StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pát 29. bře 2024 0:57:10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 255 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: stř 31. srp 2011 19:59:24 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 23. zář 2010 15:52:45
Příspěvky: 211
proxy gates
3 chronovani stalkeri
4gate
3gate robo allin s immortaly
3gate voidray s warpovanim do mainu
5gate
fast collossus
6gate +1 (2base)

Par allinu na terrana existuje;)

_________________
transition into loosing the whole fucking base


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: stř 31. srp 2011 20:00:27 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 12. čer 2011 9:32:22
Příspěvky: 43
Bydliště: Nový Jičín
Hrej normalne 4gate jde to dobre i proti terranovi, a kdyz bude zawallovany tak mu hod pylon k rampe a warpuj mu za wall zealoty. V nizkych ligach to podle me nemaji sanci ubranit

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: stř 31. srp 2011 20:05:38 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
Mishario: Já jsem právě myslel pokud se nepovede udělat proxy u něj .. a map se širokou rampou moc není :(

Jinak díky, zkusim to tak nějak postupně, ti 3 chrono stalkeři by mohli celkem zafungovat si myslim, pokud T pojede víc do nějakého Techu :)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: čtv 01. zář 2011 20:51:48 
Offline
 Profil

Registrován: stř 18. srp 2010 12:05:39
Příspěvky: 304
Stealman: já proti terranovi otvírám na všech mapách 16 nex nebo 1 gate FE, s výjimkou Xel'Naga Caverns. Tam jedu proxy gate (9/10 pylon mimo základnu, 9/10 gate v základně, co nejrychleji přejít na stalkery a 4gate) se kterým vyhrávám zhruba 4 z 5 her, kdybys chtěl, můžu najít nějaké replaye.

3 stalkeři ti budou k ničemu, při nejlepším mu zničíš pár SCV, ale hru neukončíš, dost pravděpodobně nebudeš ani ve výhodě, protože celou dobu cos microval, se ti hromadily minerály.. rushe s VR závisí dost na náhodě (na tom, co jede terran) a na exekuci jsou hodně složité. Nejúčinnější bude asi rychlá expanze následována 6(7) gatem s hromadou zealotů a sentry.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: pát 09. zář 2011 10:12:57 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
Koukám, že bez mých věcných a dobrých příspěvků, které jste hanlivě nazvali "trollingem" to tu nějak umřelo :)

Ondik: Díky, ty replaye by byly fajn, trochu si nedovedu představit 9/10 pylon mimo základnu a pak 9/10 GW v základně .. když pylon je mimo.
A tu FE proti T jsem zkoušel hodněkrát ale nikdy jsem to neubránil .. když přispěchá rychlých 6 marauderů tak prostě neni nic čim bych to zastavil. Kanon snipnou na 3 salvy .. loti se proti conc. shells nechytaj a stalkery maraudeři counterujou. Stejně tak reapeři jsou nepříjemný pro FE :(


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: pát 09. zář 2011 13:24:43 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Stealman píše:
A tu FE proti T jsem zkoušel hodněkrát ale nikdy jsem to neubránil .. když přispěchá rychlých 6 marauderů tak prostě neni nic čim bych to zastavil. Kanon snipnou na 3 salvy .. loti se proti conc. shells nechytaj a stalkery maraudeři counterujou. Stejně tak reapeři jsou nepříjemný pro FE :(


A napadlo tě někdy to z kombinovat? :D Protosské T1 jsou sami o sobě k ničemu, ale v kombinaci dokážou divy.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: pon 03. říj 2011 7:01:34 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
saltazar: Ne asi nenapadlo tyve .. já myslel že mohu mít vždy jen jeden druh :)) proboha to sou otázky .. ale to, že roachové prostě za stejnou hodnotu porazí jakoukoliv kombinaci Protosských T1 jednotek je fakt kterej se s žádnou kombinací nemění. Prostě 20 roachů za 1500 / 500 porazí cokoliv z jednotek Zealot/Stalker/Sentry to nemůže popřít nikdo s trochou rozumu.

Tosské T1 jednotky jsou dobré v kombinaci, ale v kombinaci s něčim jako Void, Coloss, HT, nebo Immortal .. ale ne v kombinaci sami se sebou. Kombinace roach/ling i marine/marauder je sama o sobě cost-effektivnější než zealot/stalker/sentry což už mnohokrát potvrdili i zkušení hráči na mezinárodní scéně (prostě jim chybí ranged damage). Ovšem neplatí to potom v dalších kombinacích s pokročilými jednotkami.

Porazit s gateway mixem zergovo kemp s roachema, queenama a několika spine crawlerama, kdy může do obrany chrlit nové lingy ze 2 hatcherek neni žádná sranda .. zrovna včera jsem na to dvakrát po sobě dojel a to tam byli i 3 immortalové .. bohužel nedostatek lotů.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: stř 19. říj 2011 22:04:39 
Offline
 Profil

Registrován: úte 24. srp 2010 20:43:06
Příspěvky: 95
Tak poslední dobou jak sleduji tak to celkově není žádná sláva na Gosuke je třeba v 30 Top hráčů jenom 3 Protossy :) i když jsem sledoval Korejskou ligu tak větsinou tam Toss prohrál nad terranem :) Jak se divám tak toss musí mít snad všechno hrat jak blázen micro všechno od T1 až po T3 aby vyhrál zatim co terran má poměrně pohodičku.

Vetšinou aby vyhral protoss musí mít hrač mnohem větší skill než hráč za terrana takhle se mě to teda jeví. Také se mi jeví že Protoss ma velkou absenci jednotek Země vzduch poněvadž se stalkery neubraite skoro nic ani muty ani banche poradne kdyz jejich vice zatim co Zerg a Terran maji v tomto lepsi paky.

Taky uz jenom muj a par pratel povzdech sc2 jak si ztraci logičnost kdyz si vezmete ze sige tank ma mensi dmg na light a vetsi na armored tak je nema smysl moc :) nebo kdyz vam podstate jaky koliv vduch sejme marinaci a se stalkery si moc neprdnete :)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: čtv 27. říj 2011 10:43:11 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
Alespoň posledním patchem nám dal Blizzard za pravdu, že EMP je prostě moc silný proti Tossovi

http://sea.battle.net/sc2/en/forum/topi ... 160?page=1

Čekám až se mi všichni ti, kdo mi tu nadávali když se mi něco nelíbilo a argumentovali tim, že Blizzard ví nejlíp jak to má být - omluví.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: čtv 27. říj 2011 10:54:13 
Offline
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 15:55:36
Příspěvky: 287
ocekavat muzes ale neudelam to porad si myslim ze nerf neni potreba a ohledne blizardu treba priklad energie u Thora jeji odebrani a nasledne vraceni mi ukazalo jak to obcas se zmenami vymejslej

_________________
Obrázek
Pokud Vás Aklain argumentuje pralesní ligou, tak mu připomeňte tuhle hru http://www.uloz.to/8782895/aklain-vs-zasz-3-sc2replay


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 255 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz