StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 27. dub 2024 20:39:32

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 255 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: úte 30. srp 2011 15:43:19 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
Tesim se na smazani tveho uctu tady na foru, ale podivej se na Copenhagen Games Spring 2011. Replay ti hledat nebudu.

Finale MC vs. Kas (snad je uznas jako dost schopne hrace svych ras) 4:0.
MCho strategie:
1.hra - Void ray Zealot rush (diky void ray mohl provest warp zelotu do mainu)
2.hra - blink stalker, high templar (delsi hra, ale odrazeni medivaku a ravena pomoci HT a mariny pomoci blinku)
3.hra - proxy GW (neni co dodavat, tak se zealot proste musi objevit)
4.hra - sentry, stalker (MC utocil s asi 10 sentry do 10. minuty)

Kazda strategie uplne jina a zadna navic neni klasicka zealot+stalker+colosus. Ja jen ted uplne tusim, ze mi reknes, ze se v prvni a treti hre opakovali zealoti a ve druhe a ctvrte stalkeri (i kdyz prvni hra mela jako core void ray, druha blink a HT, treti fast zealot a ctvrta sentry), ale co takovy uz jsi ;)

Jak te znam tak pouzijes zase nejake vymluvy a nezachovas se jako chlap a smazes konecne svuj ucet na tomhle foru jak si slibil ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: úte 30. srp 2011 15:43:41 
Offline
 Profil

Registrován: sob 20. lis 2010 12:41:04
Příspěvky: 49
Možno pozorovať nepriamu úmeru medzi počtom použitých smajlíkov a hodnotou IQ.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: úte 30. srp 2011 15:47:12 
Offline
 Profil

Registrován: sob 20. lis 2010 1:00:11
Příspěvky: 189
...to je po case zase vyzivna diskuze :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: úte 30. srp 2011 15:48:01 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
Stoky: Nevím proč bych měl hledat nějaký výmluvy .. narozdíl od ostatních, si ty replaye zkusim najít a podívat se na ně, dík.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: úte 30. srp 2011 15:49:15 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
Robinn: Možno pozorovat že Slovensky mluvící lidé nejsou taky zrovna archetypem inteligence a úrovně.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: úte 30. srp 2011 15:53:28 
Offline
 Profil

Registrován: sob 20. lis 2010 12:41:04
Příspěvky: 49
Stealman píše:
Možno pozorovat že Slovensky mluvící lidé nejsou taky zrovna archetypem inteligence a úrovně.


Tak, slovensky mluvící sa píše s malým s. Tak a teraz si sa dúfam naučil aspoň niečo.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: úte 30. srp 2011 16:01:35 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 21:14:31
Příspěvky: 286
Bydliště: Tábor
Stealman píše:
Chelios: Cha cha :))) A kolik z té podle tebe "zaprděné špičky" jsi ty kdy porazil prosímtě ? :))) To už je vrchol vy Terrani mi přijdete jako komunisti :))) Prostě máte svojí pravdu a klidně se povýšíte i nad finalisty NSL jen abyste nemuseli uznat že vaše pravda pravdou není :))) To je komedie :))))

EDIT: A s těmi urážkami se nemusíš obtěžovat, ty naštvou jen psychicky labilní jedince jako jsi asi i ty, mne nechávají naprosto chladným a přehlížím je asi tak jako hovínko na trávníku, víme ?

On i ten komentátor sám řekl, že poslední dobou to vypadá že T je nejsilnější rasa nejen na české SC scéně. Ale zamindrákovaní core Terrani, nebo ti co na ně ve vidině snadných vítězství switchnuli to samozřejmě nepřipustí to je přirozené.


Tak za 1) Ja sem zerg ne terran obcas hraju randoma 2) ja nerek ze sem lepsi ne nes zaprdena top spicka ale nase spicka je o 50 trid pod svetovou spickou. Nasi komentatori Smoke/Tucnak,Murdoc/Wries nejsou zadny top masters analitici takze obcas taky melou totalni hovna.

_________________
Aklain:stfu... add to ignore list


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: úte 30. srp 2011 17:15:43 
Offline
 Profil

Registrován: úte 15. úno 2011 17:41:15
Příspěvky: 29
Stealman píše:
Robinn: Možno pozorovat že Slovensky mluvící lidé nejsou taky zrovna archetypem inteligence a úrovně.

Ty nam tu ukazujes dlho, ako vyzera poriadny archetyp.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: úte 30. srp 2011 17:44:02 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: stř 21. dub 2010 21:39:04
Příspěvky: 299
Přečetl jsem 3 stránky, pak mi došly síly, komentáře, co směřovaly na mme:
Mariňák skutečně nestojí 200 minerálů, protože bez raxů tak nějak nepostavíš ofenzivní netěžící jednotku. ŠOK! Já když nechci jet robo větev, jet ji musím, protože jiný!!! detektor nemám(budovy nepočítám). Konstatování faktu - tuším pro weezinga(pokud se pletu, tak sry). Z tohoto pohledu je stejně nejvíc v háji asi zerg, protože detekce je zpožděná, drahá a navíc velká.

"Jenom stavění mariny nefunguje, vyleze kolos, je to v háji"
Špatně, tohle jel v jednom replayi TLO a funguje to dost drsně, dokud protivník nemá storm nebo těch collossů fakt moc(případně umí fakt dobře používat terén, tolik gasu na sentry zase nemá). A to do 15. minuty prostě nemá - jako jo, storm/lot kombo by to mohlo zastavit, ale to jsem nepotkal a pak mne terrani omrzeli, děsně nudná rasa. Zkuste si to někde najít, funguje to krutopřísně, navíc s tím přebytkem gasu je mrtě medivaců a upgrade free rampage, celkem bžunda build.

"Nawarpuji si do báze, ůůů jééé, zabráním dropu, ůůů jééé, rozbiju terrana, ůůů jééé"
Tady si to někdo představuje jak Hurvínek válku, už jeden medivac plný mariny dokáže ten pylon sejmout fest rychle, nemluvím o probách, které jsou papírové. Nedejbože 2 medivacy. Navíc ten drop zjistím až když k němu fakticky dochází, takže mám šílené zpoždění. Je to ojeb ve srovnání se sensor tower, u které stačí čumět na mapu. JO, je drahá, protože JO, něco umí. Surprise!

A znova, aby se toho nechytil nějaký blbec - já to nechci u P(teda líbilo by se mi to tam, ale pak by to nebyl sc2). Ale sakra netvrďte mi, že je to zbytečné, nestojí to za řeč nebo ... šok... je to drahé(co nestojí plyn, to je u pro mne levné, protože jako P mám permanentní nedostatek plynu ;)). A taky se na to zkuste podívat z druhé strany - u druhé rasy se většinou podívate tím scv do báze, terran si ji zastaví a pokud mám na velké mapě smůlu, tak se tam nepodívám a pak buď můžu odhadovat(hmm bunkr plný mariny, BANSHEE a vono ne, oni tam jsou jenom mariňáci z těch 3 raxů, protože maraudeři stojí vzádu...) nebo půjdu robo a na jistotu, což mi ničí plány v plánech jiných plánů :)

Stejně jste cvoci, co si to nepřipustí, takže ...

_________________
deacon


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: úte 30. srp 2011 17:57:01 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 21:14:31
Příspěvky: 286
Bydliště: Tábor
deacon píše:

"Nawarpuji si do báze, ůůů jééé, zabráním dropu, ůůů jééé, rozbiju terrana, ůůů jééé"
Tady si to někdo představuje jak Hurvínek válku, už jeden medivac plný mariny dokáže ten pylon sejmout fest rychle, nemluvím o probách, které jsou papírové. Nedejbože 2 medivacy. Navíc ten drop zjistím až když k němu fakticky dochází, takže mám šílené zpoždění. Je to ojeb ve srovnání se sensor tower, u které stačí čumět na mapu. JO, je drahá, protože JO, něco umí. Surprise!


Ty o to mdropu vis tka 15 sekund predtim staci mit pylony na slepich mistech

_________________
Aklain:stfu... add to ignore list


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 255 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz