StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 22:56:51

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Miny za terany
PříspěvekNapsal: stř 10. dub 2013 22:30:06 
Offline
 Profil

Registrován: ned 31. led 2010 2:29:40
Příspěvky: 5
Nemám stěmato jednotkama zkušenosti jak fungují a jestli útočí samy???Jestli se dá zlepšit jejich dostřel díky??


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Miny za terany
PříspěvekNapsal: stř 10. dub 2013 23:30:56 
Offline
 Profil

Registrován: pát 15. bře 2013 19:50:57
Příspěvky: 51
1). vyrob minu
2). zahrab minu
3). počkej na nepřítele (mina automaticky detekuje ve svém dosahu nepřítele. Udělí jednomu primární dmg, následný splash dmg půjde do nejbližších jednotek).

jediné co snad lze vylepšit je rychlost zahrabávání v tech labu u Factory.
A co se týče zkušeností. Hraj, hraj znovu a znovu. Ty ti nikdo jiný nedá ;) :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Miny za terany
PříspěvekNapsal: úte 21. kvě 2013 10:46:36 
Offline
 Profil

Registrován: pon 09. srp 2010 13:42:38
Příspěvky: 68
neskutecne OP jednotka cumel jsem jak puk kdyz pouhych 6 ANO 1,2,3,4,5,6 min znicilo behem 2sec. 200/200 Mutalisku jasne moje chyba vletel jsem s overseerem primo nad ne(ze je znicim) a hezky se vsechny mutaliskove drzeli v chumlu u sebe, ale to ze splas damage je takovy to sem fakt netusil fakt jsem na to cumel jak puk WTF? to myslej vazne? znicil jsem dve miny z 8mi a zbytek mi zrusil moji armadu behem okamziku na jeden vystrel min....


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Miny za terany
PříspěvekNapsal: úte 21. kvě 2013 12:02:01 
Offline
 Profil

Registrován: pát 15. bře 2013 19:50:57
Příspěvky: 51
:D :D a to jsem si v Betě myslel, jak OP to bylo, když to dokázalo snipnout i ten detector :D

ale jsem rád, když vím, co ten primitivní zergský útok dokáže zarazit (nauč se používat něco lepšího než lingy na začátek a ball mutalisků od 10. minuty. Zerg těch jednotek má mnohem více).

Sry, ale neporadím ti, jak efektivně zničit miny.
Hoď sem replay, kde ve hře proti Terranovi užívajícím miny používáš větší škálu jednotek, než jen Mutalisky a pak si popovídáme ;)
[ nač v tomhle radit člověku, jemuž s použítím Ballu Mutalisků dens vadí miny, zítra to bude upgrade dosahu zbraní Phoenixe, poté Terranská Missile Turret (snad největší DPS do vzduchu, nepletu-li se) a nakonec i Archoni :D :D ]


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Miny za terany
PříspěvekNapsal: úte 21. kvě 2013 13:26:48 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: stř 21. dub 2010 21:39:04
Příspěvky: 299
Takže, co má chudák zerg dělat, miny, všude MINY!!
1) Máme overlordy
2) Máme hustospešl drahého zerglinga! ANO, pokud T nemicruje ručně miny, tak tam stačí postupně poslat x zerglingů a oni postupně poslušně bouchnou, hustý, 25 minerálů!! YES, tak drahý to dneska je, defusovat bombu!!!
3) Máme changelinga - pokud není v dohledu T jednotka, tak nezmění tvar na mariňáka a poslušně bouchne.
4) Máme infested terrana
5) pošleme v před libovolnou jednotku, kterou můžeme obětovat(třeba ultralisk s pár trasfuzemi, pár roachů atd.)
6) máme swarm hosty - locust je jednotka zadarmo a bouchá spolehlivě taky
7) máme brood lordy - broodling je jednotka zadarmo a bouchá spolehlivě taky

To jen tak z hlavy co mě napadlo. Vybrat si náhodný bod podle aktuálního stavu hry by mohl zvládnout každý. Specificky ten speedling bouchá krásně a je neskutečně levný :o)


Neskutečně OP jednotka, když člověk hraje 1-a move stylem, jinak je to šíleně micro heavy jednotka, která je k ničemu ;)

_________________
deacon


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Miny za terany
PříspěvekNapsal: úte 21. kvě 2013 14:14:36 
Offline
 Profil

Registrován: pon 09. srp 2010 13:42:38
Příspěvky: 68
tak za 1. to byla FFA hra a za 2. je nepsal ze se tomu neda ubranit jen mne to prekvapilo protoze za 3. ma zerg nebo protos taky takovou ultrahustou jednotku, ktera dokaze znicit jednou ranou 100 jinych jednotek??? a mimochodem ten terran jel jen marinaky + medivac a a-move jen pred to dal tech par svych min na ochranu to je taky mocinky skill :)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Miny za terany
PříspěvekNapsal: úte 21. kvě 2013 14:49:03 
Offline
 Profil

Registrován: pát 15. bře 2013 19:50:57
Příspěvky: 51
jak se dá diskutovat s člověkem, jenž užívá výraz "mocinky skill" ? :D :D

Nezáleží, zda je to FFA, 1v1, nebo team game. Pokud hraješ Muty proti terranské biotice, tak sem ten replay ani nedávej :lol:
Nauč se používat Infestora pro začátek. Pak budeme v diskusi pokračovat ;)



...mimochodem, já osobně, když mi Random volba padne na Terrana, jedu miny jen v případě mechu (2 supply za minu - to nepoužiješ když nemusíš). Behem produkce Helionů rozmístím 2 až 4 miny na potencionální expanze oponenta. Zbytek prakticky nemá smysl. Možná tak drop min do těžby, ale pokud není oponent blb, tak miny nic nezabijí.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Miny za terany
PříspěvekNapsal: úte 21. kvě 2013 15:08:40 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: stř 21. dub 2010 21:39:04
Příspěvky: 299
No, banelingy, storm a archony asi radši nebudeme zmiňovat, že jo. Hele, pokud máš mutalisky na 3x3 pixelech a vletíš nad 6 min, tak si o to říkáš.

Widow mine má - a teď pozor, přijde moudrost - 40 splash damage(primární útok má 125+35 proti štítům). Tzn. na zabití klubka mutalisků stačí 3 miny(pokud si správně pamatuju, že mají 120 hp). Takže vletět nad víc jak 2 miny je prostě stejně idiotský nápad, jako vletět nad několik thorů s klubkem mutalisků. Nebo vletět nad nastimovanou 3/3 marinu.

BTW miny je nutné microvat, jinak každá bouchne na přesně jednoho zerglinga. Takže mocinky moc skill je to, umět miny zesměšnit. Například vzít klubko speedlingů a vletět s ním do pěchoty, protože splash dmg pálí i do vlastních řad.
Mocinky moc skill rozhodně není vletět nad 240 plošný dmg(6x40) a divit se, že mi klubko jednotek se 120 hp zmizelo :o) BTW voda je morká ;)

_________________
deacon


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz