StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 29. zář 2024 0:30:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 209 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 21  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: pon 03. pro 2012 19:07:59 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 23. bře 2012 11:11:51
Příspěvky: 54
Bez číselného kódu je vám sc2rank v ničemu, ne? (nebo sem to číslo někde přehlíd.)

_________________
Obrázek
Nejhorší je srážka s trollem... (Ignore list: Aklain)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: pon 03. pro 2012 19:09:55 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 11. lis 2010 15:18:28
Příspěvky: 199
Bydliště: Praha
Kua to byla prdel to číst a on odejde...damn

_________________
Obrázek

Fanatic.547


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: pon 03. pro 2012 19:10:20 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
Citace:
Jestli je tady někdo dement tak si to ty!!Protože kdybys nebyl tak pochopíš že to stěma roachama nebo muta bylo myšlený všeobecně.ˇMyslel jsem že forum je od toho aby se diskutovalo popř kritizovalo,ale bez urážek a nadávek.Tak jak to tady čtu je tady každej druhej pisálek psycho magor.Tak že s tímto zasraným forem končim jednou provždy!!Tak zbohem magoři a retardové.Jinak už jsem 10 minut v platině ve 1v1 píši specialně pro Alakaina kterej je podle mě v diamantový lize omylem z původního 5placement matche prostě náhoda protože o Starcraftu vůbec nic neví a je lehce retardovanej!!!


1. clovek ti vycita chyby z replaye a ty zacnes argumentovat vecma ktery jsou vseobecny a ne na danou vec v repleji u ktere sem mel pravdu.. no tyvole ty si vazne dement ze to az mozny neni :D
2. ano od toho forum je, ale kdyz nekdo takovej jako ty: nehorazna lama bez absolutni znalosti hry a vseho stale mele picoviny a neposlechne 1000x zkusenejsi a skilove lepsi hrace, tak pak prichazi prave to, ceho si byl svedkem".
3. oh.. strasne nas mrzi ze uz tu nebudes psat tve lamske picoviny... trha mi to zily a ne jen me urcite
4. ty v platine nebudes ani po tom co se sc2 wol prestane 2 roky hrat a vseci budou hrat hots... s tvym gamestylem dosahnes mozna toho silveru tak za dalsi rok ty demente bez mozku
5. v diamantovy lize jsem diky tomu, ze jsem prestla hrat, tak uz nemam na to abych se udrzel v mid masteru jako predeslej rok a pul kdyz sem byl aktivni.. smutny ze i kdyz sem porad neactive tak mam na top diamond, zatimco ty sypes jednu hru za druhou a si kokot v bronzu.
6. jojo.. opet.. proto sem tam kde jsem, kdyz o starcraftu nic nevim a znalec a skiler jako ty je v bronzu :( how sad...


Citace:
Další retarda se ozval!!


dalsi clovek kterej toho vi i preste ze uz pomalu rok a pul nehraje 100x vic jak ty a skilove se mu v zivote nebudes ani rovnat...

Citace:
Aklaine, to nesmíš tak zhurta :D . Teď jsi ho vyplašil a my ostatní máme po srandě. Já jsem se těšil, co za moudra tady ještě vyplodí. Tak nám hold bude muset stačit Necro :D .


sakra.. omlouvam se :D ale nebal bych se ze jen tak odejde.. stejne je to nejakej dement co tu uz bude vecne,..

Citace:
Za každy sprosty slovo bych dal banána na tejden...

Krásná ukázka vaší rádoby nadřazenosti. někteří tu machrujou jak nemachrujou a za poslední měsíc tu vidím tak po pátý, jakej bejval mástr.

A výsledek je zase ten stejnej. Znechucenej uživatel, co se tu už neukáže...


serious? vazne touzis po takovemto retardovi? a o tom masteru jak meles bych nemluvil, kdyby ta lama nezacla v jake lize sem ja ;)

Citace:
nj, a potom ze komunita nerastie ale upada, ked novy hraci vygooglia tak mozno tuto stranku, aklain im vynada a je po srande.


nemam potrebu nadavat kdyz si hrac veme rady ci kritiku k srdci a bude se s ni snazit neco udelat.. ale ne kdyz ti na to jeste odpovi takovej sranec jako tu predvedl forever bronze lame HANZ

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: pon 03. pro 2012 19:14:24 
Offline
 Profil

Registrován: pon 25. črc 2011 19:11:04
Příspěvky: 156
Spinal píše:
Bez číselného kódu je vám sc2rank v ničemu, ne? (nebo sem to číslo někde přehlíd.)

Když si zadáš do sc2ranks nick Honza, tak ti tam vyleze asi 10 hráčů. Z toho jenom jeden Zerg. Takže to tak těžký najít nebylo...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: pon 03. pro 2012 19:46:54 
Offline
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 15:55:36
Příspěvky: 287
Aklain píše:
Citace:
Jestli je tady někdo dement tak si to ty!!Protože kdybys nebyl tak pochopíš že to stěma roachama nebo muta bylo myšlený všeobecně.ˇMyslel jsem že forum je od toho aby se diskutovalo popř kritizovalo,ale bez urážek a nadávek.Tak jak to tady čtu je tady každej druhej pisálek psycho magor.Tak že s tímto zasraným forem končim jednou provždy!!Tak zbohem magoři a retardové.Jinak už jsem 10 minut v platině ve 1v1 píši specialně pro Alakaina kterej je podle mě v diamantový lize omylem z původního 5placement matche prostě náhoda protože o Starcraftu vůbec nic neví a je lehce retardovanej!!!


1. clovek ti vycita chyby z replaye a ty zacnes argumentovat vecma ktery jsou vseobecny a ne na danou vec v repleji u ktere sem mel pravdu.. no tyvole ty si vazne dement ze to az mozny neni :D
2. ano od toho forum je, ale kdyz nekdo takovej jako ty: nehorazna lama bez absolutni znalosti hry a vseho stale mele picoviny a neposlechne 1000x zkusenejsi a skilove lepsi hrace, tak pak prichazi prave to, ceho si byl svedkem".
3. oh.. strasne nas mrzi ze uz tu nebudes psat tve lamske picoviny... trha mi to zily a ne jen me urcite
4. ty v platine nebudes ani po tom co se sc2 wol prestane 2 roky hrat a vseci budou hrat hots... s tvym gamestylem dosahnes mozna toho silveru tak za dalsi rok ty demente bez mozku
5. v diamantovy lize jsem diky tomu, ze jsem prestla hrat, tak uz nemam na to abych se udrzel v mid masteru jako predeslej rok a pul kdyz sem byl aktivni.. smutny ze i kdyz sem porad neactive tak mam na top diamond, zatimco ty sypes jednu hru za druhou a si kokot v bronzu.
6. jojo.. opet.. proto sem tam kde jsem, kdyz o starcraftu nic nevim a znalec a skiler jako ty je v bronzu :( how sad...


Citace:
Další retarda se ozval!!


dalsi clovek kterej toho vi i preste ze uz pomalu rok a pul nehraje 100x vic jak ty a skilove se mu v zivote nebudes ani rovnat...

Citace:
Aklaine, to nesmíš tak zhurta :D . Teď jsi ho vyplašil a my ostatní máme po srandě. Já jsem se těšil, co za moudra tady ještě vyplodí. Tak nám hold bude muset stačit Necro :D .


sakra.. omlouvam se :D ale nebal bych se ze jen tak odejde.. stejne je to nejakej dement co tu uz bude vecne,..

Citace:
Za každy sprosty slovo bych dal banána na tejden...

Krásná ukázka vaší rádoby nadřazenosti. někteří tu machrujou jak nemachrujou a za poslední měsíc tu vidím tak po pátý, jakej bejval mástr.

A výsledek je zase ten stejnej. Znechucenej uživatel, co se tu už neukáže...


serious? vazne touzis po takovemto retardovi? a o tom masteru jak meles bych nemluvil, kdyby ta lama nezacla v jake lize sem ja ;)

Citace:
nj, a potom ze komunita nerastie ale upada, ked novy hraci vygooglia tak mozno tuto stranku, aklain im vynada a je po srande.


nemam potrebu nadavat kdyz si hrac veme rady ci kritiku k srdci a bude se s ni snazit neco udelat.. ale ne kdyz ti na to jeste odpovi takovej sranec jako tu predvedl forever bronze lame HANZ


ty mas potrebu nadavat vzdycky jen proto ze flame te bavi

ale fakt je skoda ze hanz uz neprijde ani jsem si nestihl presne precist co napsal protoze uprimne bych se taky zasmal. Me by spis zajimalo jestli pan hanz nekdy videl treba nejakej stream dobryho zerga ci jiny podobny veci jelikoz pak by nemohl nikdy napsat co to napsal.

_________________
Obrázek
Pokud Vás Aklain argumentuje pralesní ligou, tak mu připomeňte tuhle hru http://www.uloz.to/8782895/aklain-vs-zasz-3-sc2replay


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: pon 03. pro 2012 20:04:37 
Offline
 Profil

Registrován: stř 22. čer 2011 22:25:26
Příspěvky: 131
Bydliště: Slovensko
ako pozerám, úplne premazal príspevky, tak aspoň dal nakoniec zapravdu. :D


inak aklain je často zbytočne neslušný, ale na druhej strane má často aj pravdu


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: pon 03. pro 2012 20:09:24 
Offline
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 15:55:36
Příspěvky: 287
tak troufnu si rict ze o ty hre vim vic nez on a nemam potrebuju tady zrusit nekoho tak ze ma strach sem prijit on nadava jen ciste proto ze ho to bavi a i kdyz rekne neco jinyho tam mu to neverim

_________________
Obrázek
Pokud Vás Aklain argumentuje pralesní ligou, tak mu připomeňte tuhle hru http://www.uloz.to/8782895/aklain-vs-zasz-3-sc2replay


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: pon 03. pro 2012 20:27:44 
Offline
 Profil

Registrován: ned 14. říj 2012 18:36:29
Příspěvky: 41
Hanz tady sice psal hovadiny a lehce se do Aklaina navazel, ale reagovat takovym zpusobem jako Aklain reagoval to je vazne na psychiatra. Ty jsi mel asi hodne drsny detstvi.

dement
trotl bez mozku
tvoji dementni hlave
pralesni lize pro ubozaky
boze ty jsi fakt dement
totalni trotl, pica jako ty
totalni dement a nemas to v hlave v poradku
poradni tragedi, ty si vazne pica
netrep sracky a jdi si radsi hrat tvoje picovske lamske hry
si totalni lempl

To je reakce na prispevek:

"Díky za analýzu mé hry,ale zerg má jednu výhodu o které zřejmě nevíš může postavit spoustu jednotek rychle a ubránit se stačí mít jen dost larev v zásobě a taky volné populační místo.Tak když soupeř udělá nakej rax nebo něco jiného uplně v pohodě se ubránim stačí mít postavenou jen vhodnou budovu a 20 roachu je za pár vteřin nasvětě podle toho čim na mě zautočí navíc jsem taky zároven nahrával achiv za infestory.Zerg má fakt výhodu stačí počkat až protivník zaútočí a až pak třeba stavět vhodné jednotky.Nemusim mít vůbec nic a za pár sekund můžu mít třeba 50roachu nebo 40 mutalisků to ty asi nevíš vid.Jinak ten soupeř byl tedka aktualně v goldu!!!!!
Docela bych chtěl vidět nákou tvoji replay pane dokonalej.Jinak k těm dronům kdybys hrál master trainer a prošel ho úspěšně jako já tak bis věděl co jsem dělal s těma dronama,ale i přes to díky za tvůj čas a analýzu mé hry."


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: pon 03. pro 2012 20:29:28 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 23. bře 2012 11:11:51
Příspěvky: 54
Citace:
inak aklain je často zbytočne neslušný, ale na druhej strane má často aj pravdu


Je úplně jedno jestli ji má nebo nemá pravdu. Podobným podáním odhání uživatele serveru. Já být adminem, za podobny chování mu banuju profil i IP...

_________________
Obrázek
Nejhorší je srážka s trollem... (Ignore list: Aklain)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: pon 03. pro 2012 20:31:10 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 20:36:09
Příspěvky: 456
Bydliště: Opava
Jéžiš, tak proběhl trochu trolling...

Týpek to prostě nedal, shit happens, jede se dál ;)

_________________
http://eu.battle.net/sc2/en/profile/1237219/1/MaHi/
http://us.battle.net/sc2/en/profile/2976685/1/DarkHorse/

** UČÍME SE HRÁT ZERGY **
kapitola třetí - poznej nepřítele! ZvT
kapitola čtvrtá - ZvP
kapitola pátá - ZvZ


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 209 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 21  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 59 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz