jedu Terrana, takže se na tosském fóru loučím, mějte se.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Konec Tosse + replay
PříspěvekNapsal: čtv 13. říj 2011 0:05:26 
Offline
 Profil

Registrován: sob 20. lis 2010 1:00:11
Příspěvky: 189
promin ale tu hru si nezahral dobre...videls, ze ekonomicky mas obrovskou vyhodu, GW si stavil az na 14ti, byly tam mezery mezi vyrobou prob, CC na 18ti, zadny research WG po dostaveni CC, mel si stahnout proby k obrane proti prvnimu marauderovi a odriznout mu cestu zpatky, po postaveni CC chronovat stalkera a z prob mu udelat zivy stit, mezi tim chronovat dalsi jednotky - i kdybys nejake proby ztratil, on mel jen 8 scvcek...

...ale chapu to rozcarovani, ja mel takovehle pocity proti T i Z...ale vetsinou ta chyba proste neni v imbalanci...a ruku na srdce, az switchnes na T, to chces vyhravat takovymhe zpusobem ? ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Konec Tosse + replay
PříspěvekNapsal: čtv 13. říj 2011 1:00:41 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
Samozřejmě .. vim co jsem měl udělat.. ale zpětně. Jak seřiká po bitvě každý generál. Já vim jak se to brání, ale přesně to je důvod proč jsem switchnul, přesně to co jsi pospal ty.
Musim chrono stalkera, probama odžíznout cestu, dělat snima živej štít a možná bych se ubránil - tohle všechno jako counter na trapnýho fast maraudera. Důvod toho proč sem odešel je stejnej asi jako uvětšiny lidí co P opustila a sice ten že musí vynakládat neadekvátní úsilí, zkrátka na to co terran zahraje levou zadní se toss musí snažit jak nevim co a stejně to má pade na pade.

Takže jak jsi napsal, vim že jsem to nezahrál ideálně, ale jsem gold a ne master, zkrátka mě už nebaví ty PvT matche kdy vyhraju jen když se ubránim všemu co zkusí a zničim ho pak když mam 200/200 armádu, do tý doby se vždy mohu jen bránit, takže PvT mam tak 25% winrate a pomalu a jistě už mi došla trpělivost když vidim čim všim a jak snadno může vyhrát on a co vše musim pro výhru udělat já, to je prostě nefér.

Za chvíli se tu strhne flame o tom jaká jsem lama a upřímně je mi to celkem jedno .. jak sem zjistil zdaleka nejsem sám kdo si myslí že PvT je prostě nevybalancovaný, je toho plnej internet a i když to všude hodně lidí popírá, tak asi by to lidi nepsali kdyby na tom něco nebylo .. o tom že by P > T neni nikde ani topic, takže tak.

A rozhodně jako T nechci vyhrávat takhle, líbí se mi makro hry a T má nejjednodušší se do makro dostat když chce, protože to je on kdo to určuje, alespoň v PvT jsem to nikdy nebyl já kdo určoval tempo hry. Pokud on udělal FE s bunkry, není šance to dobýt, pokud jsem udělal FE já, mohl sem rovnou psát GG (přišla skupinka MM bud pěšky nebo dropem do mainu a nazdar).


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Konec Tosse + replay
PříspěvekNapsal: čtv 13. říj 2011 5:44:57 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. zář 2010 14:18:09
Příspěvky: 375
hmm tak to sem zvedavej jak ti terran teda pude, v goldu je toss v podstate o tom jen slusne makrovat a umet pouzit FF a a move, a poustet se v goldu do macra v TvP, nebo TvZ ....... tak to GL, ja ted z kamosem zkousim hrat ve 2v2 rand a i kdyz co se tyce hrani zerga nebo tosse tak mi prijdou o dost jednodusi ( hrajem 2v2 dia jako team) a s tosem mas mnohem vic moznosti jak rozdrtit terana nez ma terran.


A switch na rasu ktera te dava jek kvuli tomu ze nevis jak odrazit jeden opening mi pripada jako zbabelost. Za tarrana furt nadavam na tose a zerga pac musim bejt furt agresivni a otravovat abych mel vubec sanci dostat se do mid/late game a taky kvuli tomu neminim menit rasu ale je to tvoje volba

PS fast push s 2 rauderama sem prestal delat uz hodne davno pac je to az nechutne snadny odrazit pro tose

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Konec Tosse + replay
PříspěvekNapsal: čtv 13. říj 2011 6:35:19 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 13. kvě 2011 17:34:38
Příspěvky: 27
Jestli chces switch na T kvuli makru tak to je blbost, T ma nejtezsi makro ze vsech ras, P podle me nejjednodusi. Ja zkousel P i T, nakonec sem skoncil na Z, ma sice tezsi rozjezd a blbe se brani all-iny, ale lategame stoji za to

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Konec Tosse + replay
PříspěvekNapsal: čtv 13. říj 2011 6:40:07 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Jen mu to nevymlouvejte. Konečně switchnul :D

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Konec Tosse + replay
PříspěvekNapsal: čtv 13. říj 2011 6:59:55 
Offline
 Profil

Registrován: pon 06. zář 2010 17:17:08
Příspěvky: 320
Za tejden se bude loučit na terrabském fóru s tím jak je terrab slabej a že musí reagovat na tosse :D

_________________
Obrázek

Weezing.856


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Konec Tosse + replay
PříspěvekNapsal: čtv 13. říj 2011 7:29:08 
Offline
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 15:55:36
Příspěvky: 287
najednou zjisti ze macro je nekolikrat horsi ze control jednotek taky neni jen hodit FF nebo stormu a poslat to pres A movem a ze pokud souper umi hrat safe tak ho nezabije jeden ci vice marauderu tak zase bude brecet jak musi bejt lepsi nez ten protoss kterej to jen poslal pres A

_________________
Obrázek
Pokud Vás Aklain argumentuje pralesní ligou, tak mu připomeňte tuhle hru http://www.uloz.to/8782895/aklain-vs-zasz-3-sc2replay


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Konec Tosse + replay
PříspěvekNapsal: čtv 13. říj 2011 7:33:13 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. zář 2010 14:18:09
Příspěvky: 375
Zenedar píše:
najednou zjisti ze macro je nekolikrat horsi ze control jednotek taky neni jen hodit FF nebo stormu a poslat to pres A movem a ze pokud souper umi hrat safe tak ho nezabije jeden ci vice marauderu tak zase bude brecet jak musi bejt lepsi nez ten protoss kterej to jen poslal pres A

+1

na ten zoufalej nařek se taky těším :mrgreen:

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Konec Tosse + replay
PříspěvekNapsal: čtv 13. říj 2011 7:47:30 
Offline
 Profil

Registrován: pon 30. srp 2010 17:07:38
Příspěvky: 40
Ahoj,

hlavne nechod bercet na teransky forum!!! Jsem teran a tos me dava na pohodu, ale snazim se neco s tim delat. Tak neplakej a snaz se taky, nebo plakej, ale jdi k mamince...

Eldesan

_________________
Obrázek

http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... &cn=Eldesa

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz